На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
де б ти хотів народитися?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  

якби могли, яку державу обрали б собі за Батьківщину?
Україну!!!
80%
 80%  [ 8 ]
США
0%
 0%  [ 0 ]
Росію
0%
 0%  [ 0 ]
Німеччину, Англію, Францію, Австралію, Іспанію, Італію і т.д. і т.п.
20%
 20%  [ 2 ]
Польщу
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 10

Автор Повідомлення
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 12, 2006 8:44 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

Valeron написав:
acid drinker написав:
Valeron написав:
Вот таких как ты я не люблю!Тебя это государство выростило,а ты к нему так по скотски относишься,а насчет людей может ты просто не на тех попадала не с теми говоришь!В конце-концом ты должна благодарить эту землю за то,что на ней родились твои дети!И ещё одно ты наверное просто не патриотка!

а знаєш кого я не люблю?
Список великий, але я там такий пунктик - тих, хто мен вказує що робити і розповідає чи я патріотка. Думаю, що ти надто мало жив, щоб так казати і надто мало бачив.
Мої діти тут ще не народились та і якщо чесно то не сильно хочеться, бо народжувати я не тут збираюсь.
Я для України я зробила немало, тільки віддача де? Пахати на тата Карло? А я до нього дуже гарно відношусь, тільки жити тут не хлчу. А хочу приїжджати і казати, що люблю Українц, але там люблю, далеко...
І ще на всяк випадок - мені ця держава нічого не дала і я у свою чергу їй поки нічого не винна.
І я не патріотка, як ти помітив. Патріотів юзають, а я напевне надто розумна, щоб давати себе юзати. Виросла я з тих штанішок.
Ну во-первых тебе немного нужно научиться правописанию,а во-вторых люди которые уже побывали за границей говорят,что тут лутше там народ не очень любезен,особенно к нам!

скажу за себе. якби я була, доприкладу, італійкою, то ніколи б не поважала українських чи якихось інших емігрантів. бо, по-перше, вони скоріш за все мили би у мене підлог..і я от би думала, що самі себе вони не поважають, щоб отак котитися.. звісно, іншим країнам добре мати таку от дешеву робочу силу, але навряд чи вони сприймають нас інакше як дешеву робочу силу.
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 12, 2006 8:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

сказав якось Славко Вакарчук:
"Українцям бракує власної гідності. все інше є, а от гідності справді бракує..."... якось так. повністю з ним згідна.
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 13, 2006 4:46 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:

наївно думаєш!!!
не було б такого!!! люди шо смітять шоб владі помститися чи шо??? це все залежить від культури, а культура не залежить від грошей!!!! те, шо я не маю вдома хліба не ознчає шо я маю опускатися до такого низького рівня, до якихось австралопітеків...
я от була в Польщі і, знаєш, вони не смітять, не переходять через газони, економлять як лише можуть. і ТАКІ люди ЗАСЛУГОВУЮТЬ на нормальну державу, і вони її мають.. але вони спершу заслужили, а потім отримали!!!


мабуть, що ти наївно думаєш.
Культура на західній в декіліька разів вища ніж на сході та півдні. А тільки нема з цього ніякого толку.
Повір, я живу на півдні, був на заході. Різниця приголомшлива......
І не треба приводити в приклад Польщу. Культура тут ні до чого.
Щоб ти знав, на Донбасі, де (на мою думку), з культурою великі трабли, дуже високий рівень життя, теж саме на дніпропетровщині.
А культірний Львів майже безштаний у зрівнянні із ними. Донбас більше дає грошей у бюджет ніж вся зазхідна україна.
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 13, 2006 11:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
сказав якось Славко Вакарчук:
"Українцям бракує власної гідності. все інше є, а от гідності справді бракує..."... якось так. повністю з ним згідна.

да, золотые слова сказал человек!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа червня 14, 2006 7:50 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
скажу за себе. якби я була, доприкладу, італійкою, то ніколи б не поважала українських чи якихось інших емігрантів. бо, по-перше, вони скоріш за все мили би у мене підлог..і я от би думала, що самі себе вони не поважають, щоб отак котитися.. звісно, іншим країнам добре мати таку от дешеву робочу силу, але навряд чи вони сприймають нас інакше як дешеву робочу силу.

Я тебе розумію. Тільки пертись у ту саму Італію мити підлогу я не стану. Якщо кудись їхати, то тільки у тому випадку, що я там буду мати достойну і гарно оплачувану роботу, а не прислужування, чи миття підлоги.
Є наша громада в Італії, яка випускає там свою газету і ще у багатьох країнах, а також, будучи гарним спеціалістом і знаючи мову думаю, завжди буде пропозиція на цікаву роботу, але до того поки доробити треба, а поки все у далекоглядних планах.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа червня 14, 2006 7:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
сказав якось Славко Вакарчук:
"Українцям бракує власної гідності. все інше є, а от гідності справді бракує..."... якось так. повністю з ним згідна.

О, Слава блиснув, як завжди. Тільки він розумний, коли і тут непогано влаштувався. Я і сама, могла б отак само спокійно виголошувати такі розумні речі.
Живу я і заробляю як для України доволі солідно. Можу собі багато чого дозволити, але щось хочеться поїхати звідси... Чого б це?
Може якби і ви відкатали пів світу, то і вашка думка б змінилась...
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові