На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ЯКЩО ДОВІРЯЮ - НАВІЩО ПРЕЗЕРВАТИВ?

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
LGVanish
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 28
Звідки: Прикарпаття

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 12:17 pm    Тема повідомлення: ЯКЩО ДОВІРЯЮ - НАВІЩО ПРЕЗЕРВАТИВ? Відповісти цитуючи

Всі ми дорослі і секс тепер невідємна частина нашого життя.
Для когось це просто розвага, для когось спосіб самовираження, але для когось він став причиною хвороби, а ще гірше повільної смерті.
Для нашого захисту і з"явився бог сучаної молоді - mr.ПРЕЗЕРВАТИВ.
Але багато хто вже засильно боготворить його, коли він(вона) питає про нього , а потім говорить "Ні топай-топай" Чи не повенно це викликати занепокоєння у простого смертного.
_________________
НАУКА СИЛА , ЯКА ЗРУЙНУЄ цей СВІТ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 12:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А як бути з дітьми, які гинуть під час статевого акту? Це ж вбивство?
От Індія і Китай країни приклади, там не використовують презервативи (бо про них не знають напевно) і мають найбільшу чисельність. Може нам так зробити, заборонити презервативи і ми будемо мати не 48 мільйонів, а хоча б 100 млн.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 12:41 pm    Тема повідомлення: Re: ЯКЩО ДОВІРЯЮ - НАВІЩО ПРЕЗЕРВАТИВ? Відповісти цитуючи

LGVanish написав:
Для когось це просто розвага, для когось спосіб самовираження, але для когось він став причиною хвороби, а ще гірше повільної смерті.


Про спосіб самовираження я не зрозуміла - це напевно до хлопців.
На мою думку правильно, що йдуть реклами по телебаченню на рахунок презервативів. тому що саме через випадковий секс без захисту і трапляється небажана вагітність, хвороби,..
А партнери, у яких стабільні стосунки, самі вирішують як вони хочуть. (вони готові до варіанту - вагітності)

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.


Редаговано: Jam (понеділок листопада 01, 2004 9:30 am)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 10:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для того, щоб населення було велике і заборонити презервативи потрібно підняти життєвий рівень людей.
Чим же їх годувати? А як їх 5?
У мене у сім'ї 2 дітей (я і малий) і нам вистачає ресурсів, але от якби нас було 3 чи 4 то було б обтяжливіше.
Діти мають бути здоровими та щасливими, а не голодними і нещасними.

А загалом без презерватива ні туди і не сюди, хоча я думаю це потрібно не рекламувати по ящику, а у особистій розмові з батьками.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 28, 2004 1:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Багато тих пацанів хто добре володіє собою не користується контрацептивами, а випускає своє сімя... ну не знаю, деінде. Але такий спосіб є нездалим, оскільки по-перше зменшує задоволення, а по-друге смазка, яка виділяється перед сім'ям теж може містити сперматозоїди.
А приймати антизачаточні препарати я жінкам не раджу, оскільки вони можуть викликати гормональні розвільнення, можете стати безплідними і т.д. Тому краще пошліть свого партнера в аптеку за презервативами і притому завчасно щоб не розвіяти романтичний настрій.
І не забувайте перевіряти їх перед використанням, оскільки фірми дають гарантію тільки на 90-95% своєї продукції. Тим більше презервативи поганої якості можуть порватися або лопнути, тому не полініться купити виріб відомої фірми.
Вроді все...

Ну і щоб вас розвеселити:
Как уберечься от СПИДА.
Надо надеть презерватив с усиками. Намазать эго ипокситной смолой. Потом надеть еще один презерватив с усиками. Намазать его йодом. Забинтовать. И самое главное НИКАКИХ ПОЛОВЫХ КОНТАКТОВ.
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 28, 2004 5:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Презерватив - це важливо, бо по-перше, від СНІДА дійсно ніхто не застрахований, по-друге, В Китаї та Індії люди страждають від бідності через перенаселення.
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 11:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Багато тих пацанів хто добре володіє собою не користується контрацептивами, а випускає своє сімя... ну не знаю, деінде. Але такий спосіб є нездалим, оскільки по-перше зменшує задоволення, а по-друге смазка, яка виділяється перед сім'ям теж може містити сперматозоїди.

А по-третє є небезпечним для власного здоровя, чи ти не боїшся вениричних захворювань?
Взагалі тема звучала якщо довіряєш то навіщо?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 11:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Довіряй не довіряй, всерівно отримуй... Що значить довіряй у стосунках з дівчиною - лиш одне, що через кохання або пристрасть ти втратив змогу об"єктивно думати, от і наробив дурниць!
А потім там свербить, там кусає, там болить, а десь відпадає - ото буде довіра! Crying or Very sad
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Goodman
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 13.10.04
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 1:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я дуже ціную думку усіх учасників форуму, однак хотів би звернути увагу на саму постановку теми : "якщо довіряєш - навіщо презерватив". Напевно автор мав на увазі ту групу людей, в яких склалися добре сформовані і перевірені часом відносини, тобто такі - які будуються на взаємній довірі у будь-яких, у тому числі інтимних, життєвих ситуаціях. А тому у таких групах людей подібних питань просто не повинно виникати. Тут важливу роль відігає процес довготривалого планування ( конкретні стороки настання важливих подій які визначаються за обопільною згодою, як наприклад народження дитини, перші сексуальні зносини тощо). Довіряти означає бути впевненим у своєму партнері і відчувати аналогічне ставлення... Тепер можна розглянути роль презерватива саме у підготовці двох людей до подружнього(чи просто спільного життя). Сама по-собі людина надзвичайно слаба перед спокусою(тим більше спокусою сексуального задоволення) і в міру своєї слабості, рано чи пізно, хтось із партнерів запропонує інтим - ось тут в силу вступає mr.презерватив, який просто допоможе зняти нездоланне бажання(одного чи обох партнерів) без наслідків. На кінець хочеться згадати слова відомого педагога Макаренка : "...ми повинні виховувати в собі розумне ставлення до питань власної поведінки, щоб завжди бути впевненими в тому, що ми робимо правильно не тому, що сіли і подумали, а тому - що інакше просто не можемо..."
Напевно така думка має право на існування...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 2:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гудмен написав:
Тут важливу роль відігає процес довготривалого планування ( конкретні стороки настання важливих подій які визначаються за обопільною згодою, як наприклад народження дитини, перші сексуальні зносини тощо).

Якщо ви плануєте дитинуЄ, то мова про презервативи не йтиме це точно! Відповідно, якщо про перші секс зносини то без презерватива нікуди дітись!
Гудмен написав:
Тепер можна розглянути роль презерватива саме у підготовці двох людей до подружнього(чи просто спільного життя).

Ай, не розумію ролі презерватива в подружньому житті!
Гудмен написав:
"...ми повинні виховувати в собі розумне ставлення до питань власної поведінки, щоб завжди бути впевненими в тому, що ми робимо правильно не тому, що сіли і подумали, а тому - що інакше просто не можемо..."

Не зрозумів...Може я від того далекий!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 09, 2004 7:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До речі презервативи не тільки за призначенням приміняють, а й як зброю!!! Laughing

Презерватив - оружие подпольщиков Зимбабве
Власти страны активно пропагандируют использование презервативов
"Восстань, поднимись!" - такие наклейки появились в Зимбабве на упаковках презервативов. Это новейшее оружие местных подпольщиков, ведущих кампанию против режима президента Роберта Мугабе.


Детальніше тут http://news.bbc.co.uk/hi/russian/life/newsid_3534000/3534817.stm
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 09, 2004 2:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ото прикол наш Ад не знає як користуватись презервативами! Ад інструкція є на кожній пачці! Не треба нам розказувати про Зімбабве, ти краще свою думку вислови, або спробуй натягнути гандон на голову! Laughing
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 11, 2004 11:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Навіщо ж так зле, це по темі.
Я думаю, що уміє чи не уміє він користатися засобами гігієни це вже його діло. Головне - слідкувати за собою.

Я не користувався і користуватися буду не скоро, але якщо вже буду, так багато.
У подружньому житті він також потрібен, бо хіба тобі не захочеться твоєї половинки хоч раз на тиждень? Так ти за 15 років подружнього життя матимеш 20 дітей. Як тобі така перспектива?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 21, 2004 10:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:

Гудмен написав:
Тепер можна розглянути роль презерватива саме у підготовці двох людей до подружнього(чи просто спільного життя).

Ай, не розумію ролі презерватива в подружньому житті!

Мабуть ти не був одружений, одружишся - все зрозумієш, тут Chumachok все докладно написав. А по темі я чисто згоден з Goodman і його позицією
Goodman написав:
... і в міру своєї слабості, рано чи пізно, хтось із партнерів запропонує інтим....
і т.д....
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 26, 2004 5:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я вважаю що презерватив то правильно....сенс один що з ним що без...той же кінцевий результат, правда без хвороб, і без дітей....а якщо довіряєш то тим паче користуйся на знак довіри, поваги і піклування
"Але щоби у вас не завелися діти - не забувайте пас безпеки причепити"
І.Карпа
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові