На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Недоліки - наших половинок!!!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 10:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Із свого гіркого досвіду скажу, що своїй "половинці" потрібно розказувати все і без затримок, бо він/вона те точно дізнається і тоді будуть гайки. Перш за все вашим стосункам, тож як хочете зберегти їх не робіть дурниць, а про зроблене розповідайте.

Народ, одне прохання, не пишіть латинкою, бо щось туго читається.
Невже у когось нема інстальованої укр мови на ПК, чи впадло перемкнути (Ctrl + Shift)?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 05, 2004 2:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
своїй "половинці" потрібно розказувати все і без затримок, бо він/вона те точно дізнається і тоді будуть гайки

А якщо від того, що ти розкажеш будуть гайки, а як ромовчиш, то залишеш це собі на совісті і на тому край! Twisted Evil
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
TGMx
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 13.02.05
Повідомлень: 28
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 14, 2005 2:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На мій погляд, якщо хочеш, щоб стосунки були справжніми і тривалими - потрібно думати, що казати(сім раз подумай -один раз ляпни!) Smile Тобто не треба гратися у чесного та відвертого лицаря, розповідаючи усі подробиці, що можуть образити близьку людину. Проте якщо вважаєш за потрібне (напр. сумління дістане) розповісти якусь неприємну річ - розповідай, а потім краще пізнаєш здавалося б близьку людину за її реакцією.
_________________
Сам п'ю й усіх запрошую. А хто не вип'є - той падлюка! :)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 3:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я згоден. а ще я зрозумів нещодевно ідеальність своєї коханохї....то просто в мене купа недоліків
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
TGMx
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 13.02.05
Повідомлень: 28
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 4:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як зазначається у відомому вислові: мы замечаем у других щепку, не замечая у себя бревна!
_________________
Сам п'ю й усіх запрошую. А хто не вип'є - той падлюка! :)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 17, 2005 11:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

TGMx написав:
Як зазначається у відомому вислові: мы замечаем у других щепку, не замечая у себя бревна!

Це не вислів ,а цитата із Біблії,а недоліки є у всіх.
А свою половинку (дійсно свою),тяжко знайти.Деколи буває що із-за невідомості,злякаєшся і пригнешся,а щастя пролетить мимо !
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2005 5:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вважаю що знайшов свою половинку...чи може то максималізм юнацький...але я щасливий!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kitten
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер березня 03, 2005 1:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну ви і мислите, хлопці, скажу я вам!!! Чомусь складається враження що найбільше ви любите себе, а вже потім так званих "половинок". Але чомусь коли ви маєте їх то не дуже цінуєте і рахуєтесь з ними, а от коли втрачаєте, тоді і замислююєтесь...А інколи ви ще дуже багато від них вимагаєте, а самі на такі умови не погоджуєтесь...
Ви задавали собі колись питання, що ви хочете у "справжніх" відносинах з ним/нею??? Wink
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: середа травня 25, 2005 4:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Inkolu tak tyazko lubutu...
Inkolu legwe pomertu... Niz lubutu...
Yak vin skazav: Koxaju Tebe.
To koxaje do kincja.
Jak vona skazala: Koxaju Tebe...
To nevidomo...
Vidomo tilku v lizky... Bo vu (div4ata) zazvu4aj idete do lizka z tum kogo lubete... Koxajete. I todi vidomo 4u vu lubete... A tak...
Xlopci malo slivni... Mozytj vurazutu lubov tilku w... lizky.
A vu kazete: ja w4e ne gotova, okres, golova bolutj, muz dva tuzni tomy traxalus...
Догори
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер травня 26, 2005 9:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Достатньо, я думаю, того, щоб відноситись до дівчини так як би хотілось до себе щоб відносились до себе самого. І казати й те, що важаєш запотрібне
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Amy Lee
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.01.05
Повідомлень: 56
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 27, 2005 10:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Недоліки є у всіх. І у наших половинок, і зокрема, у нас. Насамперед , я вважаю, потрібно про ті недоліки сказати своїй милій - коханій половинці. Тільки так ми зможемо подолати суперечки між нами і нашими половинками.
_________________
Если любишь в жизни риск - сформатируй жесткий диск!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: субота травня 28, 2005 11:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я думаю не варто повідомляти своїх половинок про свої недоліки, бо тоді буде не цікавий сам процес спілкування: пошук позитивних і негативних сторін у наших коханих. При чому, виявивши недолік своєї половинки треба його враховувати, але не наголошувати на ньому... Просто зважувати все і робити спілкування приємнішим:)

П.С. Якби моя половинка дізналась(тобто дізнався) про всі мої недоліки, то мені було б досить ніяково і не дуже приємно, як думаю і кожному з нас.
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 30, 2005 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Poltavochka написав:
А я думаю не варто повідомляти своїх половинок про свої недоліки, бо тоді буде не цікавий сам процес спілкування: пошук позитивних і негативних сторін у наших коханих. При чому, виявивши недолік своєї половинки треба його враховувати, але не наголошувати на ньому... Просто зважувати все і робити спілкування приємнішим:)

П.С. Якби моя половинка дізналась(тобто дізнався) про всі мої недоліки, то мені було б досить ніяково і не дуже приємно, як думаю і кожному з нас.


Ну ви і закрутили. Дійсно кожному телепню зрозуміло, що не слід одразу ж після знайомства казати ось таке в мене добре а таке погане і давати перелік.
А в інших випадках то вже є персональне
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
_XostDog_
Гість





ПовідомленняНаписане: середа червня 01, 2005 10:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nema plysiv, nema minusiv...
Je mu, Kolu naspravdi koxajew to ne ba4uw tux minysiv, ani tux pluviv.
Tu koxajew, za to wo vona je...
Ale dyze 4asto mu ne pomi4ajemo tux plusiv i tux minysiv.
Bo mu zakoxani...
Ale jak tilku stratumo...
Vidrazy vid4yvajemo w4o VFona dla nas zna4ula...
Kum Vona byla dla nas...
4u mu koxalu Jiji...
Ja koxaju i je koxanum...
I to nejmovirne vid4ytja... Jake dyze tjazko o0pusatu... Jake dyze tjazko zrozymitu...
I ja znaju... ja vmuraju.l.. bez ne Jiji... kolu ne ba4y jiji xo4ab odun den.
Ja xakoxanuj...
I bazaju vam bytu zakoxanum...
=====================
Jak vmrew to zrozymijew, w40 straryv...
Догори
_XostDog_
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 01.06.05
Повідомлень: 27
Звідки: DNS

ПовідомленняНаписане: четвер червня 02, 2005 2:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хотiвби спитати у дiвчат: Як ви ставетесь до стрiнгiв? Якi носять вашi хлопцi.
============================================
А тепер питання до хлопцiв: Хто носить стрiнгi?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 4 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові