На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Парламентські вибори 2006. Ваш вибір?
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 13, 2005 10:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Євген написав:
Ingvar,якщо зацікавився то можу дати тобі силочку на їхній сайт.Там і про цілі, і про методі, і про багато іншого дізнаєшься.


давай, мені цікаво буде Cool
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 13, 2005 7:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://www.una-unso.org/av/index.asp
На Донецькому сайти також багато цікавих лінків.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 14, 2005 6:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Євген написав:
http://www.una-unso.org/av/index.asp
На Донецькому сайти також багато цікавих лінків.


дуже дякую. Подивлюсь обов‘язково
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 14, 2005 8:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Взагалі-то мені стало більш-менш зрозуміло що таке УНА-УНСО.
Дезчим я згоден, дезчим ні
Наприклад, я не підтримую деякі методи
А ось на предмет щодо голосування я вже маю сировину для розмишлень
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 14, 2005 11:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну що ж я рад що зміг хочь якусь службу прислужити.А з чим наприклад не згоден?
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа червня 15, 2005 8:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Євген написав:
Ну що ж я рад що зміг хочь якусь службу прислужити.А з чим наприклад не згоден?


Не згодний з силоваими методами та постійною агресією направленою на тих хто розмовляю рос мовою. Хоча сам анекдоти на цю тему полюбляю
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: середа червня 15, 2005 7:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну що ж вони дійсно де коли перевищують норму,але в більшості випадків ні. Я би навіть сказав майже завжди вони діють так, як треба. Наприклад, остання силова акція в котрій діяло УНСО- це акція "Україна без Кучми", коли громадянам протистояли величезні кордони омонівців. І тоді можно було багато вирішити силою.Силою показати своє ставлення до влади,бо на той момент іншого вибору не було. І на ці кордони в перших рядах бігли не студенти(хоча наші студенти в цьому плані молодці),бігли не робітники,а Унсовці.І тоді це було випровдано.Та ще багато акцій.Тому казати що, вони якісь надагресивні,я вважаю це не вірна характеристика.Вони не ідіоти,не божевільні і тим більш не неонацисти,як їх називає російська преса.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа червня 15, 2005 11:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Євген написав:
Ну що ж вони дійсно де коли перевищують норму,але в більшості випадків ні. Я би навіть сказав майже завжди вони діють так, як треба. Наприклад, остання силова акція в котрій діяло УНСО- це акція "Україна без Кучми", коли громадянам протистояли величезні кордони омонівців. І тоді можно було багато вирішити силою.Силою показати своє ставлення до влади,бо на той момент іншого вибору не було. І на ці кордони в перших рядах бігли не студенти(хоча наші студенти в цьому плані молодці),бігли не робітники,а Унсовці.І тоді це було випровдано.Та ще багато акцій.Тому казати що, вони якісь надагресивні,я вважаю це не вірна характеристика.Вони не ідіоти,не божевільні і тим більш не неонацисти,як їх називає російська преса.


взагалі то для мене вони набагато попереду за комуняківців, та багатьох інших
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: субота червня 18, 2005 1:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І це дійсно добре. Щодо комуняк, Степан Бандера колись сказав: "Комунізм цілком противний духові української нації." Я ще якось можу зрозуміти вибір якоїсь політичної сили,а от коли людина стає на бік комуняк, то її важко назвати здоровою. Це моє тверде переконання.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 21, 2005 12:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Євген написав:
І це дійсно добре. Щодо комуняк, Степан Бандера колись сказав: "Комунізм цілком противний духові української нації." Я ще якось можу зрозуміти вибір якоїсь політичної сили,а от коли людина стає на бік комуняк, то її важко назвати здоровою. Це моє тверде переконання.


ПІДТРИМУЮ.
КОМУНЯКУ НА ГИЛЯКУ
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 01, 2005 6:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хіба погано коли людина переживає за Націю ? Я думаю що ні....А і серед УНА-УНСО є придурки....якщо так можна сказати...
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 05, 2005 2:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dudik написав:
Хіба погано коли людина переживає за Націю ? Я думаю що ні....А і серед УНА-УНСО є придурки....якщо так можна сказати...


Взагалі фанати будь-якої ідеї трохи придурки укожен по-своєму.
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
Олорін
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 30.01.05
Повідомлень: 29
Звідки: Луганськ

ПовідомленняНаписане: середа липня 06, 2005 10:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я буду голосувати за Українську Народну Партію. Це одна із небагатьох партій яка після виборів не відступила від своїх принципів (захист дійсно українських інтересів тому що НСНУ скоріш центриська партія ніж права). Соромно дивитись коли на провідних ролях в НСНУ, БЮТ, НПУ та інших все частіше з*являються минулі регіональщикі (знаю випадки, коли в одній з областей до БЮТ перейшли майже всі члени Регіонів України, Голова Луганської організації НСНУ - один з тих хто палко підтримував Януковича та виступав у Северодонецьку з промовами про відокремлення від України (точніше про ПіСУАР)). Коли Костенко вказав президенту на ці помилки, той просто не дав УНП жодного місця в міністерстві (а УНП - була найбільшою партією у фракції "Наша Україна"). Якщо мало можу перелічити ще безліч моментів.
P.S. До того ж я є членом УНП? Чого і всім бажаю. Wink
P.P.S. А УНА-УНСО наврядче може пройти до ВР через те що все ж таки занадто вона радикальна. Хай і давно вже були їх акції але людська пам*ять не така коротка. Хоча я нічого проти УНА-УНСО не маю тому як сам тішки націоналіст (а може і не трішки).
_________________
Ми довго боролись за незалежність і тепер не маємо права її втрачати!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер липня 07, 2005 12:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Шкіль - непоганий дядько і я його поважаю,

Я його особисто знаю - "долбойоб"(за перепрошенням) рідкий, і він не першу скрипку зіграв втому, що з УНА-УНСО твориться зараз! Взагалі УНП варіант не поганий, хіба, ьще їм РУХу до пери бракує, хоч наспрвді рахую, що заким нема за кого голосувати! Sad
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові