На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Бред

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Уркаган
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя серпня 21, 2005 12:21 am    Тема повідомлення: Бред Відповісти цитуючи

Особенно порадовало высказывание про то, включать ли русские песни в сайт! Отдает чем то вроде – МЫ НАШ!!! МЫ НОВЫЙ МИР ПОСТРОЕМ!
Догори
Стервочка
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя серпня 21, 2005 10:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А тебе что, нравится украинская музыка? Shocked Shocked Shocked Нет, я конечно не говорю, что абсолютно вся музыка - отстой. Есть и хорошие исполнители, но их можно перечесть на одной руке... "Океан Эльзы", Ирина Билык... Что ж сюда еще добавить? Confused Больше ничего не могу добавить до этого "списка" Confused Laughing Very Happy Twisted Evil
Догори
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 22, 2005 9:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну що ж шановні форумці, ось бачимо неосвідченість.
У людей вуха більше ніж до ОЕ не дійшли. :)
Стервочко, хто шукатиме той знайде. Мабуть просто бажання не було
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: субота серпня 27, 2005 11:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Ну що ж шановні форумці, ось бачимо неосвідченість.
У людей вуха більше ніж до ОЕ не дійшли. :)
Стервочко, хто шукатиме той знайде. Мабуть просто бажання не було


ingvar, ти правий!
Мене дивує радість і щастя декого пишатися своєю неосвіченістю і недалекістю...принаймні у питаннях музики. Нащо говорити, якщо не знаєш????!!! Evil or Very Mad
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 29, 2005 8:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стервочка написав:
А тебе что, нравится украинская музыка? Shocked Shocked Shocked Нет, я конечно не говорю, что абсолютно вся музыка - отстой. Есть и хорошие исполнители, но их можно перечесть на одной руке... "Океан Эльзы", Ирина Билык... Что ж сюда еще добавить? Confused Больше ничего не могу добавить до этого "списка" Confused Laughing Very Happy Twisted Evil


А що ви окрім перечисленого слухали?
Мо Тартака, ТНМКонго, Ван Гога, Кому Вниз, Чорний Вересень, Холодне сонце, Моторролла, Росава, Білий шквал, Гадюкіних, Віку, Бурмаку, ВВ, Вій, ВУЗВ, Гайдамаки...
Я непевен, що хоч по одній композиції з цого списку ви і не слухали. Не треба казати що все - фуфло.

Якщо тобі неподобається україномовна музика, то максимум, що ти можеш зробити як патріот - нікому про це не говорити.

Україномовна музика потрібна, бо хто окрім українців її робитиме? А слухали б її набагато більше якби трошки розкрутити. Я в Криму Руслану і Тартака чув. Shocked Shocked Shocked
Не цькуйте те, що роблено не для вас. Хіба мало сайтів з російською музикою? А де є УКРАЇНСЬКА?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 30, 2005 7:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:




Якщо тобі неподобається україномовна музика, то максимум, що ти можеш зробити як патріот - нікому про це не говорити.


Україномовна музика потрібна, бо хто окрім українців її робитиме? А слухали б її набагато більше якби трошки розкрутити.





_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові