На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Як створити сайт для мобільного телефона? І де розмістити

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
SANYASONY
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 09.07.05
Повідомлень: 3
Звідки: Львів ---> Сихів

ПовідомленняНаписане: субота липня 09, 2005 3:26 am    Тема повідомлення: Як створити сайт для мобільного телефона? І де розмістити Відповісти цитуючи

Я пробував розміщувати але він чомусь не хоче працювати
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo Messenger
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 22, 2005 5:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Про створення сайту я бачив гарну статтю на samouchka.net.

А щоб розмістити - потрібен хостер, який це підтримує. З халявних це підтримує, здається, sbn.bz. Перевір.
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота липня 23, 2005 7:21 am    Тема повідомлення: Поради від Адміна - читаєм всі!!! Відповісти цитуючи

Длд того, щоб створити сайт потрібно багато чого.
1. Ідея, але справді цікава ідея, тому що якщо ваш сайт бліда копія іншого, аналогічного по тематиці, то не варто й починати, ну хбіа що з метою навчання, але це теж не завадить.
2. Знання html, php, mysql - ну це для справді хорошого сайту, для простого сайту вистачить знання html. Моя порада, якщо дуже важко йде справа з теорією тоді вчіться на прикладах, готових сайтах, перегляньте шаблони.
3. Починайте творити дома, поставте сервер, почитайте літературу. Можете для початку поставити комплекс Denwer, він вклчає все що вам потрібно для початку.
4. Створіть базу даних.
5. Розробіть сайт, відтестуйте його, зробіть так, щоб непрацюючих лінків у вас не було.
6. Зареєструйте домен, не пожалійте 30 грн за регіональний домен, типу kiev.ua або lviv.ua або 60 грн за домен com.ua
7. Знайдіть хостера. В свій час для мене це була велика проблема, яка зараз вже позаду. Щоправда назвати його я не можу, самі зрозумійте конкуернція. На безкоштовний навіть не розраховуйте, бо це всерівно лажа. Рано чи пізно він накриється!
8. Заливайте сайт на ваш фтп, і о чудо, сторінка index.php або index.html завантажується.

Якщо є питання задавайте, я вже не один сайт зробив, тому можу щось цікаве порадити!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Ганжей
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 15.06.05
Повідомлень: 8
Звідки: Чернівці

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 19, 2005 3:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я чото не зрозумів ти який сайт хочеш створити для моб. телефону - WAP чи простий?
Якщо WAP то це дуже просто, якщо цікавить можу дати інструкцію.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові