На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Українські жінки
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 9:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:

Серед нас же немає маньяків та насильників, правда? А якщо дівчина і сама не проти, іти тільки за то вперед, чого тут чекати!

конешно маньяков насильников нету:) просто одни девушки расположены даже на секс на первом свидании, а другие даже поцеловать взасос не дают.. и это абсолютно не означает, что первые относяться к девушкам легкого поведения, а вторые нет!

Тоді питання - а у тебе не виникає ніяких асоціацй, тільки чесно, як перед Богом (Cool), коли дівчина може мати секс з тобою на першому побаченні? Ти б і надалі продовжував з нею відносини і не звернув би увагу, що дівчина, що таке робить на першому побаченні могла так зробити і не на одному?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 12:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Тоді питання - а у тебе не виникає ніяких асоціацй, тільки чесно, як перед Богом (Cool), коли дівчина може мати секс з тобою на першому побаченні? Ти б і надалі продовжував з нею відносини і не звернув би увагу, що дівчина, що таке робить на першому побаченні могла так зробити і не на одному?

конешно буду продолжать общение! я таким не брезгую, потому что как я гуляю так и она гуляет, мы же не будет друг у друга требовтаь справку с больницы и выписку о количестве партнеров:) Просто мне всеравно что у нее было до меня, главное то, что если она гуляет или встречаться со мной, то она не должна в ето время ходить "налево!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 7:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
quote]
конешно буду продолжать общение! я таким не брезгую, потому что как я гуляю так и она гуляет, мы же не будет друг у друга требовтаь справку с больницы и выписку о количестве партнеров:) Просто мне всеравно что у нее было до меня, главное то, что если она гуляет или встречаться со мной, то она не должна в ето время ходить "налево!

Отже, таки інстинкт власника зберігається. Ти хочеш, щоб поки вона була з тобою, то не ходила "на ліво", а чи сам ти готовий поручитись, що будеш тримати вірність для неї, поки ви разом?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 28, 2006 12:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Отже, таки інстинкт власника зберігається. Ти хочеш, щоб поки вона була з тобою, то не ходила "на ліво", а чи сам ти готовий поручитись, що будеш тримати вірність для неї, поки ви разом?

не, ну за себя я не ручаюсь.. потому что инстинкт есть инстинкт... никуда не денешся..., я конешно постараюсь не изменять, но если меня соблазнят, могу и изменить.. ето не исключено... мужчина всегда ищет лутшее, новое, неопознанное! ето его манит нереальной силой!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 28, 2006 9:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

не, ну за себя я не ручаюсь.. потому что инстинкт есть инстинкт... никуда не денешся..., я конешно постараюсь не изменять, но если меня соблазнят, могу и изменить.. ето не исключено... мужчина всегда ищет лутшее, новое, неопознанное! ето его манит нереальной силой!

Цікаво, я хочу, щоб вона мені не зраджувала, а от за себе не ручаюсь. А ти не думав, що і дівчину можу спокусити, чи вона може просто з кимось по пяні переспати. Які б були тоді твої дії?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 28, 2006 10:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

не, ну за себя я не ручаюсь.. потому что инстинкт есть инстинкт... никуда не денешся..., я конешно постараюсь не изменять, но если меня соблазнят, могу и изменить.. ето не исключено... мужчина всегда ищет лутшее, новое, неопознанное! ето его манит нереальной силой!


я з тобою не погоджуюсь. Якщо ти вимагаєш цього від жінки, то й сам маєш так робити
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 28, 2006 7:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:


я з тобою не погоджуюсь. Якщо ти вимагаєш цього від жінки, то й сам маєш так робити

Погоджуюсь з тобою. Бо як так, він можеш ходити з кимось на ліво і прикриватись тим, що його спокусили, аот вона має покірно це все терпіти. Де чесність?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа березня 29, 2006 3:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
ingvar написав:


я з тобою не погоджуюсь. Якщо ти вимагаєш цього від жінки, то й сам маєш так робити

Погоджуюсь з тобою. Бо як так, він можеш ходити з кимось на ліво і прикриватись тим, що його спокусили, аот вона має покірно це все терпіти. Де чесність?


стосовно того, де чесніть то, мабуть, запитання не до мене вже :)))
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 12:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
ingvar написав:


я з тобою не погоджуюсь. Якщо ти вимагаєш цього від жінки, то й сам маєш так робити

Погоджуюсь з тобою. Бо як так, він можеш ходити з кимось на ліво і прикриватись тим, що його спокусили, аот вона має покірно це все терпіти. Де чесність?

в этом случае прпосто нужно найти такую девушку, которая бы лояльно относилась к моим похождениям! тоесть я немного загулял, и она немного загуляла.. но такеи отноешния полный бред - это точно! вобще если любят друг друга то ни об какой измене не может и речи ити!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 7:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
в этом случае прпосто нужно найти такую девушку, которая бы лояльно относилась к моим похождениям! тоесть я немного загулял, и она немного загуляла.. но такеи отноешния полный бред - это точно! вобще если любят друг друга то ни об какой измене не может и речи ити!

Може я в чомусь і помиляюсь, але мені здається у тобі ще грають чисто гомони. Ти ще до кохання не дістався у своїх пошуках. Не хочу сказати, ніби малий, бо я ісама така як ти, але напевне дівчата все таки розвиваються скорше. Ти ще не кохання шукаєш, а просто втамування своїх інтересів у плані сексу і розваг. Це нормально для хлопців такого віку.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові