На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Поновлення стосунків
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 22, 2005 6:09 pm    Тема повідомлення: Поновлення стосунків Відповісти цитуючи

Хлопці та дівчата, пропоную тут "плакатися у сорочку", а також давати корисні та потрібні поради.

Одразу хочу попросити поради - Я кохаю одну дівину (мою однолітку) Ми з нею зустрічалися десь 2 роки. Та ми вже 3 роки не разом. ЇЇ я бачив за цей період всього 3 рази. Я неможу без неї жити. Мені серце щемить щораз, як я про неї згадую, а згадую я про неї щодня, щогодини, щомиті. Вона незнає зараз про мої почуття і навіть не здогадується. Я цей весь час нехотів робити їй боляче, тому нічого не говорив про свої почуття. Та я зараз у відчаї - усі дівчатка навколо мене не можуть дати мені того, що я хочу - любові, щастя. Я не зустрічався ні з ким за ті 3 роки, лише один раз я зірвався і цілував іншу дівчину, але я шкодую про те. Я хочу бути лише з нею. Хочу зробити її щасливою, огорнути її затишком своєї душі, розумінням коханої людини і підтримкою надійного хлопця.
За деякими даними, що я маю, вона ніби зустрічається з іншим. Я незнаю чи вони щасливі, а чи ні. Вона вже працює і має доволі престижну роботу. Я ж поки безробітний і тому неможу гарантувати їй достаток.
Порадившись із священником я всетаки кинув їй СМС і домовився, що десь на цьому тижні ми маємо зустрітися.
Порадьте, друзі як мені повестися. Це не буде побаченням, але у мене аж серце мре, як я думаю про це. Я хочу її повернути. Більше за все на світі. Мої почуття світлі і немають ніяких темних чи пошлих відтінків. Я був би щасливий ходити поряд з нею, дивитися на її личко, цілувати її долоні, завжди бути біля її ніг.
Мені дуже погано, дуже погано.
Якщо Ви не можете щось корисне чи розумне порадити одразу прошу не насміхатися з моїх почуттів і не кидати сюди усякий непотріб.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок


Редаговано: Chumachok (п'ятниця грудня 23, 2005 3:53 pm)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 23, 2005 1:13 pm    Тема повідомлення: Re: Поновлення стосунків Відповісти цитуючи

я думаю щшо коли в неї є хлопець, то тобі не слід одразу все викладати як на дологі. Не поспішай, повзнавай все. Удачі тобі, козаче
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Kissочка
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 26.10.05
Повідомлень: 45
Звідки: Скадовськ

ПовідомленняНаписане: субота грудня 24, 2005 11:53 am    Тема повідомлення: Re: Поновлення стосунків Відповісти цитуючи

Chumachok, я тебе чудово розумію. В мене така ж сама ситуація. Щоправда, ми з моїм вже майже 5 років як не разом. Але я також не можу його забути.
Нещодавно у нього був день нарождення (22 роки). Я думала його поздоровити, нагадати про себе. Але за кілька днів до дня нарождення я побачила його з іншою. І в мене відпало взагалі будь-яке бажання щось робити. Я просто прийняла все, як є. Головне те, що я кохаю його, а все інше не має значення. Головне, щоб він був щасливий, а мені до страждань не звикати Confused
Що тобі порадити, навіть не знаю. Певно, погоджусь з Інгваром, що тобі дійсно не треба все викладати одразу. Все залежить від того, як вона буде поводитись на вашій зустрічі.
Але, якщо ти дійсно дуже хочеш її повернути, я думаю, тобі це вдасться (от якби мій колишній так за мною побивався... Crying or Very sad )
Сподіваюсь, у тебе все буде добре Wink
Успіху тобі Wink

_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота грудня 24, 2005 5:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кіссочка та Інґвар дякую за підтримку.

Знаєш, Кіссо, ти не спіши так скоро зливати воду. Чесно. Мені теж казали, що вона з кимось, але я всеодно розкажу їй про свої почуття. Незнаю що з цього вийде, ми перенесли зустріч на після НР, бо зара вона зайнята; Але я вірю у те, що любов врятує світ. Назараз ніхто точно незнає з ким він зустрічається. У мене таке враження, що усі це роблять через те, щоб якось перед кимось похвалитися: а у мене є хлопець (дівчина). Справжні стосунки породжуються лише справжнім коханням. Як любиш його - не пускай все просто так, бо потім ой як шкодуватимеш. Маю знайомого, який є просто суперовим дядьком (йому 35). З нього вийшов би відмінний чоловік і тато, та нажаль він дозволікався до того, що "та" просто за іншого вийшла. Піди до священника, але доброго і такого, з яким можна поговорити (не всі такі) і поговори з ним на цю тему.
Знаю, не то'му давати поради, хто сидить поруч у ямі, але на мою думку це - найкращий варіант.
Як вона скаже, що я їй непотрібен, то я знов піду до свящнника і попрошу допомоги, як вийти з тої ситації. Зрештою, я знатиму, що я для неї нічого не вартий і не значу і вже якось та справлюся із своїми відчуттями. (мені теж не привикати)
Мені шкода, що ти також маєш такі неприємності.
Щасти Кіссо, і не забувай "Виживає сильнший". Завжди і всюди.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kissочка
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 26.10.05
Повідомлень: 45
Звідки: Скадовськ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 7:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok, сонце, дякую тобі, проте в моїй ситуації я сама винна, що ми тоді розійшлися. По-дурному я себе з ним вела. Думала, що зможу забути. А теперь вже пізно зрозуміла свою помилку Crying or Very sad
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 9:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кіссочка та Чумачок!
Я скажу вам таке. Я зараз кохаю, і не дай Боже станеться якаьс неприємність із нашими стосунками, я не відпущу кохання з рук. Боротимуьс до останнього. І вам того ж бажаю. Якщо ви кохаєте то не просто сумуйте. Робіть щось.
Чумаче, друже, я б тобі порадив щось придумати. Робити якісь сюрпризи, шось красиве, романтичне, що може закохати наново в тебе дівчину. Мабуть, ось він вихід.
А тобі, Кіссочко, теж саме, закохате по новому злопця в себе.... м-м-м.... мабуть тобі видніше як це зробити... Скажу тільке ось що, не в жодному разі на треба бути його тінню ....
Вдачі вам обом .... Все в вас вийде. .. вірте. Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 10:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сьодні вона сама мені написала. Це звучало десь так:
"Ромко, а ти не знаєш, Іван любить Іру" (Вона з тим Іваном зустрічалася).

Ми поговорили і я виказав, що я думаю про неї. Та вона сказала, що більш незможе мене полюбити наново. Мені було гірко. Дуже. І тепер я теж незнаю, що робити. Робити наступ на її серце я не хочу, бо не сприймаю "насильства" у таких справах - кожен сам вправі вибирати чи хоче він (вона) зустрічатися. 8.01 ми побачимося, я думаю її кудись повести, але ні на чому наполягати небуду, нехочу бути з нею такою, з нещасливою нею. Як я незможу ощасливити її, то гріш ціна такому хлопцю.
А що робити з своїми почуттями я незнаю, мабуть треба буде якось пргамувати і якось потім вбити.

Кіссочко, я також винен, що ми тоді розійшлися, бо був надто малим для серйозних стосунків і надто дурним, що робив стільки помилок. Я все життя себе хаятиму за те, що втратив своє щастя. А ти мусиш з ним побачитися і поговорити. Гірше від цього точно не буде. Знатимеш на що можна розраховувати а на що ні.
Щасти у цій справі. Від щирого серця
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 10:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Сьодні вона сама мені написала. Це звучало десь так:
"Ромко, а ти не знаєш, Іван любить Іру" (Вона з тим Іваном зустрічалася).

Ми поговорили і я виказав, що я думаю про неї. Та вона сказала, що більш незможе мене полюбити наново. Мені було гірко. Дуже. І тепер я теж незнаю, що робити. Робити наступ на її серце я не хочу, бо не сприймаю "насильства" у таких справах - кожен сам вправі вибирати чи хоче він (вона) зустрічатися. 8.01 ми побачимося, я думаю її кудись повести, але ні на чому наполягати небуду, нехочу бути з нею такою, з нещасливою нею. Як я незможу ощасливити її, то гріш ціна такому хлопцю.
А що робити з своїми почуттями я незнаю, мабуть треба буде якось пргамувати і якось потім вбити.

Кіссочко, я також винен, що ми тоді розійшлися, бо був надто малим для серйозних стосунків і надто дурним, що робив стільки помилок. Я все життя себе хаятиму за те, що втратив своє щастя. А ти мусиш з ним побачитися і поговорити. Гірше від цього точно не буде. Знатимеш на що можна розраховувати а на що ні.
Щасти у цій справі. Від щирого серця


Рома, просто мусиш бути з нею вкрай милим, і дати їй поплакатися в жилетку. Показати який ти розуміючий, і як з тобою їй може бути добре.
Або навіть скзаати як тут, що ти був раніше не готовий до стосунків, але тепер зрозумів багато чого.
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 11:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже дякую за щиру підтримку Інґвар. Ціную добрих людей. Кинь мені свою адресу на ПП і мо' якось на канікулах до тебе нагряну на хату. Як тобі така пропозиція?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 11:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Дуже дякую за щиру підтримку Інґвар. Ціную добрих людей. Кинь мені свою адресу на ПП і мо' якось на канікулах до тебе нагряну на хату. Як тобі така пропозиція?


щодо нагрянути на хату, не впевнений (є деякі проблеми з цього приводу). Але щодо допомогти знайти хату і все-таке, то нема ніяких проблем :) і будь яка допомога щодо проживання, де що знайти і все таке інше.
Доречі можливо буватиму в Києві може побачимось раніше літа :)
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 11:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Без питань.
Проблем з хатою у мене нема (у мене є власна кімната - я крутий).
Якщо тебе влаштує одне поляжочне місце, то я тебе офіційно запросив гостювати.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 27, 2005 10:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Без питань.
Проблем з хатою у мене нема (у мене є власна кімната - я крутий).
Якщо тебе влаштує одне поляжочне місце, то я тебе офіційно запросив гостювати.


Дуже дякую за запрошення :) матиму на увазі Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 27, 2005 3:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я все думаю над тим, що вона може піддатися а потім бути черствою. Я хочу виховати з нею пару щасливих діток, жити з нею у мирі і злагоді у бідності і при багатстві. Мене дуже лякає шлюб як подія. За життя я бачив дуже багато зламаних доль та сімей. Я хочу щастя. І насильно я нехочу поновлення стосунків. Але яка солодка спокуса. Ех, життя дійсно складна штука, вже навіть зараз у 21.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа грудня 28, 2005 5:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Я все думаю над тим, що вона може піддатися а потім бути черствою. Я хочу виховати з нею пару щасливих діток, жити з нею у мирі і злагоді у бідності і при багатстві. Мене дуже лякає шлюб як подія. За життя я бачив дуже багато зламаних доль та сімей. Я хочу щастя. І насильно я нехочу поновлення стосунків. Але яка солодка спокуса. Ех, життя дійсно складна штука, вже навіть зараз у 21.


Тому я й казав не поспішай, може вона змінилася так що ти її не розумітимеш, а може навпаки. ... час покаже.... але всеодно побачення має бути романтичним .... 100%
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 17, 2006 11:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я все їй розповів у 3 смс-ках. Ніколи ще я стільки змісту і почуттів не вкладав у такі стислі межі. Ми теоретично домовилися зустрітися після 8.01.06

Вона не відповіла на мої новорічні та Різдвяні привітання. І більше не відповідала...
Crying or Very sad
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 1 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові