На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа вересня 29, 2004 11:09 am    Тема повідомлення: ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО Відповісти цитуючи

Віртуальне Кохання
© Павло Висоцький


Дівчинка живе у Мережі,
Шукає там Любов; між рядками
Між землею та небом, зірками…
Пальчиками Істину хоче вгадати - всіх здивувати...
Земфіра



Інтернет приніс в наше життя багато нового, цікавого, незвичного. Тепер маленький світ кожного з нас сильно розширився - сидячи в чотирьох стінах в себе вдома, можна отримати доступ практично до будь-якої інформації, якою володіє людство. Спілкуватися можна з будь-якою людиною, що знаходиться в мережі в іншій частині Землі. Бурхливий розвиток Інтернету можна сміливо порівняти з повінню. Ніхто не чекав, ніхто навіть не міг подумати, що всього лишень за якийсь десяток років Павутина змінить наше життя, наше ставлення до інформації, до спілкування, до відстаней у світі.
Сідаєш за комп'ютер, і ти в Інтернеті; відчуваєш, що можеш знайти Все - яку завгодно інформацію, яка існує в світі. Якщо говорити відверто, то це «Все» іноді просто лякає, і здається, що в ньому не так вже й тяжко потонути.
І зараз Інтернет поступово стає засобом для спілкування, засобом для висловлювання своїх почуттів і бажань. З виникненням чатів й Instant Messenger’ів типу ICQ и Yahoo Messenger для багатьох людей відпала (чи їм здається, що відпала?) проблема знайомства, проблема пошуку коханої людини, проблема можливості сказати найважливіші слова.
Це ж так просто проінсталювати ICQ и включити (якщо ти чоловік) пошук по категоріям: Стать: Жіноча, Вік: 19, Мова: Українська… Шкода тільки, що об'єм талії не можна вказати! І от, все готово: через хвилину ти говориш з дічиною (скоріше, ти думаєш, що з дівчиною - адже це може бути і старий пенсіонер зі збоченим почуттям гумору).
Якщо ти спілкуєшся в Інтернеті з кимось, кого знаєш в реальному житті, тоді все зрозуміло. В цьому випадку віртуальність спілкування - це інструмент, який використовують для зручності при відсутності інших засобів, а не самоціль. Але ж маса людей знайомляться, спілкуються, сваряться і мирятся, кричать і освідчуються в Коханні співрозмовникам, яких досить часто знають лише по погано відсканованій фотографії і тонам тексту. Причому немає ніякої гарантії, що фотографія дійсно належить людині, що сидить з іншої сторони монітора. Більше того, невідомо, чи ця людина написала правду про своє ім'я, свою стать, свій вік і про все інше.
Що змушує людину спілкуватися, ховаючись за монітором? Думаю, на це питання ще не один десяток років будуть відповідати професійні психологи. Проте декілька гіпотез може висунути і звичайний користувач Інтернету, який зіштовхнувся з цим явищем.
Подумайте: спілкуватися в реальному житті так важко! Ти завжди відповідаєш за свої слова, ти завжди повинен швидко орієнтуватися в кожній реальній ситуації, яка виникає при спілкуванні, для того, щоб бути цікавим для інших. Ти боїшся бути відвертим з реальною людиною, тому що вона тут, близько, і може необережно натякнути про почуте комусь іншому. Ти боїшся, тому що доводиться спілкуватися з Справжньою людиною.
Набагато легше спілкуватися з людиною Віртуальною, адже їй можа сміливо говорити про найзаповітніше і так приємно думати, що вона найкраща людина в усьому світі. Приємно і, головне, легко - адже на відміну від реального спілкування тут буде набагато менше шансів побачити недоліки цієї людини і взнати її по-справжньому.
Виникає нове явище - віртуальне Кохання. Ось так, саме з великої букви можна назвати те, що змушує людей, які жодного разу не бачили один одного, ночами сидіти біля клавіатури, і шукати там, за монітором, в нескінченній Павутині, білого принца на білому коні або принцесу на горошині.
Вочевидь, що серйозно ставитися до таких відносин можуть лише люди, які мають ті чи інші проблеми в пошуці Кохання реального. Причиною можуть бути і зайві комплекси, і надмірно високі вимоги, і розчарування від давньої зради. Такі віртуалісти набагато більш вразливі, ніж звичайні люди, і вони інстинктивно намагаються втекти від реальності, вибираючи той сурогат, який може запропонувати клавіатура и монітор. Звичайно, приємно, коли на моніторі ти бачиш гарні і теплі слова, а тим патче освідчення в Коханні, проте вони від початку і до кінця залишаютсья несправжніми. Хоча б тому, що людина, яка їх друкує, не знає тебе по-справжньому, а отже, не може оцінити, не може і покохати. Вона може лише думати, що любить, та й те тільки тому, що в неї є ті ж самі особистісні проблеми.
Але найгірше те, що такі віртуальні «інтимні» відносини зовсім не вирішують цих проблем, а навпаки поглиблюють їх. В процесі віртуального роману у сторін складається свій образ, певний ідеал партнера, далекий від реальності. Справа в тому, що люди в реальності спілкуються на фоні конкретних обставин, подій і їх дії і слова залежать від цих факторів, від їх настрою. Лише спостерігаючи за реакцією людини на реальні подразники (в тому числі і на свої вчинки) можна зрозуміти її, взнати її характер.
У віртуальному спілкуванні такі фактори відсутні. Можна сказати, що спілкування це проходить просто так, на пустому місці. Так, партнери розказують один одному про свої справи, про погляди на життя, проте людин схильна до суб'єктивного підходу в таких питаннях і може висвітлювати все не зовсім адекватно. Реальних ситуацій, в тому числі конфліктних, між ними не виникає, і вони не можуть отримати повного уявлення один про одного.
Таким чином, вимальовуєтсья неясний силует майбутнього коханого чи коханої, про якого ти майже нічого не знаєш. На основі тих його думок, які тобі сподобалися, ти робиш висновки про його характер, звички і погляди, формуєш певний ідеальний образ доброї, чесної, сміливої і розумної людини, яка дасть фору будь-якій реальній особі. Найгірше, що навіть приводу зруйнувати такий ідеал не буде, тому що ти цю людину так і не взнаєш.
А чого варті компліменти і освідчення в коханні в Інтернеті незнайомих людей! Партнер по спілкуванню може запросто написати дівчині, яку не бачив навіть на фотографії, що вона найпрекрасніша у світі. Можна, звичайно, говорити, що найголовніше - це внутрішня сутність, проте вона не проявляєтся, коли дівчина сидить і пізно вночі друкує повідомлення в Інтернет. Крім того, комплімент говориться наполовину просто так, щоб зробити контакт ще більш блиьзким і покращити свій образ в дівчини з тим, щоб він став ідеальним. « -Він такий добрий і уважний», - подумає вона, хоча логіка буде говорити про те, що основи для такого комплімента не було.
Віртуальне Кохання - це павутина, з якої дуже важко вибратися. Основа життя будь-якої людини - її найзаповітніші почуття - переводяться в область, що не існує реально, і це робить її зовсім непристосованою до Справжнього Кохання і Справжніх людей. Лишається тільки вічно шукати ефемерний ідеал з іншої сторони монітора. Ідеал, якого не існує, і існувати не може.

Я випадково натрапила на цю статтю! Вирішила для чого буду займатись плагіатом, просто скопіювала її на форум для вашого обговорення!!!

Тема доволі цікава! Я повністю погоджуюсь з автором статті!

А яка ваша думка???

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DonCapone
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 23.07.04
Повідомлень: 98
Звідки: Сіцилія

ПовідомленняНаписане: середа вересня 29, 2004 8:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Останній раз так багато читав перед літньою сесією Very Happy
Тут навіть обговорбвати нема що. Все це очевидно і для чаттерів відомо вже давно.
_________________
Гальма придумали боягузи!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 9:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стаття була закинута на сайт з метою щоб всім нагадати! щоб замислились над тими відносинами і розмовами, часом який ми проводимо в неті! Тому що часто люди так у все втягуються, що не помічають, що їхнє життя поза мережею вже не існує!
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 9:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я справді Інтренет-маньяк.
Не буває такого дня, щоб я не зайшов в нет.

Взагалі за цілий рік, я не був в Інтернеті лише кілька днів, коли був в Карпатах. Чесно кажучи - це були одні з найкращих днів за все літо.
Тож відпочинок необхідний час від часу.
А мережа проживе і без нас.
Та й ми без неї.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 11:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я познайомився випадково з однією дівчиною по телефону (не подумайте нічого злого); просто вона не туди попала. Повідомлення було адресоване не мені.
Але ми спілкуємося досить непогано і я вже отримав від неї листи (біленькі, з марками) і тепер дуже непогано. Хочу запросити до себе у Київ погостювати (з Кам-Подільського).
Я не проти таких зустрічей та знайомств, але все ж це досить ризиковано і ти пишеш до кота у мішку.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 06, 2004 7:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Хочу запросити до себе у Київ погостювати (з Кам-Подільського).

А якщо вона страшна як смерть?
Що будеш робити?
Wink Wink Wink
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 06, 2004 9:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В наш час багато людей знайомляться і неті, потім зустрічаються і одружуються!
Просто добре якщо у вас розтавлені всі крапки над і. Якщо ти хочеш дружби - тобі все рівно як вона виглядає, а якщо кохання ... хочеться чогось кращого!
Це тобі вирішувати яке рішення приймати - ми ж не знаєм усіх подробиць, і наша порада може бути неправильною!

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 07, 2004 10:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin написав:

А якщо вона страшна як смерть?
Що будеш робити?
Wink Wink Wink[/quote]


Я вже маю її фото.
До того ж я не збираюся одразу ставати з нею під вінок.
(По-моєму у неї є хлопець)
Я маю з нею дружні стосунки і буду радий спілкуванню з нею.
Як буде розвиток?...
Побачимо...
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2004 3:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Віртуальним стосункам дуже важко перейти в життя. І навіть діло не втому що ти не бачиш свого друга або подругу. Просто твоя особа в інеті відрізняється від твоєї справжньої, тому справжнім особам часто важко вжитися в справжньому житті. Я говорю про справжніх інтернет-маньяків, які живуть інтернетом, а не заходять туди щоб познайомитись...

Надалі прошу називати тему за вмістом а не ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО, ДИВІТЬСЯ ТУТ або ПОБАЗАРИМО...[/b]
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 20, 2004 9:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Полюбому люди, які заходять в інет з кимось знайомляться. Просто для різних людей це має різне значення. Одні хочуть мати віртуального друга, інші просто шукають першу попавшу людину щоб висловити все наболіле, а інші сподіваються може це знайомство переросте у щось більше. В неті багато людей намагаються віднайти кусочок щастя, але насправді це лише одна ілюзія. Людям треба цінувати справжнє життя!
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 21, 2004 1:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гарно сказано... я аж сльозу пустив... в око щось попало.
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 22, 2004 2:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І сравді є різні люди: одні залізають в нет для знайомства;другі щоб попрікалуватися; треті щоб знайти собі таємного друга, якому можна вилити свою душу...
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 10:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Phoenix написав:
Віртуальним стосункам дуже важко перейти в життя. [/b]


Мабуть ти правий, бо щось вона на мене забила і навіть відповідати перестала. Я ж її не ображав. ЕХ... Crying or Very sad
А дуже гарненька дівчина.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 28, 2004 2:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Просто в інеті ви спілкуєтесь без комплексів, спілкуєтесь вільно, ніхто не знає що ви за людина, ніхто не дивиться в ваші почервонілі від монітору очі (а очі це зеркало душі).
Тому я і проти інет-стосунків, адже ти не бачиш її обличчя, її очей, не відчуваєш аромату її парфумів, не бачиш чи почервоніла вона від твоїх компліметів і т.д. Тобто ти не знаєш що за людина сидить на тому кінці коаксіального кабелю.
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 28, 2004 10:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знаєш, ти правий.
Але за умови, що ви у одному місті, а як ні?
Я теж завжди був проти таких стосунків. Та вона живе далеко і окрім SMS та звичайних листів я їй нічого дати не можу. Навіть в нет доступу у неї нема. Що тоді?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові