На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Останя прочитана вами книжка?
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа вересня 29, 2004 7:22 pm    Тема повідомлення: Останя прочитана вами книжка? Відповісти цитуючи

Мені соромно признатися, але останій раз я читав художню книжку зимою (Стівен Кінг "Дорога в пекло").
А так за нестачою часу руки взагалі не доходять.
Щоправда технічну літературу читаю постійно.
Shocked Shocked Shocked
Недавно у Львові відбувся Книжковий Форум.
Книжок було багато, купити щось складно.
Взагалі склалось враження, що люди настільки зголодніли за знанями, що готові розірвати продавців на шматки і не тільки продавців.
Бідолашні інтелігнети ледь ноги звідти винесли !

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 9:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Останю книгу, яку я прочитав була досить цікава книжка про боротьбу трьох розвідок(зрозуміло, що й котррозвідок також): ОУНівської, радянської і гітлерівської - "Три смерті фрекен Зоряни", нажаль автора вже не пам"ятаю! Враження суперові!
Наразі читаю книжку Анрія Кокотюхи "Почему Украина не Россия". Ще не дочитав, але мені вже сподобалась!
Зараз хочу десь найти книжку "Охоронець", кажуть класна книженція!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 9:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Десь 2 тижні тому прочитала книжку Харукі Муракамі "К югу от границы, на запад от солнца"! Вона мене просто порвала! Відкриваються очі на вас чоловіків! Це покруче Пауло Коельйо! Це зовсім інший стиль! Написана від імені чоловіка про його життя! Світогляд перевертає з ніг на голову, заставляє задуматись! Раджу всім почитати, особливо хлопцям!
Але до неї треба дорости, бо інакше ви її не зрозумієте!

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 01, 2004 2:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Крістіне Нестлінгер "Маргаритко, моя квітко". Куплена була навздогад. я люблю дитячу і підліткову літературу. Оцінка - десь на три зірочки з п"яти. Могло би бути й чотири, але мене жорстоко кумарять феміністичні ідеї в літературі.
Зараз читаю Винничука "Легенди Львова" і паралельно українську міфологію з купою апокрифічних легенд і іншого гарного всередині, зате ззовні у неї погане - медведчук на задній обкладинці
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2004 6:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
зате ззовні у неї погане - медведчук на задній обкладинці


Хоч якась користь з тих олігархів.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2004 11:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Остання книга - "Малюк і Карлсон"

Знаєте, по тій історії можна поставити фільм жахів!
Маленький мутант з мотором всередині і імплантованою кнопкою замість пупа займається терором та погано впливає на добре виховану дитину.
Звісно це - жарт, але Кінг, Спілберґ!!! - подумай.
Одне питання до тих, хто також її читав:
"Як у нього крутився пропелер, коли він накидав на себе покривало?" Wink
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 04, 2004 8:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Український переклад? Олі Сенюк? З усіх перекладачів це - мій кумир, я вперше відчула кайф мови саме від її перекладів.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 04, 2004 11:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

fish написав:
Український переклад? Олі Сенюк? З усіх перекладачів це - мій кумир, я вперше відчула кайф мови саме від її перекладів.

Нажаль ні, читав російською.
Отримав би більше задоволення від укр варіанту.

Подруго ФІШ, чи ти читала Поррі Гаттера українською?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 7:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Поттера? аякже, читала. Єдине, що не дуже сподобалося - якийсь надто урізаний у Гегріда діалект. Мені б хотілося - щоб на всю катушку, хто він там, лемко, бойко, гуцул, русин чи галіцуц. Бо відокремлене си, звертання "прошу пані" і тверді закінчення в дієсловах (ходит, стоїт) - це ж далеко не всі можливості!
Хоча я розумію, що якби Морозов відпустив коня у вівси, деяким дітлахам було би важкувато мову того Гегріда розуміти...

Також деякі слова трохи неоковирно звучать. Мене трошки коробить від "закляття-приклеяття" і "какобомб", наприклад.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Jenny
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.09.04
Повідомлень: 12
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 10:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Харукі Муракамі "К югу от границы, на запад от солнца"
Книга - просто супер! Про типового чоловіка, ні, навіть ЧОЛОВІКА як узагальнення. Як він зраджував дружину не вважаючи це за зраду, як хотів ціле життя одну і ту ж жінку, але в кінці получив - вона його використала і кинула! ТАК ЙОМУ І ТРЕБА!!! Twisted Evil
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 10:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Отатнe що я прочитав... Теж стидно признаватись... То було остатнью зимою "Пана Прим i Чорт" Smile Автора називати не буду бо, всi ви знаете eго Exclamation
_________________
Кожен творець своеї iсторiї.
Тож твори чесно i гiдно,
щоб нащадки гордилися тобою,
а Ти був гiдниї свого часу
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Jenny
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.09.04
Повідомлень: 12
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 11:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще хотіла додати про книгу Харукі Муракамі "К югу от границы, на запад от солнца". При цьому дружина головного героя залишалась йому вірною (невідомо чому), хоча і знала, що він її зраджує. Не розумію чому вона з ним лишилась - вона ж могла піти від нього спокійно, вона була значно багатша від нього, і не треба мені говорити що справа в дітях . Не розумію... Evil or Very Mad
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 10:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

fish написав:

Також деякі слова трохи неоковирно звучать. Мене трошки коробить від "закляття-приклеяття" і "какобомб", наприклад.


А чому б і ні. Я взагалі шалів від "какабомб"!
І від решти прикольних штучок.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 06, 2004 9:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на колір і смак товариш не всяк.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 07, 2004 7:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я читав Хайнлайна. Супер-письменник. Дуже розумний і талановитий, але нажаль, трохи про-американський
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 1 з 8

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові