На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
День народження Адміна

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 10, 2004 8:57 pm    Тема повідомлення: День народження Адміна Відповісти цитуючи

Сьогодні 11 жовтня 2004 року.
Здавалось би звичайний осінній холодний день, понеділок. Щоправда для мене це не такий звичайний день. Можливо з могу боку це буде нескромно, але я скажу, що в мене сьогодні день народження.
Мені виповнилось, ні краще не буду писати, тим кому треба знає, кому не треба ні. Це не так суттєво, осовне, що в людини в середині, якою вона себе відчуває.
Щиро вдячний всім учасникам форуму, які допомагають мені розвивати його, висловлюють свої думки.
Для мене форум більше, ніж просто місце спілкування, - це мій ДІМ, дім де я живу, переживаю різні моменти свого швидкоплинного життя.
Як відомо в свій дім господар чужих не пускає, тож в цьому домі, який я сподіваюсь є Додмом і для вас, я завжди радий бачити Вас - моїх друзів.
Так саме так, тут мої ДРУЗІ, люди які є близькими для мене.
Звичйно далеко не всіх я бачив у реальному житті, але чи так це важливо? Ви всі для мене рідні, дякую вам за підтримку.
Форум - як дитина росте і розвиваєтся, з кожним днем з'являється все більше учасників, більше повідомлень.
Стає цікавіше.... (сподіваюсь вам теж)

P.S. Читати чи ні вирішувати вам!!!
Тож хочу подякувати (на порядок не звертайте уваги)
#UA# - за допомогу в становленні форуму, це взагалі перший модер
Phoenix - теж модер, стільки ідей скільки він мені давав напевно ніхто не зробив, а його перелік з 18 пунктів мене просто вразив. Phoenix - вертайся на форум!!!
DonCapone - Дякую за твій гумор, він особливий!!! І за контроль, і за активність. Одним словом сенкс
XostDog - самий активний учасник, ЧУВАК дякую!!! Ти молодець!!! Ще б кирилецею писав ціни б тобі не було!!!
Pilip - тобі теж велика подяка!!! Дякую за постіне підкидування ватри в багаття форуму Плітки музичного життя!!!
Fish - за короткий час стала часткою форуму!!! Можу скзати, що Fish - найкращий музичний експерт!!! Дякую за допомогу в пошуках пісень!!! Сподіваюсь, що після сотого повідомлення (і отримання диску) ти не зникнеш і будеш далі тішити нас своїми влучними повідомленнями!!!
NikoSun - спеціаліст в галузі софту, дякую за цікаві поради!!!
Богдан - велике спасибі за допомогу у відпрвленні пісень на різні мила, і за цікаву співбесіду (ти не забувай ми з тобою суперники, адже в нас одна дружина) )
Puzo - привіт в Португалію!!!
Chymachok - Чесність, ось що мені подобається, всі повідомлення чесні і справедливі!!!
S9Th[eXCieVe] - дякую за активне входження в життя форуму і цікаві пости!!! Сподіваюсь на подальшу активність!!!
ProfessorN - Дякую, без тебе форум важко уявити !!!!!! Сила думки і логіка із запальністю не дають нам заснути, слова які стають посеред горла, ось це і є Професор. Професор у всіх темах, може з часом стане академіком.
Jenny, Jam, Jade - жіноча частка форуму (про Fish я вже писав) - в першу чергу хочу вибачитись якщо вас хтось образив!!! Дякую вам за внесення нового вітру до форуму!!! Чесно, без вас було б не так цікаво, Ви розпочали такі теми, які ми б не придумали, тож Велике Дякую!!!
LGVanish, Valigura - сподіваюсь на вашу активність і в подальшому!!! І досягнення рівня, коли ви сміло скажите я гравець MedalMusic Team!!! Але для цього потрібний час!!!
Medved - за тебе окрема розмова. Цей сайт ми робили разом, ми разом йшли до цього.
У нас були різні роботи, але що мені подобається в такій дружній конкуренції ми здобували знання і робили спільну справу!!! На рахунок форуму сподіваюсь на твою активнішу діяльність!!!
Сподіваюсь, що слава MedalMusic ще буде гриміти по всій Україні.
А українська пісня буде звучати в кожній хаті!!! Це наша головна мета - відродити українсььку культуру, адже без культуру немає нації!!!

Інші учасники, які не потрапили до цього списку не ображайтесь,
Я вам вдячний!!!

А чуть не забув дякую Eddy - класний чувак (працює в посольстві), ми з ним в свій час непогано погаркались за вибори, було цікаво, в мене чуть клава не розпалась. Клавіші аж горіли.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 11, 2004 8:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю з Днем народження! Бажаю процвітання тобі і твоєму ресурсові. Кращим експертом ти мене, правда, назвав зарано, у своєму колі я ще жовтороте незнайко... але приємно хоча б десь вважатися експертом. Після ста обіцяю не зникнути.

Як прикметно, що у тебе День народження саме 11 жовтня. Сьогодні народився мій найляпший колєга, редактор UAMusic і просто хлопець, якого я страшенно люблю, наш Ведмідь. Відчуваю якусь приємність від того, що й ти теж народився саме сьогодні. Це найчудовіший день для Днів народжень!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 11, 2004 2:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю! Дякую за теплі слова на адресу учасників. Хочу побажати здоров'я і творчого ентузіазму.
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DonCapone
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 23.07.04
Повідомлень: 98
Звідки: Сіцилія

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 11, 2004 7:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми тут зібралися щоб привітати нашого Admina з черговим днем народження. Бажаю тобі мішок бабла, стадо дєвок і багато здоров'я щоб справитися з першим і другим.

P.S. Завтра гуляєм
_________________
Гальма придумали боягузи!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
puzo
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 61
Звідки: м.Тернопіль (pоrtugal)

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 11, 2004 8:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю з днем народження!!! Very Happy Very Happy


Р.S.Гуляють всі!! Dancing
_________________
Сказав і пішов своєю дорогою.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 12:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю нашого шановног Адміна з народженням........
бо якби не народилося таке чудо як Адмін, то не народилось би інше чудо - www.medalmusic.com.ua.............. (велике спасибі)....
Бажаю подадьшого розвитку твого дітища, постійного прогресу у твоїй клопіткій справі....... а також: не забувай своє реальне життя, друзів, знайди свою кохану половинку (це обов'язково), і як я вже казав - знайди себе як у цьому світі, так і в іншому.....
Кохання тобі, щастя і здоровя........ Wink


P.S. Дякую за побажання...............


_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 1:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю! Вітаю! Вітаю! Вітаю найкращого програміста, яких мені доводилось знати(повірте багато), людину всебічно розвинуту( є такі такі комп"ютерні маньяки, що стають схожими на роботів) - молодець як не дивись, щей такий класний, просто чудовий, сайт замутив, друга, справжнісінького друга( вдячний долі, що я його знаю)!
Адмін, вибачай, що з запізненням(нету не було)!
Щастя, здоров"я(90% першого), удачі, успіху у всіх починаннях!
Дякую за такі схвальні відгуки!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 9:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хотіла давно написати, але лише зараз дорвалась! Дуже дякую за схвальні відгуки! Ти напевно одна людина, яка нас дівчат тут не ображала і всі образи не сприймала у свою сторону (що дуже правильно!)
Я дуже рада, що у мене є такий друг як ти! тому що які в нас друзі такими і є ми, ми ж ними спілкуємось, живемо - це наш маленький світ!

Я тобі бажаю щоб життя тебе балувало приємними сюрпризами. Щоб ти жив на повну, коли треба ризикув, коли ні - приймав все як належне! Щоб все що планував здійснилось! Також бажаю доброї долі і карєрних висот у тій галузі, яка тобі до душі!

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 10:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже вдячний всім, хто мене привітав!!!!
Щасливою є та людина в якої багато справжніх друзів, тож хочу сказати, що я Щасливий!!!
Ще раз вдячний всім!!!


P.S.
Цитата:
P.S. Завтра гуляєм

Один недолік дня народження, башка болить.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
jade
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin не гарно так!!!! Написав шо завтра гуляєм,а не запросив кращу частину нашої компанії!!!!!!!!!!Тонкий натяк Laughing
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 12:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Е, ми ше погуляєм! Абіцяю!

Скоро вихідні ....
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2004 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тебе вже раз поздоровляв, але поздоровлю ще і на форумі.
ПОЗДОРОВЛЯЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! Як додому дойшов п'яна скотина?
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 22, 2004 4:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вибачай, що із запізненям!!!
Admin вітаю тебе з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯМ, бажаю щастя здоров я і всього найкращого!!!

Напевно сильно напилися!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 24, 2004 10:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin, вітаю тебе з днем народження. Бажаю побільше щастя, здоров'я, кохання, вдачі і поменше розчарувань та негараздів

P.S.: Вибач, що з запізненням
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2004 5:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хай, Адмін! Соррі, що так пізно, лише тепер додивився про цю цікаву тему. Ну що-ж, тута тобі набажали всього чого хочеш, я приєднуюся. А від себе добавлю: багато тобі грошей (але не дуже, бо зазнаєшся) для великої гульби для всіх форумців (так що збирай уже Very Happy), щоб у тебе було багато інету (нашару) і тисячі байтів у секунду (краще кілобайтів Very Happy) О! Ну і всього найкращого!
P.S. Доречі, тобі наша жінка нічого не писала? Щось давно її не видно Very Happy
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові