На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Любовь: ваше мнение
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 7:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
[да, аналогиченое мнение... какая жизнь у нас .. такая и любовь... отношения стояться не на чувствах, а на каких то интересах, взаимной выгоде... партнерстве просто-напрсто.. вот какие отноешния, такие и семьи, а соответсвнно и дети!

У чомусь можливо я і старомодна, але я завжди вважала, що народжувати дітей і одружуватись треба тільки тоді, коли кохаєш людину. А життя, що збудоване на взаємовигоді, розрахунку ще не для кого солодким не було. Мені, напрклад, було б гидко і някі гроші цього б не окупили.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 9:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

У чомусь можливо я і старомодна, але я завжди вважала, що народжувати дітей і одружуватись треба тільки тоді, коли кохаєш людину. А життя, що збудоване на взаємовигоді, розрахунку ще не для кого солодким не було. Мені, напрклад, було б гидко і някі гроші цього б не окупили.


я згоден щодо одруження і народження дітей, але ж бувають різні випадки житті.... як кажуть ніколи не кажи ніколи
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 3:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:


я згоден щодо одруження і народження дітей, але ж бувають різні випадки житті.... як кажуть ніколи не кажи ніколи

Мене здається це вже обминуло. Хоча колись, коли мені було так років 16 я хотіла все своє життя присвятити науці, потім завести собі 1 дитину, але жити без чоловіка. Тобто знайти такого красень, щоб він дитину мені зробив, а далі просто розпрощатись з ним. Зараз зовсім інші погляди.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 3:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
ingvar написав:


я згоден щодо одруження і народження дітей, але ж бувають різні випадки житті.... як кажуть ніколи не кажи ніколи

Мене здається це вже обминуло. Хоча колись, коли мені було так років 16 я хотіла все своє життя присвятити науці, потім завести собі 1 дитину, але жити без чоловіка. Тобто знайти такого красень, щоб він дитину мені зробив, а далі просто розпрощатись з ним. Зараз зовсім інші погляди.


погляди на життя постійно міняються, інколи можна помітити що робиш те чого колись би не зробив би
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 9:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
погляди на життя постійно міняються, інколи можна помітити що робиш те чого колись би не зробив би

Погляди може і міняються, от тільки основні пріоритети залишаються.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 11:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
я згоден щодо одруження і народження дітей, але ж бувають різні випадки житті.... як кажуть ніколи не кажи ніколи

да, очень часто женяться по залету... иногда такие браки успешные, а иногда и нет! все от людей зависит!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 03, 2006 3:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Погляди може і міняються, от тільки основні пріоритети залишаються.


прворітети теж міняються, принаймі у мене


Slowshadow написав:

да, очень часто женяться по залету... иногда такие браки успешные, а иногда и нет! все от людей зависит!


дуже часто розходяться після весілля не "по зальоту" справа не в тому...
можна одружитись і по "зальоту" нормально... то дійсно від людей залежить
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 03, 2006 9:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Одруження залежить на мою думку, від моральної зрілості людей. Знаю пару, які одружились, коли їй було 16, а йому 18. Зараз живуть, дітей мають і все у них чудово. Люди просто були готові до одруження, вони кохали один одного по справжньому і їм не хотілось скакати з кимось у кущі, чи згалядати комусь під спідницю. Вони були повністю свідомі зі свого важливого кроку.
І взагалі, я дуже скептично ставлюсь до самої церемонії одруження. Вважаю її просто непотрібною, одруження має бути свято двох людей і їх самих близьких родичів та друзів, а не величезна пянка з купою незнайомих і пяних морд.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа квітня 05, 2006 3:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Одруження залежить на мою думку, від моральної зрілості людей. Знаю пару, які одружились, коли їй було 16, а йому 18. Зараз живуть, дітей мають і все у них чудово. Люди просто були готові до одруження, вони кохали один одного по справжньому і їм не хотілось скакати з кимось у кущі, чи згалядати комусь під спідницю. Вони були повністю свідомі зі свого важливого кроку.
І взагалі, я дуже скептично ставлюсь до самої церемонії одруження. Вважаю її просто непотрібною, одруження має бути свято двох людей і їх самих близьких родичів та друзів, а не величезна пянка з купою незнайомих і пяних морд.

да, я полностью с тобйо согласен! залог крепкого брака - настояшая любовь!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа квітня 05, 2006 4:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

да, я полностью с тобйо согласен! залог крепкого брака - настояшая любовь!


тож бо і воно.... зальот в такому випадку річ другорядна
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: субота травня 20, 2006 12:05 pm    Тема повідомлення: Re: Любовь: ваше мнение Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
У меня вот есть очень интересный вопрос: а стоит ли влюбляться? или проще просто общаться с человеком не испытывая никаких чувств к нему и быть готовым в любой момент расстатся, или всетаки лутше влюбляться душой и сердцем?

Я думаю,что встоит влюбиться в того человека с которым вы собераетесь связать свою жизнь!А так играть в кошки мышки лутше не стоит!Потому,что вы разобьете человеку сердце и это не очень хорошо!Потому,что полюбить не сложно,сложно разлюбить!

P.S. Любовь-это чудо,открытие души!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя травня 21, 2006 12:59 am    Тема повідомлення: Re: Любовь: ваше мнение Відповісти цитуючи

Valeron написав:
P.S. Любовь-это чудо,открытие души!

Любовь - это большая сложная игра со своими правилами, но в ней не может быть одного победителя... выигрывают оба одновременно... или одновременнно проигрывают...

Никогда не стоит путать любовь с влюбленностью... можно влюбляться, ето даже полезно... пока не найдешь того человека, с которым реально проведешь ввсю свою жизнь! вот ето будет настоящая любовь!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: неділя травня 21, 2006 4:14 pm    Тема повідомлення: Re: Любовь: ваше мнение Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
Valeron написав:
P.S. Любовь-это чудо,открытие души!

Любовь - это большая сложная игра со своими правилами, но в ней не может быть одного победителя... выигрывают оба одновременно... или одновременнно проигрывают...

Никогда не стоит путать любовь с влюбленностью... можно влюбляться, ето даже полезно... пока не найдешь того человека, с которым реально проведешь ввсю свою жизнь! вот ето будет настоящая любовь!

Я люббовь с влюбленностью не путаю!Я люблю одного человека больше чем жизнь свою!и она меня любит!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 23, 2006 1:29 am    Тема повідомлення: Re: Любовь: ваше мнение Відповісти цитуючи

Valeron написав:
Slowshadow написав:
Valeron написав:
P.S. Любовь-это чудо,открытие души!

Любовь - это большая сложная игра со своими правилами, но в ней не может быть одного победителя... выигрывают оба одновременно... или одновременнно проигрывают...

Никогда не стоит путать любовь с влюбленностью... можно влюбляться, ето даже полезно... пока не найдешь того человека, с которым реально проведешь ввсю свою жизнь! вот ето будет настоящая любовь!

Я люббовь с влюбленностью не путаю!Я люблю одного человека больше чем жизнь свою!и она меня любит!

значит ты действительно счастливый человек...
вот нашел небольшую цитатку про счастье, и про то, чувствуем ли мы себя счастливыми:

"...чтобы быть счастливым человеку не нужно быть супер...сверх...самым... и т.п., ему надо быть просто Человеком. А вот счастливы ли Вы? Решать Вам, но если сократить все человечество (6 миллиардов) до деревни в 100 жителей, принимая во внимание все пропорциональные соотношения, вот как будет выглядеть население этой деревни: 57 азиатов; 21 европеец; 14 американцев (северных и южных); 8 африканцев; 52 будут женщинами; 48 мужчинами; 70 не белыми; 30 белыми; 6 человек будут владеть 59% всего мирового богатства и все шесть будут из США; у 80 не будет достаточных жилищных условий; 70 будут неграмотными; 50 будут недоедать; 1 умрет; 2 родятся; у 1 будет компьютер; 1 (только один) будет иметь высшее образование.
Если посмотреть на мир с этой точки зрения, становится ясно, что потребность в солидарности, понимании, терпимости, образовании очень высока.
Если сегодня с утра Вы проснулись здоровым, Вы счастливее, чем 1 миллион человек, которые не доживут до следующей недели. Если Вы никогда не переживали войну, одиночество тюремного заключения, агонию пыток или голод — Вы счастливее, чем 500 миллион человек в этом мире. Если Вы можете пойти в церковь (синагогу) без страха и угрозы заключения или смерти, Вы счастливее, чем 3 миллиарда человек в этом мире.
Если в Вашем холодильнике есть еда, Вы одеты, у Вас есть крыша над головой и постель, Вы богаче, чем 75% людей в этом мире. Если у Вас есть счет в банке, деньги в кошельке и немного мелочи в копилке, Вы принадлежите к 8% обеспеченных людей в этом мире..."
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 23, 2006 2:12 am    Тема повідомлення: Re: Любовь: ваше мнение Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
Valeron написав:
Slowshadow написав:
Valeron написав:
P.S. Любовь-это чудо,открытие души!

Любовь - это большая сложная игра со своими правилами, но в ней не может быть одного победителя... выигрывают оба одновременно... или одновременнно проигрывают...

Никогда не стоит путать любовь с влюбленностью... можно влюбляться, ето даже полезно... пока не найдешь того человека, с которым реально проведешь ввсю свою жизнь! вот ето будет настоящая любовь!

Я люббовь с влюбленностью не путаю!Я люблю одного человека больше чем жизнь свою!и она меня любит!

значит ты действительно счастливый человек...
вот нашел небольшую цитатку про счастье, и про то, чувствуем ли мы себя счастливыми:

"...чтобы быть счастливым человеку не нужно быть супер...сверх...самым... и т.п., ему надо быть просто Человеком. А вот счастливы ли Вы? Решать Вам, но если сократить все человечество (6 миллиардов) до деревни в 100 жителей, принимая во внимание все пропорциональные соотношения, вот как будет выглядеть население этой деревни: 57 азиатов; 21 европеец; 14 американцев (северных и южных); 8 африканцев; 52 будут женщинами; 48 мужчинами; 70 не белыми; 30 белыми; 6 человек будут владеть 59% всего мирового богатства и все шесть будут из США; у 80 не будет достаточных жилищных условий; 70 будут неграмотными; 50 будут недоедать; 1 умрет; 2 родятся; у 1 будет компьютер; 1 (только один) будет иметь высшее образование.
Если посмотреть на мир с этой точки зрения, становится ясно, что потребность в солидарности, понимании, терпимости, образовании очень высока.
Если сегодня с утра Вы проснулись здоровым, Вы счастливее, чем 1 миллион человек, которые не доживут до следующей недели. Если Вы никогда не переживали войну, одиночество тюремного заключения, агонию пыток или голод — Вы счастливее, чем 500 миллион человек в этом мире. Если Вы можете пойти в церковь (синагогу) без страха и угрозы заключения или смерти, Вы счастливее, чем 3 миллиарда человек в этом мире.
Если в Вашем холодильнике есть еда, Вы одеты, у Вас есть крыша над головой и постель, Вы богаче, чем 75% людей в этом мире. Если у Вас есть счет в банке, деньги в кошельке и немного мелочи в копилке, Вы принадлежите к 8% обеспеченных людей в этом мире..."

Да не плохая цитата!Для некоторых может и истина!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові