На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Величність цнотливість
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 21, 2006 7:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Одного разу чула таку фішку від дівчини: "Ну... Секс так нічого... От тільки якби не це їх всунув, висунув... Взагалі б тоді класно було!" Laughing
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа березня 22, 2006 12:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Одного разу чула таку фішку від дівчини: "Ну... Секс так нічого... От тільки якби не це їх всунув, висунув... Взагалі б тоді класно було!"


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа березня 22, 2006 7:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Одного разу чула таку фішку від дівчини: "Ну... Секс так нічого... От тільки якби не це їх всунув, висунув... Взагалі б тоді класно було!" Laughing

девушка наверное запал на парня, и хотела чегото большего, чем просто секс без обязательств! :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа березня 22, 2006 10:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:
Одного разу чула таку фішку від дівчини: "Ну... Секс так нічого... От тільки якби не це їх всунув, висунув... Взагалі б тоді класно було!" Laughing

девушка наверное запал на парня, и хотела чегото большего, чем просто секс без обязательств! :)

Ні, просто дівчина натрапила на хлопця, що мало що у тому розумів і по великому рахунку їй той ссекс якось...
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 1:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені так видається, що їй то треба було як "зайцю стопсигнал"! Хотіла би - пояснила би, що від нього хоче! Або якщо він інвалід тої справи, то їй винуватий, що такого вибрала!
З ким поведешся - так тобі і треба!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Мені так видається, що їй то треба було як "зайцю стопсигнал"! Хотіла би - пояснила би, що від нього хоче! Або якщо він інвалід тої справи, то їй винуватий, що такого вибрала!
З ким поведешся - так тобі і треба!

девушки в очень редких случаеях могут объяснить то, чего они хотят, потому что их мнения менятються буквально ежеминутно :) и еще дает о себе знать аткой фактор как стиснительность, скромность - тоесть человек не может прямо высказать то, что думает на самом деле и так как оно есть!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

девушки в очень редких случаеях могут объяснить то, чего они хотят, потому что их мнения менятються буквально ежеминутно :) и еще дает о себе знать аткой фактор как стиснительность, скромность - тоесть человек не может прямо высказать то, что думает на самом деле и так как оно есть!



не всі дівчата однакові. І не все змінюють свої рішення кожної хвилини, це залежить від характера та темпераменту... Хлопці теж різні бувають такі шо сім п‘ятниць на тиждень.... і сором‘язливість та інші якості тут нідочого
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
і сором‘язливість та інші якості тут нідочого

ну воот оцени такую ситауцию: девушка запала на парня и вобщем хочет от него секса... но как она ето ему скажет, намекнет ??? просто подойдет и скажет: я тебя хочу, давай займемся сексом?... нет, такого в жизни не бывает! если было бы все так просто было бы неинтересно жить! черты характера играют очень важную роль!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
ingvar написав:
і сором‘язливість та інші якості тут нідочого

ну воот оцени такую ситауцию: девушка запала на парня и вобщем хочет от него секса... но как она ето ему скажет, намекнет ??? просто подойдет и скажет: я тебя хочу, давай займемся сексом?... нет, такого в жизни не бывает! если было бы все так просто было бы неинтересно жить! черты характера играют очень важную роль!


вона своєю поведінкою має показати йому.... якщо не йолоп зрозуміє... тут або пан .... е-е-е-е або лох :)))
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Slowshadow написав:
ingvar написав:
і сором‘язливість та інші якості тут нідочого

ну воот оцени такую ситауцию: девушка запала на парня и вобщем хочет от него секса... но как она ето ему скажет, намекнет ??? просто подойдет и скажет: я тебя хочу, давай займемся сексом?... нет, такого в жизни не бывает! если было бы все так просто было бы неинтересно жить! черты характера играют очень важную роль!


вона своєю поведінкою має показати йому.... якщо не йолоп зрозуміє... тут або пан .... е-е-е-е або лох :)))

да, в этих делах нужно разбираться... и разбираться очень хорошо.... каждое действие, каждый намек девушки может значит очень многое!
и все же у меян етсь вопрос ко всем пацанам: какую же девушку вы больше предпочитаете - "чистую" или уже "сгрешившую" ??
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

да, в этих делах нужно разбираться... и разбираться очень хорошо....
каждое действие, каждый намек девушки может значит очень многое!
и все же у меян етсь вопрос ко всем пацанам: какую же девушку вы больше предпочитаете - "чистую" или уже "сгрешившую" ??



я зустрічаюсь 3 з полвиною роки із дівчиною. Я в неї був не перший. І все, признаюся :), добре. То не принципово, в мене до неї було набагато більше дівчат із якими був секс. МИ ж сучасні люди :) Тут нічого такого немає
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 9:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
Professorn написав:
Мені так видається, що їй то треба було як "зайцю стопсигнал"! Хотіла би - пояснила би, що від нього хоче! Або якщо він інвалід тої справи, то їй винуватий, що такого вибрала!
З ким поведешся - так тобі і треба!

девушки в очень редких случаеях могут объяснить то, чего они хотят, потому что их мнения менятються буквально ежеминутно :) и еще дает о себе знать аткой фактор как стиснительность, скромность - тоесть человек не может прямо высказать то, что думает на самом деле и так как оно есть!

М-да... Молодь сьогодні знає доволі розумні речі. Чесно кажучи я напрклад особливо не люблю і мене б нервувало якби мене хтось у процесі, в ліжку запитутвав як краще. Повірте, чоловіки, нормальна дівчина скаже як їй добре потім, чи нащтовхне вас на вирішення у процесі, але не запитуйте - а як, а як тобі краще, а що не так... Все чудово, тільки не треба багато питати у процесі, бо це страшенно відволікає. Краще поговорити після дійства.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 30, 2006 10:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
какую же девушку вы больше предпочитаете - "чистую" или уже "сгрешившую" ??

Це не є принциповим питанням, ба навіть більше починаєш собі голову морочити, як в неї до тебе нікого небуло - вона, ще мрійниця, а життєві реалії жорстокі!:(

Інгвар написав:
МИ ж сучасні люди :) Тут нічого такого немає

Ой як то по мені! Тисну Вашу руку, сер!

Та, що п'є кислоту написав:
Чесно кажучи я напрклад особливо не люблю і мене б нервувало якби мене хтось у процесі, в ліжку запитутвав як краще. Повірте, чоловіки, нормальна дівчина скаже як їй добре потім, чи нащтовхне вас на вирішення у процесі, але не запитуйте - а як, а як тобі краще, а що не так... Все чудово, тільки не треба багато питати у процесі, бо це страшенно відволікає. Краще поговорити після дійства.


Дякую, за пораду!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа травня 31, 2006 7:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Slowshadow написав:
какую же девушку вы больше предпочитаете - "чистую" или уже "сгрешившую" ??

Це не є принциповим питанням, ба навіть більше починаєш собі голову морочити, як в неї до тебе нікого небуло - вона, ще мрійниця, а життєві реалії жорстокі!:(

Ну чого ж, не обовязково, якщо цнотлива то мрійниця. Не було з ким, не хотілось, для вас берегла і тому подібне.
Що саме цікаве, жінки поділяються у цьому питанні. Одні, кажуть що краще хоч з кимось чи чимось (хе, навіть таких знаю! Cool ), але втратити ту штуку межи ніг, тобто дівчатка, а інші - цнотливість треба берегти для чоловіка. От була знайома. Вона, вибачте за далі написане, давала у всі дірки, крім самої головної... Для чоловіка берегла... Wink
Ну і ще практикується таке, що просто кажуть, навіть коли вже гублять ту цнотливість хлопчику, що він не перший... "Так, любий... Ти не перший... Чого кров? Та останні дні місячних... Чого не було виразу вдоволення на обличчі? А ти сам подумай, ти ЦЕ на стільки вміло і добре робиш, не хочу тебе образити, але..." І хлопчик отримує травму на все життя.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа травня 31, 2006 7:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Ну чого ж, не обовязково, якщо цнотлива то мрійниця. Не було з ким, не хотілось, для вас берегла і тому подібне.
Що саме цікаве, жінки поділяються у цьому питанні. Одні, кажуть що краще хоч з кимось чи чимось (хе, навіть таких знаю! Cool ), але втратити ту штуку межи ніг, тобто дівчатка, а інші - цнотливість треба берегти для чоловіка. От була знайома. Вона, вибачте за далі написане, давала у всі дірки, крім самої головної... Для чоловіка берегла... Wink
Ну і ще практикується таке, що просто кажуть, навіть коли вже гублять ту цнотливість хлопчику, що він не перший... "Так, любий... Ти не перший... Чого кров? Та останні дні місячних... Чого не було виразу вдоволення на обличчі? А ти сам подумай, ти ЦЕ на стільки вміло і добре робиш, не хочу тебе образити, але..." І хлопчик отримує травму на все життя.


слова досвідченої людини....
я якось над цим не замислювався
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський


Редаговано: ingvar (середа травня 31, 2006 8:03 pm)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові