На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Зірки в житті
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа березня 22, 2006 9:40 pm    Тема повідомлення: Зірки в житті Відповісти цитуючи

З ким із українських музикантів та співаків спілкувалися в реальному житті?

Я шось окрім Карамазова Олега ні з ким не спілкувався.... і то так сфоткались та автограф і все... більше нікого близько так не бачив... хоча декого бачив на сцені
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа березня 22, 2006 11:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Особисто знайомий із співаком Юрієм Коржовим. Дуже цікава та весела людина, яка завжди піднімає настрій.
Ще багато кого просто близько бачив.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: четвер березня 23, 2006 2:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нискем не знаком... ну у меня еще все впереди ! Wink
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 23, 2006 9:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене, то багато наших зірок у глибині душі, чи навіть не зовсім у глибині страждають зірковою хворобою. Якби я була на їх місці, то мені здається, я б не так як вони просто прожигала життя. Це ж нецікаво!
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Як на мене, то багато наших зірок у глибині душі, чи навіть не зовсім у глибині страждають зірковою хворобою. Якби я була на їх місці, то мені здається, я б не так як вони просто прожигала життя. Це ж нецікаво!

да, звездная болезнь это очень широкое явления в современном шоу-бизнесе. когда человек достигает того чего хочет. или даже еще больше. он уже не может остановиться.. мания денег, багатства неизлечима... всегда так было, всегда так будет! главное не пеерегнуть палку в этом деле... а если вдруг такое и случилорсь, то звездная болезнь вам гарантирована!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

да, звездная болезнь это очень широкое явления в современном шоу-бизнесе. когда человек достигает того чего хочет. или даже еще больше. он уже не может остановиться.. мания денег, багатства неизлечима... всегда так было, всегда так будет! главное не пеерегнуть палку в этом деле... а если вдруг такое и случилорсь, то звездная болезнь вам гарантирована!


а дійсно талановитих людей можна перерахувати на пальцях рук Cool
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Slowshadow написав:

да, звездная болезнь это очень широкое явления в современном шоу-бизнесе. когда человек достигает того чего хочет. или даже еще больше. он уже не может остановиться.. мания денег, багатства неизлечима... всегда так было, всегда так будет! главное не пеерегнуть палку в этом деле... а если вдруг такое и случилорсь, то звездная болезнь вам гарантирована!


а дійсно талановитих людей можна перерахувати на пальцях рук Cool

да, их не очень много... и явобще, современная естарада, ето не звезды.. ето просто бизнес... действительно всемиррные звезды, я считаю ето Beatles, Roling Stones, Scorpions, Boney M и другие.... я ситаю их действительными мировыми звездами, которые заслуживают вечной памяти и уважения!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 2:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

да, их не очень много... и явобще, современная естарада, ето не звезды.. ето просто бизнес... действительно всемиррные звезды, я считаю ето Beatles, Roling Stones, Scorpions, Boney M и другие.... я ситаю их действительными мировыми звездами, которые заслуживают вечной памяти и уважения!



та ні в Україні є теж дуже цікави проекти... вони в своєму роді теж аси ... в різних напрямках музики... слід тільки придивитись Smile
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 9:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Slowshadow написав:

да, их не очень много... и явобще, современная естарада, ето не звезды.. ето просто бизнес... действительно всемиррные звезды, я считаю ето Beatles, Roling Stones, Scorpions, Boney M и другие.... я ситаю их действительными мировыми звездами, которые заслуживают вечной памяти и уважения!



та ні в Україні є теж дуже цікави проекти... вони в своєму роді теж аси ... в різних напрямках музики... слід тільки придивитись Smile

Може я не патріотка українських виконавців, проектів та музики, але здається мені, що це надто голосна заява. Нічого поки Україна не зробила на фоні світового шоу бізу, що могло б якось означити нашу країну у таких колах. Можливо, Славко Вакарчук у чомусь і новатор, але новатор не світового рвня, аж ніяк. Його пісні слухають у нас, у колишніх республіках, діаспора, але майже ніхто не знає про існування ОЕ не повязаний зі нашою країною.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 7:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Може я не патріотка українських виконавців, проектів та музики, але здається мені, що це надто голосна заява. Нічого поки Україна не зробила на фоні світового шоу бізу, що могло б якось означити нашу країну у таких колах. Можливо, Славко Вакарчук у чомусь і новатор, але новатор не світового рвня, аж ніяк. Його пісні слухають у нас, у колишніх республіках, діаспора, але майже ніхто не знає про існування ОЕ не повязаний зі нашою країною.


я можу привести приклади таких проектів : гурт "Я и друг мой грузовик" цікава андреґраунда команда, їздить по всьому пострадянському простору із концертами, гурт Мед Хедс відомий доволі у Європі, Гурт Гайдамаки відомий на етнофолкових сценах Європи.... я думаю це не все...
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
quote]

я можу привести приклади таких проектів : гурт "Я и друг мой грузовик" цікава андреґраунда команда, їздить по всьому пострадянському простору із концертами, гурт Мед Хедс відомий доволі у Європі, Гурт Гайдамаки відомий на етнофолкових сценах Європи.... я думаю це не все...

Ну не можу не погодитись, що якусь там популярність вони мають, але то не світова популярність. Далеко. І навряд вони стануть таким проривом як Металіка, чи Ролігнстоунс... Їм до того, вибачте, як до гори раком.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Ну не можу не погодитись, що якусь там популярність вони мають, але то не світова популярність. Далеко. І навряд вони стануть таким проривом як Металіка, чи Ролігнстоунс... Їм до того, вибачте, як до гори раком.



Я й не кажу про таку відомість. Маємо зрозуміти тільки те що жанри за якими вони причепились, не попсові, тобто не такі популярні щоб прогреміти своєю відомістю. Я так вважаю, мадам...
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:

Я й не кажу про таку відомість. Маємо зрозуміти тільки те що жанри за якими вони причепились, не попсові, тобто не такі популярні щоб прогреміти своєю відомістю. Я так вважаю, мадам...

Якщо чесно, то і на Україні ці групи не самі популярні. найбільше цінується поса і завше так буде. Від цієї гидоти не подітись. І саме посові виконавці зшибають стільки грошей, скільки не снилось альтернативщикам. Порівняй ту саму Ані Лорак і Гайдамаків... Чиї гонорари вищі?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Якщо чесно, то і на Україні ці групи не самі популярні. найбільше цінується поса і завше так буде. Від цієї гидоти не подітись. І саме посові виконавці зшибають стільки грошей, скільки не снилось альтернативщикам. Порівняй ту саму Ані Лорак і Гайдамаків... Чиї гонорари вищі?


Чесно кажучи на останні гроші б купив Гайдамаків, аж ніяк не Ані Лорак... чесно кажучи бачив недавно як вона була на М1 в студії,.. вона розмовляла майже про самі гроші і все :(
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:


Чесно кажучи на останні гроші б купив Гайдамаків, аж ніяк не Ані Лорак... чесно кажучи бачив недавно як вона була на М1 в студії,.. вона розмовляла майже про самі гроші і все :(

Таких як ти меншість, таких як я меншість. Більшість віддає перевагу гарним цицькам і попі, а не голосу та самому змісту пісні. Не раз підтверджено.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові