На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Друг или Парень

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 07, 2006 12:26 am    Тема повідомлення: Друг или Парень Відповісти цитуючи

Лично у меняв жизни сложилась такая ситуация: познакомился с девушкой, погуглял пару раз, она мне оч. понравилась.. точнее я в нее влюбился...мы поговорили на ету тему с ней, и она сказала, что любит меня как друга, а на счет серьезных отношений пока не может обещать... что делать в такой ситуации?? как быть? помогите ....
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 07, 2006 9:42 am    Тема повідомлення: Re: Друг или Парень Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
Лично у меняв жизни сложилась такая ситуация: познакомился с девушкой, погуглял пару раз, она мне оч. понравилась.. точнее я в нее влюбился...мы поговорили на ету тему с ней, и она сказала, что любит меня как друга, а на счет серьезных отношений пока не может обещать... что делать в такой ситуации?? как быть? помогите ....


купляти мило й мотузку :))) жартую.....
нічого не робити, тут вже нічочго не поробиш я в таких випадках казав допобачення і все
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота квітня 08, 2006 12:23 am    Тема повідомлення: Re: Друг или Парень Відповісти цитуючи

ingvar написав:
нічого не робити, тут вже нічочго не поробиш я в таких випадках казав допобачення і все

а я думаю, что любовь прсото так с неба не сваливаеться.... нужно наверное немного времени, тчобы она меня лутше узнала, привыкла... может чтото и получится!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 13, 2006 7:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ти закохався??? Хм! Дивно... не думала, що тебе у скорому часі постигне така гірка участь.
Взагалі, що до поради. На мою думку, тішити себе тим, що вона до тебе звикне не сама гарна ідея. не думаю, що та станеться. Та і чи сам ти хотів, щоб то тебе звикали, чи сприйняли тебе таким, який ти є?
Битись і боротись, аналогічно, сенсу мені здається немає. Ти хочеш, щоб вона була щаслива, то не навязуйся, не тіш себе думкою про можливе звикання. Вона мало ймовірна. Треба вміти відпускати людину, коли вона не хоче з тобою бути.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота квітня 15, 2006 12:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Ти закохався??? Хм! Дивно... не думала, що тебе у скорому часі постигне така гірка участь.
Взагалі, що до поради. На мою думку, тішити себе тим, що вона до тебе звикне не сама гарна ідея. не думаю, що та станеться. Та і чи сам ти хотів, щоб то тебе звикали, чи сприйняли тебе таким, який ти є?
Битись і боротись, аналогічно, сенсу мені здається немає. Ти хочеш, щоб вона була щаслива, то не навязуйся, не тіш себе думкою про можливе звикання. Вона мало ймовірна. Треба вміти відпускати людину, коли вона не хоче з тобою бути.

ну так я ей впринцыпе же нравлюсь, оан со мной охотно общаеться, приезжает домой ко мне в гости....
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота квітня 15, 2006 8:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

ну так я ей впринцыпе же нравлюсь, оан со мной охотно общаеться, приезжает домой ко мне в гости....

Тоді поясни у чому проблема.
Як я зрозуміла, то вона тебе сприймає більше як друга, а не як чоловіка. Так? А ти хочеш навпаки, бо маєш до неї певні почуття.
Чи як? Question
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота квітня 15, 2006 11:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:

ну так я ей впринцыпе же нравлюсь, оан со мной охотно общаеться, приезжает домой ко мне в гости....

Тоді поясни у чому проблема.
Як я зрозуміла, то вона тебе сприймає більше як друга, а не як чоловіка. Так? А ти хочеш навпаки, бо маєш до неї певні почуття.
Чи як? Question

понимаешь, онас казал сразу, я встрчться не хочу, потмоу что воспринимаю тебя как друга! но, в то же самое время мы общаемся больше ка кдрузбя, понимаешь! я это чуствую.. прсото ей наверное нужно время.. а может и нет... вобщем она ком не хоро относитьс,Я и пока меня такие отношения устраивают.... ксати, ее отец вот так "бегал" за ее мамой 4 месяца.. а я с ней знаком окло 1 месяца.. так чтоу меня наверное все еще впереди!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 16, 2006 7:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
понимаешь, онас казал сразу, я встрчться не хочу, потмоу что воспринимаю тебя как друга! но, в то же самое время мы общаемся больше ка кдрузбя, понимаешь! я это чуствую.. прсото ей наверное нужно время.. а может и нет... вобщем она ком не хоро относитьс,Я и пока меня такие отношения устраивают.... ксати, ее отец вот так "бегал" за ее мамой 4 месяца.. а я с ней знаком окло 1 месяца.. так чтоу меня наверное все еще впереди!

Пришпільно! Бачу ти навіть починаєш малювати плани на майбутнє... Ти більш ніж серйозно настоєний. Хочеться побачити що з того всього вийде. Став нас у курс справи. Чим зможемо допоможемо. Wink
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 16, 2006 4:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Пришпільно! Бачу ти навіть починаєш малювати плани на майбутнє... Ти більш ніж серйозно настоєний. Хочеться побачити що з того всього вийде. Став нас у курс справи. Чим зможемо допоможемо. Wink

да, ксати, я вчера познакомился с ее мамой... вот, но пока о результатах знакомства ниче не моуг сказать.. неадо еще пару раз в гости сходить, тогда видно будет! кстати, если хотите, могу прикрепить ее фотку.. тока ето во вторник гдето можно будет осуществить! :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 17, 2006 1:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

да, ксати, я вчера познакомился с ее мамой... вот, но пока о результатах знакомства ниче не моуг сказать.. неадо еще пару раз в гости сходить, тогда видно будет! кстати, если хотите, могу прикрепить ее фотку.. тока ето во вторник гдето можно будет осуществить! :)

Знаєш, дорослі і розумні чоловіки кажуть - хочеш взнати якою твоя буде дружина через 20 років, глянь на її маму. Скажу вам, що дуже часто підтверджується.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 17, 2006 4:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Знаєш, дорослі і розумні чоловіки кажуть - хочеш взнати якою твоя буде дружина через 20 років, глянь на її маму. Скажу вам, що дуже часто підтверджується.


це дійсно так, бачив вже таке Cool
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа квітня 19, 2006 12:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Знаєш, дорослі і розумні чоловіки кажуть - хочеш взнати якою твоя буде дружина через 20 років, глянь на її маму. Скажу вам, що дуже часто підтверджується.

ну я знаком с ее мамой.... впринцыпе пока что все идет гладко.. а дальше наверное будет видно... прсото по моему в моем случае прсото не нужно торопить события!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kissочка
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 26.10.05
Повідомлень: 45
Звідки: Скадовськ

ПовідомленняНаписане: субота червня 10, 2006 3:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
Лично у меняв жизни сложилась такая ситуация: познакомился с девушкой, погуглял пару раз, она мне оч. понравилась.. точнее я в нее влюбился...мы поговорили на ету тему с ней, и она сказала, что любит меня как друга, а на счет серьезных отношений пока не может обещать... что делать в такой ситуации?? как быть? помогите ....

Гиблое дело. Если она любит тебя как друга... Просто у меня была такая же ситуация, только наоборот. В смысле, что меня добивался один парень. Он мне нравился, но как друг, не больше. Кроме того, у меня есть парень. Правда, друг надеялся, что это просто увлечение Rolling Eyes
Короче, как-то друг поставил мне ультиматум, что на дружбу он не согласен и хочет большего. Ех, жаль... Мы действительно хорошо дружили, но это вот его желание большего Confused
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя червня 11, 2006 11:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Kissочка написав:
Slowshadow написав:
Лично у меняв жизни сложилась такая ситуация: познакомился с девушкой, погуглял пару раз, она мне оч. понравилась.. точнее я в нее влюбился...мы поговорили на ету тему с ней, и она сказала, что любит меня как друга, а на счет серьезных отношений пока не может обещать... что делать в такой ситуации?? как быть? помогите ....

Гиблое дело. Если она любит тебя как друга... Просто у меня была такая же ситуация, только наоборот. В смысле, что меня добивался один парень. Он мне нравился, но как друг, не больше. Кроме того, у меня есть парень. Правда, друг надеялся, что это просто увлечение Rolling Eyes
Короче, как-то друг поставил мне ультиматум, что на дружбу он не согласен и хочет большего. Ех, жаль... Мы действительно хорошо дружили, но это вот его желание большего Confused

да, я уже ето давно понял! забил, познакомился с другой. ну вот пока встречаемся,.. вроде все хорошо! просто если нет "любви" сразу то она уже потмо не появится, ! лутше сразу забить и искать другую девушку, котрая будет тебя любить как парня, не как друга!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові