На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
vocal remove

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Soft і Техніка для меломана + MobileLand
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
ed1947
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 19.11.04
Повідомлень: 1
Звідки: kirovograd

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 19, 2004 5:20 pm    Тема повідомлення: vocal remove Відповісти цитуючи

Хто знае як у Sound Forge знищити вокал з фонограмми. eduard19/10
_________________
eduard19/10
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 19, 2004 8:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну ти й запитаннячко задав. Стовідсоткового результату жодна програма не дає. Я, наприклад, КулЕдітом пробував. Він його приглушує а не знищує
_________________
Rain, rain, go away
Come again another day
All the world is waiting for the sun
(Breaking Benjamin - Rain)
Присвячено виборам в Україні =)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 19, 2004 8:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Питання звичанйо цікаве.
На скільки я розумію, то ця прога призначена для опраювання музичних файлів. Тут треба питати NicoSun, він у нас займається втсановленням ПЗ для звукозаписуючих студіях. Його мило у списку учасників.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота листопада 20, 2004 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не знаю як у Саундфорджі, але є спеціалізовані програми. Нажаль не пам'ятаю, які саме. Але пам'ятаю, як вони працюють - просто видаляють середній канал. Так що результат не завжди позитивний
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 21, 2004 3:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Питання яке стоїть поперек горла у всіх "Лабухів" Laughing .
Ще раз повторюся. Нереально. Вже пробували не один раз і під кубейсом і під протулсом ....
Як на мене, то при сучаній техніці профешенал може на студії зробити "мінусовку" з нуля за один день Wink .

Один мій "лабух" робить так - є програмка WinDVD 4 Plus. Відкриває ауді файл, понижує по частотам вокал (елементарно) і зразу жене по цифрі на мінідиск. Каже що нічого. Правда я сам результату не чув.
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
TARASOK
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 22, 2005 5:10 pm    Тема повідомлення: remove vocal ! Відповісти цитуючи

Привіт ! Усім !

Хочу вам дещо сказати... Exclamation

По-перше: Є море програм які забирають вокал (вирізають зі всього частотного спектру середину, ту частоту де іде вокал), але жодна з них якісно його не забере ! Ці пісні з обрізаною серидиною називаються задавками, але ж при обрізі цієї серидини, де іде вокал - обрізається й деякі частини інструментів !!! Одним словом лажа !!!

По-друге : Є ще такі пристрої як - Tascam (желізо), на ньому це робиться набагато якісніше, але щоб забрати вокал повністю і без втрати якості - такого не буває !!!! Ще принаймні не придумали !!!

Але, якщо Вас цікавлять фонограми якісні, українські, та інші, то звертайтеся !!!

У мене близько 10 000 фонограм, при чому є фонограми в mp3 і в Wav форматах !!!!

Багато української інформації..... Very Happy

---------------------------------
www.minus.tarasok.com

mail@tarasok.com
dj_taras@rambler.ru

ICQ 210722883
---------------------------------
Догори
СашОК
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.07.05
Повідомлень: 26
Звідки: Новоград-Волинський

ПовідомленняНаписане: середа липня 27, 2005 3:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мабуть жодна прога не зможе цього на 100% якісно зробити як вже вище писали учасники форуму вони лише приглушають або вирізають вокальну част спектру а разом і з ним частину фонограми Sad
Так що не гай часу все рівно буде лажа, краще попросити знайомих друзів музикантів (якщо є) щоб зіграли на синтезаторі, або попробуй знайти MIDяху і на хорошій звуковій карті переведи у WAW. MP3...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 29, 2005 11:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тарасок мінус , плюс, дорівнює :)
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
!!!TARASOK!!!
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 01, 2005 10:08 pm    Тема повідомлення: Обробка звуку!!! Відповісти цитуючи

Увага! Приблизно 1 вересня відкриється сайт www.minus.tarasok.com


Там будуть послуги запису, обробки фонограм, стаорення задавок!!!

Продаж фонограм у форматах mp3,wav, midi...

та банато іншого !!!!
Догори
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 12, 2005 10:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Rolling Eyes --- ! ----- Модератори?! Ау.
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Soft і Техніка для меломана + MobileLand Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові