На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Люди давайте здесь просто поговорим!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 11:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Valeron написав:
В чате не то общение на форуме сидит существено старший контингент!И тут поинтересней будет!А в привате тоже сидеть грусно!А так можна поговорить сразу и обо всем,а не ждать пока тебе кто-то,что-то отпишет!Вы просто ещё не привыкли к этому флуду!

Тоді треба ввести пропозицію, щоб був введений такий розділ флудиловка, для такого святого діла. ну і реально, хочеш поговорити - є чати, аська. Там так само можна розмовляти. Знайомитись на форумі, напрклад і продовжувати розмову там.

да, правильно! админам нужно сделать отдельный раздел флуд, и там уже можно общаться сколкьо захочешь.! ксати, я видел на форумах вот как раз такие разделы типа "ФЛУД" или "ФЛЕЙМ", так реально пишут что только в голвоу взбредеться, и еще, что мне понравилось, что сообщения, которые оставляються в разделе ФЛУД, не считаються к общему количеству сообщений! вот!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kraut
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 22.05.06
Повідомлень: 52
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 29, 2006 10:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Valeron написав:

Ты себе представляешь картину!О мы уже познакомились пошли в чат поговорим!Это ж смешно![/i]

Тоді поясни - для чого форуми? Для того щоб отакі змістовін пости писати? Щось я не розумію. Отак розмовляють не на форумі, а у чаті, а взагалі, правила треба глянути.

Правила знаю нормально!Так,что учить будешь кого то другого!Зайди глянь http://forum.meta.ua/viewforum.php?f=2 !!!!!!! Cool
_________________
Все может быть,
Все может состояться
Машина может поломаться,
Подруга может изменить,
Но бросить пить?
НЕ МОЖЕТ БЫТЬ!!!!!!!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 29, 2006 2:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Kraut написав:

Правила знаю нормально!Так,что учить будешь кого то другого!Зайди глянь http://forum.meta.ua/viewforum.php?f=2 !!!!!!! Cool

Слухай, ти не перебираєш на себе за багато зобовязань? Особливо у сфері тикання мені? Я не до тебе зверталась, а скоріше до себе. За лінк дякую, але надалі прошу бути більш стриманим у словах та виразах. Маєш маму, щоб тебе вчила, яна цю роль ні в якому разі не притендую.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 30, 2006 11:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Kraut написав:
Правила знаю нормально

Не знаю на рахунок правил, але дивлячись на твій аватар виникає думка, що в тебе не лади з головою - то нічого, що людина з таким аватаром вже є і це Адмін! Довго думав?
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа травня 31, 2006 8:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Не знаю на рахунок правил, але дивлячись на твій аватар виникає думка, що в тебе не лади з головою - то нічого, що людина з таким аватаром вже є і це Адмін! Довго думав?


Пане Профессоре, як завжди без капелюха! Laughing
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 02, 2006 12:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Kraut написав:
Правила знаю нормально

Не знаю на рахунок правил, але дивлячись на твій аватар виникає думка, що в тебе не лади з головою - то нічого, що людина з таким аватаром вже є і це Адмін! Довго думав?

жжошь :) он скрытй админ, партизан :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Kraut написав:
Правила знаю нормально

Не знаю на рахунок правил, але дивлячись на твій аватар виникає думка, що в тебе не лади з головою - то нічого, що людина з таким аватаром вже є і це Адмін! Довго думав?
Да ты за него не беспокойся!У него с головой все в порядке!А аватару он взял такую потому,чтьо поперла его!А то,что у админа такая пусть поменяет если не прет его!Тут просто по конченому замучено,что не вкинешь нормальную аватару,уже и по размерам подходит все-равно не ставиться!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valeron написав:
Да ты за него не беспокойся!У него с головой все в порядке!А аватару он взял такую потому,чтьо поперла его!А то,что у админа такая пусть поменяет если не прет его!Тут просто по конченому замучено,что не вкинешь нормальную аватару,уже и по размерам подходит все-равно не ставиться!

Ти типу пресс-секретар? Laughing
А Адімін навряд чи щось поміняє... Sad
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Valeron написав:
Да ты за него не беспокойся!У него с головой все в порядке!А аватару он взял такую потому,чтьо поперла его!А то,что у админа такая пусть поменяет если не прет его!Тут просто по конченому замучено,что не вкинешь нормальную аватару,уже и по размерам подходит все-равно не ставиться!

Ти типу пресс-секретар? Laughing
А Адімін навряд чи щось поміняє... Sad
Да нет просто у него счас нет не работает так я за него сказал!А админ уже сменил!:)
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valeron написав:
Да нет просто у него счас нет не работает так я за него сказал!А админ уже сменил!:)

Я за него! Laughing Laughing Laughing
Десь я вже це чула...
А Адміна ти краще не чіпай... Cool
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Valeron написав:
Да нет просто у него счас нет не работает так я за него сказал!А админ уже сменил!:)

Я за него! Laughing Laughing Laughing
Десь я вже це чула...
А Адміна ти краще не чіпай... Cool
А то,что банить меня будете!Ой не смеши меня!Да баньте ради бога не велика потеря!Все равно я тут ещё появлюсь как бы вам этого хотелось или не хотелось!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А не попутал Админ не менял аватару!Ну и,что пусть стоит админ не так много отписывает,что за него менять аватару!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Может уже поговорим нормально?Без споров?А то нагрубили тут друг другу!Только погодь 5 минут я пойду покурю!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я так понял общения сегодня не будет!Ну,что ж прийдеться искать где оно есть!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 11:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я в асьці спілкуюсь, немаю часу балачку вести.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Сторінка 9 з 10

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові