На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
де б ти хотів народитися?
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  

якби могли, яку державу обрали б собі за Батьківщину?
Україну!!!
80%
 80%  [ 8 ]
США
0%
 0%  [ 0 ]
Росію
0%
 0%  [ 0 ]
Німеччину, Англію, Францію, Австралію, Іспанію, Італію і т.д. і т.п.
20%
 20%  [ 2 ]
Польщу
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 10

Автор Повідомлення
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 05, 2006 6:51 pm    Тема повідомлення: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 05, 2006 6:56 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?


не вибирав би, де народився таб і була б :)
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 05, 2006 7:01 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

ingvar написав:
дихай вільно написав:
я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?


не вибирав би, де народився таб і була б :)

ага. добре, якшо б ше і любив її. бо якось часто так в нас виходить, шо більшість просто скаржиться, мовляв, чого я ТУТ народився..і мовляв, саме ЦЮ країну треба ненавидіти..
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 05, 2006 7:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я ше собі Скрябіна згадала:
не твоя вина, шо ти батька свого син,
а втоя вина не вміти бути ним..

не стидайся, то твоя земля,
не стидайся, то Україна,
добре там є, де нас нема,
стань для батька нормальним сином..
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 05, 2006 7:06 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:

ага. добре, якшо б ше і любив її. бо якось часто так в нас виходить, шо більшість просто скаржиться, мовляв, чого я ТУТ народився..і мовляв, саме ЦЮ країну треба ненавидіти..


але класною характеристикою країни може бути і те, коли молода людина каже про свою країну - я тут можу спокійно жити і не переживати як будуть жити мої дити і взагалі куди себе самого приткнути. Коли можна сказати що спокійна за своє майбутнє. І не рвати собі душу через те, що батьки коли вийдуть на пенсію, муситимуть зводити кінці з кінцями, а може й голодувати і таке інше
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 05, 2006 7:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

погоджуюсь, звісно. головне, шоб людина, окрім того, шо отак говорити і думати, ше й шось для того робила
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 06, 2006 12:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я выбрал Италия, Испания... я просто обажаю ети страны.. конешно, родина родиной, но просто я считаю что в етих странах полутше уровень жизни и больше возможностей для самореализации!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 06, 2006 7:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
я выбрал Италия, Испания... я просто обажаю ети страны.. конешно, родина родиной, но просто я считаю что в етих странах полутше уровень жизни и больше возможностей для самореализации!

ти там був?
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 12:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tylko we Lwowe!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 12:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
Slowshadow написав:
я выбрал Италия, Испания... я просто обажаю ети страны.. конешно, родина родиной, но просто я считаю что в етих странах полутше уровень жизни и больше возможностей для самореализации!

ти там був?

там были много моих хорших знакомых, и они остались реально хорошего мненрия о етих старан и о людях, котрые вних живут!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 3:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ті люди заслужили того, щоб жити такій країні з таким рівнем розвитку.
Якщо всі кудись поїдуть, де краще (що зара і робиться) то тут, на рідній батьківщині, завжди буде болото, бо нікому вона така не портрібна.
Треба зробити так, щоб до нас стремилися не біженці з Пакистану і якихось арабських держав, а висококваліфіковані спеціалісти зі всього розвиненого світу.
Хто ж як не ми зробимо тут життя таке, яке хочемо?

Кілька реплік:
Скрізь добре, а вдома найкраще;
Свято мєсто пусто нє биваєт;
Країна яка не годує свою армію годує чужу;
Народ заслуговує свою владу;
І ще є багато

Я розумію. Самореаліація, заробіток, відпочинок... Все це так, але ж тут теж все це є. Там звучали слова Скрябіна.
Нас стільки років гнобили, вішали, катували... Вони стояли, мучилися, але трималися. І от тепер, коли у нас все є ми просто їдемо геть... А як у кого нема можливості їхати і жити там?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 3:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Ті люди заслужили того, щоб жити такій країні з таким рівнем розвитку.
Якщо всі кудись поїдуть, де краще (що зара і робиться) то тут, на рідній батьківщині, завжди буде болото, бо нікому вона така не портрібна.
Треба зробити так, щоб до нас стремилися не біженці з Пакистану і якихось арабських держав, а висококваліфіковані спеціалісти зі всього розвиненого світу.
Хто ж як не ми зробимо тут життя таке, яке хочемо?

что бы к нам потянулись специалисты из других стран нашей стране нужны такие предприятния, на которых бы ети самые специалисты работали бы.. а так без трудоустройства кто к нам поедет? я думаю что и власть даже не причем.... людям меняться нужно.. а когда начнут меняться люди в лутшую сторону тогда и страна заживет лутше
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 4:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

як не крути а життя одне і хочете проижити його нормально...

Наприклад, якби мені запропонували добреоплачувану роботу яка мені подобається у тій наприклад Чехії чи Польщі чи десь в Угрощині...
Я б не вагався і поїхав би...
Скажіть друзі чому я маю думати як буде країні де мруть із голоду бомжі, де люди похилого віки збирають пляшки.... Де гроші для уходу за дитиною біля 150 на місяць (мова не про 8500 грн). Де сім‘ї без батька немає нормальної допомоги.

Чому я маю ризикувати майбутнім своїх дітей?(в мене їх поки немає :) )

Як можу бути впевненим, що завтра не піднімуть платню за газ, електрицтво, опалення знов в два або три рази????

Як я дивитимусь в очі дітям якщо загублю такий шанс?
Багато хто зі мною погодиться
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 8:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тобі не пробачать цього твої діти, яким ти колись, коли вони підростуть, скажеш, - А ми могли б жити в Україні. Так, в отій, що зараз на останніх щаблях, на кордоні Європи.
І спитають вони тебе: Тату, а чому вона така? Чому так погано живуть?
А ти їм тоді скажеш - Бо люди там такі.

Може я ідеаліст. Може я помиляюся, але я нехочу, щоб колись мої нащадки згадали - ось, він, виїхав з Батьківщини. Нехочу, щоб мої діти ламаною українською з англійським акцентом казали "Я тебе кохаю".

Зараз хтось це читає і думає, що я дурень, але, Українці, нестане нас, бо десь краще. Завжди буде десь краще. Ваше діло куди їхати, де і як жити, але я залишуся тут і буду в поті чола працювати за ту ЗП яку заслуговую тут. Вкладатиму ці гроші у наше виробництво, нашу медицину, нашу науку. Може ще хтось такий як я найдеться і нас вже буде 2.
Успіхів!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 8:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Тобі не пробачать цього твої діти, яким ти колись, коли вони підростуть, скажеш, - А ми могли б жити в Україні. Так, в отій, що зараз на останніх щаблях, на кордоні Європи.
І спитають вони тебе: Тату, а чому вона така? Чому так погано живуть?
А ти їм тоді скажеш - Бо люди там такі.

Може я ідеаліст. Може я помиляюся, але я нехочу, щоб колись мої нащадки згадали - ось, він, виїхав з Батьківщини. Нехочу, щоб мої діти ламаною українською з англійським акцентом казали "Я тебе кохаю".

Зараз хтось це читає і думає, що я дурень, але, Українці, нестане нас, бо десь краще. Завжди буде десь краще. Ваше діло куди їхати, де і як жити, але я залишуся тут і буду в поті чола працювати за ту ЗП яку заслуговую тут. Вкладатиму ці гроші у наше виробництво, нашу медицину, нашу науку. Може ще хтось такий як я найдеться і нас вже буде 2.
Успіхів!

а якщо і за 50 років так само житиме Україна, а може і гірше... і дитина скаже, дякую Батьку що ми уїхали звідти і почуваємося соціально захищеними і спокійними за своє майбутнє.

а може можна любити Україну на відстані?
ти ж тут любиш не владу, не суд, не верховну раду, а людей та багато чого... кожен для себе сам виріщить що саме...

можна любити країну, на любити те що в ній коїться, її владу і все інше... із задоволенням приїзджати у відпустку нарпиклад?
як тобі такий підхід?
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові