На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Недоліки - наших половинок!!!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 14, 2004 10:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вона приixала тiльки на пару днiв :(
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 16, 2004 10:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Класно ви хлопаки промиваєте тут кісточки своїм дівчатам! якщо людині щось не подобається то вона про це говорить, і бажано винуватцеві.
Дівчата для вас стараються, намагаться гарно виглядати - а це вимагає часу! тому можна почекати!

В меню ресторана "Антуан" в Новому Орлеані написано:

"Чтобы приготовить вкусную пищу, требуеться время. Елси вам пришлось ждать, то лишь потому, что мы хотим лучше обслужить вас и доставить вам удовольствие"!

Не знаю. У стосунках повинні бути довіра, розуміння і побільше спілкування! Якщо ви все своїй половинці не розказуєте, то ви лише робите гірше собі. Чим більше ви зближуєтесь духовно, тим міцніші стають ваші стосунки.

І на рахунок недоліків: У кожної людини вони є, але кохання і в тому полягає, що людина тобі подобається вся і з своїми плюсами і зі своїми мінусами!Це є суцільний образ особистості!без чогось вона б не була собою!!!! І не потрібно це змінювати!

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 16, 2004 11:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може ти i правий, а може i нi.. . Хто зна... правилно ти заувазив "У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні". тому ми i тут кожен висловлюе свою думку
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 17, 2004 6:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

XostDog, якщо ти не помітив, то Jam - це дівчина. Тож прийми вітання, о представниця прекрасної статі. Applause
Jam
Можна подумати Ви цього не робите?
Не повірю Exclamation Exclamation Exclamation
Чи Ви не розповідаєте своїм подружкам, який ваш хлопець класний? Можливо й так, але це ж те саме промивання кісточок!
Форум також непогане місце для того щоб обсудити різні речі. Ніхто не говорить, що недоліки - це погано. Це навіть добре. А то уявіть людину без недоліків - я навіть не знаю чи у вас це вдасться!
Оскільки ми живемо у реальному житті, то і говоримо про реальні речі.
Дівчата виглядають гарно не тільки для нас, а й для себе, тож не треба показувати себе такими альтруйстами. Можна подумати вам неприємно виглядати красиво і сексуально.
Я розумію, що провести дві години біля дзеркапа непросто.
Я б не зміг. Чесно!!!!!!!!!! Dancing
Мені б і 20 хвилин вистачило, що б побачити власну пику у всій красі.
Але ж у вас личка, тому вони і потребують такої пильної уваги.
Тому і кажуть прекрасна половина людства.
Тож ваша ніша, дівки, бути файними і красивими. Тому не веридуйте, а породжуйте у сильної половини людства лише хороші почуття - це сильно надихає чоловіків до роботи, активної діяльності (подивіться на Шеву, мав дівку, народила диття йому, і як наслідок один з найкращих футболістів у світі ) і т.д.
Тут я погоджуюсь повністю.
Може хтось хоче мене надихнути? ))))))))))
Але без дітей, ще рано.

Think
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 17, 2004 10:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Адмiм, я пiд вразенням... Не очiкував вiд тебе такого... Навiт не знaю, як то навтати... Такоi супер промови, виступу... Бракуе менi слiв попросту...

Jam, маю до тебе питання. Ти дiйсно хочеш щоб твiй хлопец тобi розказував всe всe. "Якщо ви все своїй половинці не розказуєте, то ви лише робите гірше собі" Чому?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 21, 2004 9:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені здається, що коли кохаєш то недоліків коханої людини взагалі не помічаєш, або принаймі миришся з ними!!!!

У стосунках повинна бути довіра,чесність і розуміння!

Якщо ти щось приховуєш, а потім воно викриється то твоя половинка не буде цілковито тобі довіряти! Не буде гармонії у стосунках!

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 21, 2004 10:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Якщо ти щось приховуєш, а потім воно викриється

Людина завжди живе через авось! Можливо ця щирість може привести до розриву стосунків, а незнаня може все зберегти! Тай як говорили класики:"Менше знаєш - спокійніше спиш"
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 21, 2004 10:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Буде так, що поступово твоя половинка дізнаватиметься про речі, які ти їй не розказував, вона вирішить: а чому я маю все розказувати???
Вийде так що у кожного з вас буде своє окреме життя і лише частинка спільного
Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 21, 2004 10:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Можливо ця щирість може привести до розриву стосунків, а незнаня може все зберегти! Тай як говорили класики:"Менше знаєш - спокійніше спиш"


Тобто краще жити в обмані і спати спокійно?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 21, 2004 2:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Е речi проякi потрiбно розказувати, проiншe потрiбно мовчати. Але найкраще то розказувати, але не докiнця правду, не договорювати одним словом. Хай вона знае але не все... В стосунках, як в полiтицi потрiбно обдумувати все перш нiз сказати, ато ще проти теби використають
_________________
Кожен творець своеї iсторiї.
Тож твори чесно i гiдно,
щоб нащадки гордилися тобою,
а Ти був гiдниї свого часу
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 9:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Буде так, що поступово твоя половинка дізнаватиметься про речі, які ти їй не розказував

Якщо не розказувати - то не розказувати ніколи Shame on you Тоді вона(половинка) ніколи не здогадається!
А ти, Jam, повністю відверта зі своєю половинкою? І ти на 100% впевнена, що твою половинка щира з тобою? Якщо так(в чому я дуже сумніваюсь), то ти щаслива людина!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 9:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ТАК Я ВІДВЕРТА ЗІ СВОЄЮ ПОЛОВИНКОЮ! І Я ЗНАЮ УСІ ЙОГО ПРОГРІШЕННЯ (ЯКИХ Є ДУЖЕ ОБМЕЖЕНА КІЛЬКІСТЬ!) І Я ВПЕВНЕНА ЩО НАСТУПНИХ НЕ БУДЕ!!!
Відвертість помагає зрозуміти людину, адже ми всі не Янголи!

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 10:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Я ЗНАЮ УСІ ЙОГО ПРОГРІШЕННЯ

А чи всі? А може він трішки занє як світ влаштований! Розказує маленьку прогрішність і ти одразу віриш в його відвертість( а справжні гріхо-злочини залишаються тобі невідомими, як айзберг)
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 10:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я не перший день його знаю! Знаю на що він здатен, а на що ні!

Співчуваю твоїй дівчині, якщо ти такий містер Х! Sad

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 30, 2004 1:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Problema poljagaje na tomu shcho ne potribno widrazu rozkazuwaty wse pro sebe.
Napochatku my prodajemo swoi "+", jaki my fajni, dobri, ponktualni :) Ale pustopowo my pokazujemo swoje prawdywe luce, jaki my nasprawdi. I ne zalezytj to wid togo chy my wse rozkazujemo swoii polowynci, chy moze shchos promowchujemo. I nasha polowynka ta jaka bula wyjontkowou, odna na tysjachu, staje zwykloju... Ludynoju, takoju, jak i tysjachi inshyh ludej na wulyci. My perestajemo jj lubyty i sami togo nawitj ne pomichyjemo... My mrijemo... Ale nazad dorogy nema... I ce wse ne zalezytj wid togo chy ty budesh shchyryj zi swojeju polowynkoju na wsi 100%, chy ni. Nastane den... Ty prosneshsja, i skazesh: Ja ne lublu".
Pry nastupnij zustrichi z swojeju polowynkoju... Podywysja priamo w ochi i skazy: "Koham Tebe". Golowne to skazaty shchyro. I znowu zagorytja wognyk. Ne trymajmo tyh sliw w sobi. Goworitj swoij polowynci.
I sami zrozumijete chy warto wse rozkazuwaty swojj polowynci, chy moze proshchos promowchaty.
Ja lublu jj, i goworu proce ridko, ale obicjaju, shcho budu goworyty jj to chastishe...
_________________
Кожен творець своеї iсторiї.
Тож твори чесно i гiдно,
щоб нащадки гордилися тобою,
а Ти був гiдниї свого часу
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 3 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові