На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Портрети гравців.
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Спорт
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа грудня 22, 2004 4:18 am    Тема повідомлення: Портрети гравців. Відповісти цитуючи

Андрій Шевченко: тому що "патріот"

Ось так: "На питання, чому Шевченко назвав свого новонародженого сина Джорданом, Андрій відповів так: "Я хотів, щоб у мого сина було англосаксонське ім'я. Я навіть і не думав називати сина Олексієм чи Володимиром. Моя дружина - американка, і мені було набагато простіше ввійти в культуру, ніж їй - у мою. Я хочу, щоб мій син став громадянином світу, вихованцем різних культур і впевнено говорив і російською, і англійською, і італійською"."

Коментар: Про патріотичність Андрія Шевченка, як громадянина України було сказано багато, залишимо це на його совісті. Дивує інше. В різних інтерв`ю закордонним виданням Шевченко постійно наголошує, що його улюблений поет Тарас Шевченко. З нинішніх уривків інтерв`ю форварда стає зрозуміло, що українська культура для Шевченка, який прожив у Києві 19-ть років – є надто складною, а знання української мови для його нащадка необов`язкове. Хоча, й сам Шевченко українською розмовляє неначе іноземною... Втім, це вже зовсім інша історія…
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа грудня 22, 2004 8:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дійсно, сказати, що Шева гіперпатріот складно.
Але своїми діями на футбольному майданчику він зробив набагато більше, ніж наші політики в купі взяті. Золотй м'яч - це перемога всього українського народу. Для мене Андррій Шевченко - це гордість. Нехай він погано говорить по українськи, нехай він не знає віршів Тараса Шевченка. Але він є герой!!!
Так само героєм є Віталій і Володимир Клічко! Вониж не говорять по українськи, але думаю ні в кого з вас не повернеться язик сказати, що вони не українці, та й страшно мабуть таке було б сказати
Laughing
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 23, 2004 2:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для початку скажу, що ти мене трохи не так зрозумів...

По-перше, футболісту для якого було мрією виступати за "Мілан" не склало труднощів вивчити італійський, тобто складається враження, що мрії бути Українцем у зірки європейського футболу не існує.
По-друге, в сина Шеви в паспорті мабуть буде написано "громадянин світу"(жарт), майже англосаксонець, який не буде знати своєї ні мови, ні культури. Це перш за все свідчить про культуру батька...
А ще Кли(і)чки принаймі відстоюють свій патріотизм, свою відданість і любов до Батьківщини... і Віталій, доречі, присвятив свій бій усьому українському народу.

Цитата:
Але своїми діями на футбольному майданчику він зробив набагато більше, ніж наші політики в купі взяті.

Не зрозумів. Ти про що? Що саме?
Може це ти про: тому що "патріот", а не "ТАК!"

Я аж ніяк не хотів сказати, що Шева не класний футболіст, що він не українець, що він нічого не зробів для своєї держави, для своїх вболівальників, врешті-решт для свого (якщо він ще його пам'ятає) народу.
Мені дуже подобається як грає Шева, дуже радий за нього, що він здобув золотий м'яч, але уяви собі який б я був вдвічі гордий за нього якби він говорив по українськи і представляв український народ у всій його культурі.

Віват А. Шевченко!..
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 23, 2004 3:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Інтерв'ю Кличком: (no coments)
Бокс. Віталій Кличко: "Не можна поводитися з Україною, як з банановою республікою"

Українська "торсида" (гучноголосі вболівальники) зробила в Лас-Вегасі неможливе - перекричали 3000 фанів із Британії. Гарні дівчини роздавали завезені аж з Києва шарфики й краватки опозиції. А з останнім ударом Віталія в голову Денні зверху обвалилися біло-жовтогарячі конфетті.

- Віталій, усі чекали, що ти вийдеш на ринг у жовтогарячих трусах, що символізують кольори української революції. А ти лише прикріпив до традиційного одягу від "Boss" жовтогарячу стрічечку...
- Про труси кольору "апельсин" я пожартував. Але не всі адже розуміють жарти. А хтось схильний видавати бажане за дійсне. У залі й так було багато жовтогарячих кольорів.
- Чи потрібно взагалі політизувати чисто спортивний захід?
- Не було такої самоцілі. Але людям не заборониш виражати свою думку. І я - із числа цих людей. Ми із братом поїздили по світу, увібрали в себе якийсь цивілізований досвід і залишаємося патріотами своєї країни. Думка наше така: не можна поводитися з Україною, як з банановою республікою.
- Тоді було б логічно, якби ти став боксувати й на Україні...
- Це в принципі можливо. Згодом.
- І жив би на Батьківщині, а не на голлівудському Олімпі в Беверлі-Хіллз?
- Зараз я живу там, де працюю. Нудьгую по Батьківщині, близьким. Хоча й отут у нас багато друзів. Наприклад, Шварценеггер повинен був бути на цьому бої. До останнього тримали для нього місце у випівській ложі. Тільки за три години до початку Арнольд подзвонив, вибачився й сказав, що не зможе приїхати. Після бою я відразу лечу в Німеччину, а відтіля - на Україну.
- Коли ж чисельно збільшиться клан Кличків, Наташа?
- У березні. Лікарі говорять, що це буде хлопчик.
- Ви вже вибрали ім'я?
- Максим. Швидше за все.
- Віталій, Дон Кінг сказав мені, що цей бій був "навіть і не побиттям дитини". Дитина, за його словами, хоча б верещала і дриґала ногами. А Денні Вілліямс майже не пручався...
- А що ж він тоді ліз, обіцяв мене побити? До речі, той же Льюїс пророкував йому перемогу. Денні - не дитина, він звалив самого Тайсона. Мене він особливо не тривожив, але я був здивований тим, які сильні удари витримав він, перш ніж суддя зупинив бій. Зрештою нехай Льюїс сам виходить, вистачить тріпати язиком.
- Чому так ревнивий Кінг?
- Він мріє, щоб цим титулом володів його боксер. І тому компліментів від нього нам не дочекатися. Ну що ж, я відповім на ринзі, і майбутній бій буде, імовірно, з кимсь із його підопічних. Можливо, з Хасімом Рахманом. І подивимося, хто з нас дитина й що стане тоді говорити Кінг.
- Здається, це станеться в березні?
- Так. І приблизно в той же час готується вийти на ринг Володимир. Весна, як бачиш, повна в нас сімейних подій.


І на останок:
Як сприймаються ваші "помаранчеві" настрої у світі
Віталій: Всі засоби масової інформації світу писали та показували те, що відбувається в Україні. Увага світового суспільства прикута до того, яким же шляхом піде Україна. Не секрет, що багато хто сподівається, що в Україні переможе демократія і країна буде інтегруватися в європейський союз, світове співтовариство. Ми також на це сподіваємося і прикладемо максимум зусиль, щоб це відбулося та щоб наші діти росли в демократичній державі.
Слухай, розумні речі людина говорить...
Після Мохамеда Алі, який висловився з приводу війни у В`єтнамі, чемпіони світу з боксу не говорили про свою громадянську позицію. Ви зробили це вперше. Кажуть, що вам заплатили гроші за це, або що вам порадив зробити так Олександр Омельченко. Як би ви прокоментували ці твердження?
Віталій: Ми маємо особисту точку зору. І продавати себе і свою думку - це нижче гідності людини, через те що вона стає маріонеткою в руках чужих людей. Я не хотів би бути таким. Ми не нав`язуємо свою точку зору нікому. Нам приємно, що наші політичні погляди розділяє Олександр Омельченко і добре, що такої ж думки багато інших політиків. Тим не менш, різні точки зору не можуть впливати на відносини між людьми. Я сподіваюся, що різні точки зору ні в якому разі не можуть привести до розколу нації та країни. Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе.

Так що, на мою думку, порівнювати цих особистостей не можна...
Далі буде......
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 26, 2004 12:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Що можна сказати. Мені чесно кажучи, Шева паралельно. І завжди був. Він багато зробив для країни, але те, що він агітував за Я. показує, що він ще дуже залежить від чогось в Україні, а те що він робить з дитиною, показує, що тим, від кого він залежить на Україну теж наплювати. Думаю, моя логіка зрозуміла
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 12:02 am    Тема повідомлення: Re: Портрети гравців. Відповісти цитуючи

[quote="Valigura"]Андрій Шевченко: тому що "патріот"

Ось так: "Я хочу, щоб мій син став громадянином світу, вихованцем різних культур і впевнено говорив і російською, і англійською, і італійською"."

Мій малий читає "Футбол", там написано (дослівне інтерв'ю), що його син буде говорити іт, англ, та Українською. Сам бачив
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 12:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я взагалі не поважаю тих хто тікає з країни....тих хто цурається держави...і просто сидячи за кордоном чекає коли ситуація стане кращою...А от правильна діяспора допомагає активно розвитку культури та держави загалом:))))
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2005 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та хіба ж вони винуваті що їм там більше платять, будуймо багату державу, а талантів у нас вистачить. Я гордий що Україна може виховати таких спортсменів, а те що вони роблять щось не так, якби хотілось ,чи розмовляють не на рідній мові, це на їхній совісті.А можливо у них і небуло змоги спілкуватися рідною мовою.
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 18, 2005 3:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Рідною мовою говорити всі можливість мають:)
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 18, 2005 2:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сам із собою розмовляти не будеш.
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2005 12:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а інтернет нащо???
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 04, 2005 4:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хай мають на своїй совісті.
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота лютого 05, 2005 1:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну так нізя!!!!!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2005 11:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та дайте вже цьому спокій,давайте нових чемпіонів вчити....
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2005 5:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Stomat написав:
Ну так нізя!!!!!!!!!!!

А ще каже, що пише по правопису.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Спорт Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові