На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Яких змін ТИ чекаєш від ЮЩЕНКА??
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 24, 2005 8:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ющенко - президент! Він став главою держави, пожертвувавши собою. Зміни будуть обов'язково! Що б Ющенко не зробив - я його підтримаю!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 24, 2005 8:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зміни будуть! вони вже є! Адже наш Прем"єр - цьому підтвердження. Юлія Тимошенко - це неабияка зміна. Додайте, що раніше жінки не могли навіть думати про таку посаду.
Я впевнена, що вона допоможе Віктору Андрійовичу змінювати систему! Very Happy
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2005 12:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ЖІНКИ - найбільша СИЛА..поважаю жінок..бо то потужні створіння!!!!!!!!!! МУЖНІ і ГІДНІ
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2005 10:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знаєте, один модний провидець казав, що в Україна лиш тоді процвітатиме, коли до влади прийде жінка. А ще він казав, що президентом повинен стати водолій. Так Ющенко десь на зламі між Водолієм і Рибами... Може вже настав час початку піднесення України? Laughing

А жінки справді сильні. Несправедливо нас слабкою половиною називають... Ми краще переносимо біль, витримуємо удари долі... Доведено науковцями.
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа січня 26, 2005 9:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скажу відверто Ющенко це ще далеко не те, що потрібно Україні! Вже в перший день їде до "царя на поклон"! Ніби, якщо не помилюсь традиція запроваджена боягузом Брюховецьким (гетьман такий був)!
Ви лиш погляньте на оточення Ющенка, де там українці, де там патріоти???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Одні олігархи змінили інших, але маю надію що це хороші олігархи!
Шана моя нашій історії, гетьман Павло Скоропадський, бувший генерал царської армії, розмовляв з російськими послами з перекладачом, ось де шана рідної держави!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа січня 26, 2005 8:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn
Applause Applause Applause Шануєш Скоропадського...А чи підтримуєш ти ідеологію Липинського..щодо ТРУДОВОЇ МОНАРХІЇ УКРАЇНСЬКОГО ГЕТЬМАНАТУ????
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: четвер січня 27, 2005 4:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ВО-ВО і я кажу, хочу бути президентом. Тим більше що я ВОДОЛІЙ. Але правда ще рано балатуватись .бо ще не маю 35-и. Wink
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер січня 27, 2005 11:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ТЕБЕ НЕ ВІЗЬМУТЬ!!!!!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 28, 2005 9:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене то розмова тут не про форму правління в Україні чи історію , а по те що нам принесе, чи то куди нас приведе новий президент Ющенко. Як на мене то в нього занадто багато популістських кроків! Він обіцяє нам вступ в ЄС, розсудіть самі в 2004 році в Україні ВВП на душу населення складав 900$, а до прикладу у Німечиині 28000$, ріст ВВП в Україні складає 5%, то коли ми доженем їхній сьогоднішній рівень, про їхній ріст, я й згадувати не хочу(більш ніж у нас) - кому потрібна така біднота??????????????????
А наш прем'єр Ю.Тимошенко, звичайно з людина шановна, але її кримінальне минуле... СТОП! А хіба не так ми говорили про Януковича.
Ось так - влада змінюється, а моральні принципи у владних кабінетах зміняться ще нескоро!
От і живем, однією надією!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 29, 2005 12:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для зміни моралі потрібно 2-3 зміни поколінь!!!!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота січня 29, 2005 11:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я дуже хочу, щоб він запровадив цензуру (правильне вживання слів українською мовою) у ефірах радіо та телебачення, рекламах та інструкціях. І за непослух сильно карали. А ще хочу, щоб замість KIEV.UA було KYIV.UA. А ще треба всю Європейську докуменьацію перекласти і змінити стандарти (ДСТУ), бо всі вони з Рад. часів і морально застаріли.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 1:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok
Very Happy Very Happy Very Happy ДІЛО КАЖЕШ!!!!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Олорін
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 30.01.05
Повідомлень: 29
Звідки: Луганськ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо Ющенко буде діяти також швидко як на цьому тижні, то його план по Європейській інтеграціїї цілком правдивий! А що до ВВП, то 900$ у нас зараз через те, що велику частину доходів держави клали в карман олігархи! Якщо Ющенку вдасться витягти гроші з чорного ринку і карманів колишньої влади, то наша економіка розвиватиметься набагато потужніше ніж це було раніше! А з революцією ми отримали розуміння, що ми всі УКРАЇНЦІ і ніхто не може нами командувати! Думаю це тільки початок зміни у нашій свідомості і надалі кожен буде намагатися підвищити свій культурний та свідомий рівень на ще більшу висоту! Так що, я чекаю від Ющенка великих змін для України (звісно не одразу), треба тільки, щоб до влади були допущені тільки справжні патріоти України і тоді можна можна зробити будьщо!
P.S. А що до першої поїздки президента до Москви, то це була лише обіцянка сходу, що перший візит буде туди. Та і надто багато економічних зв*зків зараз у нас з Росією, щоб звертати увагу на особисті образи зі сторони Путіна (адже я вважаю було особистою образою для Ющенко те, що Путін прислав 3-ю або 4-у людину в країні і не приїхав особисто) і це сідчить про те що наш президент дбає насамперед про народ, а не про себе! А те що він перед від*їздом до Москви призначив Прем*єром Юлю, то це свідчить про те, що він поїхав туди не на поклін (хоча я туди взагалі б не їхав, Росії економічні зв*язки з нами не менш потрібні ніж нам! Ех, якби не енергетична залежність від них ...)!
_________________
Ми довго боролись за незалежність і тепер не маємо права її втрачати!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 1:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Олорін
Тиз Луганська, а тебе там не били???
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 12:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ще я хочу, що у нас нарешті затвердили великий герб, бо наразі маємо тільки маленький Тризубчик. Зате гордий!

Так, на поклін він вже не їздив. У мене є побоювання, що він багато наобіцяв і невиконає. А щодо економікиі заробляння нашими підприємствами грошей, то дивіться, гроші поруч нас - МИ. Ми (в усякому разі я) хочемо їздити замість Газельок на Богданах, замість МАЗів пересісти на ЛАЗи, літати не на ТУполєвих, а на АНах, Пити Росинку і Оболонь а не Колу чи Балтику, їсти Світоч чи Рошен, а не Русскій шеколад, збирати хліб не Єнісєями і не Джон Дірами, а АТЕКами і т.д. Дайте українцю українську продукцію! І вся економіка з колін встане. Похваліть її кілька разів по ящику і її купуватимуть.
Щодо політики, то нам поотрібно так зараз взятися за голову, як ніхто і ніколи раніше. Зараз дуже багато залежить і від поведінки Ю і від поведінки Юльки і їх друзів та подрузів. А ще Порошенко у РНБО!!!
Та то ж такий козир!!! Хлопці, якщо зараз ізгівняємо момент - нам це пра-правнуки не прорбачать!!! А я вірю у Вітька і РАЗОМ МИ СИЛА!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові