На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Інструменти, підсилювачі....
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 30, 2004 5:48 pm    Тема повідомлення: Інструменти, підсилювачі.... Відповісти цитуючи

Давайте поговорим про музичні інструменти і т.д.
Я от наприклад граю на гітарі Iolana star9 з якої я збираюсь робити крутий handmade....на савковому підсилювачі Вєга...або на фєндєровському комбіку(коли у сусіда такий беру) а ще на дримбі граю і камертоні......пишу вірші і ваще парень хоть куда Very Happy жарт...
Хто на чомусь грає хай пише(нерви рахуються)
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 30, 2004 8:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О друже, я зараз розкажу, що на чому.
Ще з дитинства мене тянуло до гітари, щось бринькав в стилі Океан Ельзи, Нірвани, пробував Металіку.
Згодом побачив, що таке басуха - теж непогано (повидєлуватися можна)
Закінчив муз.школу по класу ф-но.
Та все ж таки ПОТЯНУЛО мене до барабанів. Десь в 7 класі вже знав базові ритми, зараз вже лабаю все що можна, але вчитись трішки треба.
Зараз найкраще вмію на гітарі і драмсах. Ось збираюсь купити гітару
Iolana по мірі моїх фінансових можливостей і не знаю, радянська чи закардонна вона, що за діло, чи надійна фірма. Прошу будь-ласка мені відповісти.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Морква
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.11.04
Повідомлень: 35
Звідки: Vice City

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 30, 2004 9:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ОГО! Та тут вся творчіская інтілігєнция сабралась !!! Я тож граю на гітарі. В мене акустична. Грошей купити електрогітару, звісно, немає...Заробити не маю можливості... мені всього 16 років... мама з татом кажуть, шо воно мені нафіг не треба, хоч я думаю, шо Це є сенсом мого перебування Тут... Crying or Very sad

Щодо самих інструментів, то я вважаю, що не обов'язково гітара з попсовою маркою має бути класною. (Хоч частіше воно так і є, нажаль) Я знаю пацана, котрий купив собі за 100 баксів зовсім нову гітару, але ж звучить падлюка. Ще й бас такий жосткий. Я навіть не пам'ятаю як вона зветься.
От вам і висновок: потрібно не на бренди дивитися, а слухати інструмент.

А ще я троха граю на сопілці і троха на басу. А на гітарі я граю вже 6-ий рік в музичній школі. Отакі буряки, діти.
_________________
But I 'm a creep, I 'm a weirdo
What the hell am I doing here
I don't belong here
[radiohead: creep]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 30, 2004 10:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2 gerguno гітара хороша, чехословацька...стара...гриф зручний, форма вдала(легка і на звук гарно впливає) за скільки тобі її дають????і що саме за мод...до речі там пряма головка грифа і тому слабкий сустейн...але я фішку придумав...надішлю фотку як хочеш що туди всунути щоб сустейн був класний
2 Морква
Іолана то як раз не попсово, далеко ні....А Гібсон хоч і попсово але ой як круто....а за 100 баксів нова то максимум сквайр стратокастер---мені не пре а я взагалі за купівлю старих інструментів щоб гриф і дошка цілі були і роблення з них хендмейду...ми з двома товаришами одне чудо вже зробили Tribal має назву
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 11:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладно, мені 14 років, але вищесказане - чиста істина. Ось тільки-що сходив до того гаврика: гітарка в стилі джаз, стара, і РОЗІБРАНА. Каже, що працює, коли скласти. Розібрану складати - не моє... а ще ціна 200 грн.
Буду братись за інший варіант.
Щодо батьків : кажуть, що навіщо воно тобі, як тільки концерт, зразу з уроків забирають, краще вчитися треба... А сам на зло приніс тільки з мови 9 балів, а то все 10-12 б. Тепер можна щось і почудити...
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 12:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мужик..вчись гарно...я от теж був самий роздовбай в школі...при тім відмінник...хоч ніфіга й не робив....а гітару іолану за 200грн???ти де живеш...як в Києві..то ми тобі її зберемо...сфоткай її і надішли мені фотки...цифровик є???valar@gala.net
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 4:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Розігнався далеко! Читати треба під аватаром ЛІСОСТЕП!
Та то така побита старовина, не знаю як називається.
Там всі внутщі розєднані, зате є, переключалка звукознімачів така стара, що капець.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 5:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так з"єднай їх, вчист а що??? треба ж....на гітарс ру класна підбірка матеріалів з цього приводу
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 6:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мене ніколи не тянуло до склепувань всіляких...
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 1:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А що, просто грати хтів?? доречі з НОВИМ РОКОМ!!!!! нє весло склепувати треба!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 2:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З Новим Роком!!! Так, я хотів просто грати. А тим, кому подобається клепати, нехай клепають.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Морква
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.11.04
Повідомлень: 35
Звідки: Vice City

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 3:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По-перше: ВІТАЮ ВАС, ПАЦАНИ, З НОВИМ 2005-ИМ РОКОМ, БАЖАЮ ЩАСТЯ, ЗДОРОВ'Я, ДОФІГА БАБЛА ТА ЗДІЙСНЕННЯ ВАШИХ МРІЙ!!!!! НАЙ СВІТИТЬ НАД ВАМИ СОНЦЕ!!!

Йдемо далі. 2 Stomat, де там в мене таке написано, що Іолана - попса?? Ба - ніде. Я так не думаю. Мені на ній грати не доводилось, але My Master (мій учитель тобто) казав, що то класна штука. Щодо Gibson'а - ну тут нема чого казати... самі все розуміємо. В мене, до речі, Epiphone - корейський аналог Гібсона, по ліцензії випускають.... то ти знаєш, нічьо так, нормально навіть. Він коштує десь 200-250$, але фішка в тому, що його мені його подарували, бо купити мені такого ніколи б не змогли. Сім'я, діти, корова.... а нашо ж гітара?

2 Gerguno: класно, якшо тобі реально тільки 14 років і ти вже стільки всього вмієш... Не провтикай!!!
Тебе на чому більше пре грати - на гітарі, басу чи барабанах?

Я взагалі хтіла би навчитися грати на всьому, на чому тільки можна... аби тільки була можливість... Ще теж дуже хочу більш усвідомлено освїти бас і драми... і на віолончелі теж було б не погано... Але з усього того в нас в муз. школі нічого не викладають, сама школа роздовбана вдоску. Всі прєподи (а особливо директор), крім мого Master'а ходять сині... як так можна жити? Але мій Master шарить як на тому грати....він навчить мене... класний чувак, я взагалі не знаю як він потрапив до нашого Богом забутого міста... В нього колись навіть свій гурт був, ще в 90-их, грали вони хеві-метал. Ото таке.
_________________
But I 'm a creep, I 'm a weirdo
What the hell am I doing here
I don't belong here
[radiohead: creep]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 1:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Епіфон який саме???? Я з Гібсонів Експлорер хаваю, з модельного ряду Woodo
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 2:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зайдіть будь-ласка в пропозиції по розвитку сайту...там поставлене питання про укладання нового розділу щодо інструментів і іншого що не пов"язане з компом для музики
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Морква
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.11.04
Повідомлень: 35
Звідки: Vice City

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 7:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Просто Епіфон... на ньому так і написано
Epiphone Model PR350C
...корейський... Mad Very Happy
_________________
But I 'm a creep, I 'm a weirdo
What the hell am I doing here
I don't belong here
[radiohead: creep]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові