На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ЛЕСЯ + РОМА
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 24, 2005 3:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

gerguno

dudik написав:
Але усьому колись приходить кіець.

Ти про що? Знову не туди попав?
Це філосовське бачення.

Stomat
Не йде а пасує...я за чисту і красиву мову...а на аватарі воїн УПА.щось маєш проти?
Ти бміг вже якийсь гарніший аватарчик, Exclamation Laughing
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2005 12:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось незрозуміле як у тебе???
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 28, 2005 11:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До речі, якщо хто не знає, що "Леся+Рома" це копія російського "Саша+Маша". Причому основна частина жартів, це тупо переклад з російської, чи на своє розуму не достатьо, чи то нікому не потрібно. До речі оригінал завжди кращий за копію!
Але одне добре слово цей фільм заслужив, добре хоч на це спромоглися, а то в основному рос. мило з нашими титрами.


dudik написав:
Ти бміг вже якийсь гарніший аватарчик,

А як на мене в нього просто суперовий аватар, а от мій аватар адмін ВИТЕР, і не гамнюх він після того!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 28, 2005 5:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Залежить від того що було на аватарі, порнуха?
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 29, 2005 12:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а я ні того ні іншого не дививсь!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Amy Lee
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.01.05
Повідомлень: 56
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: субота січня 29, 2005 3:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фільм звичайно не кандидат на премію оскар, тай нащо нам ті кандидати, добре, що хоч Україна спроможна створити таке у кіноіндустрії, бо я, чесно кажучи, думала, що "День народження Буржуя", це все, на що українці спромоглися.А "Леся + Рома" - досить прикольний фільм, а головне - УКРАЇНСЬКОЮ мовою!!!!
_________________
Если любишь в жизни риск - сформатируй жесткий диск!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота січня 29, 2005 11:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І то правда, але я б хотів, щоб і у нас на студіях уже щось путнє склепали.
Щоб перед друзями не було соромно, коли іде напис "Зроблено в Україні". Трохи прикро. Навіть москалі і ті спромоглися стулити "Ночной дазор" і оту ДіСнеєвську пародію "Щось про багатирів". Коли ми щось таке зробимо???!!!! Але не кальку, а своє. Рідне!!!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 1:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зняти б щось на Андруховича!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 12:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2 Стомат
В тому то й діло що ні!
У нас як доходить до того, що треба щось робити, то обов'язково на якусь сурйозну тему, про наших героїв яких поки ніхто не сприймає, на твори Шевченка чи ще кого. Це треба, але не зараз. Публіку до цього потрібно підготувати. Чи ти осмислив би у 6 класі Симоненка чи Стуса? Я і зараз недуже! Треба попсоватого кіна, яке б призвичаїло публіку до нашого! Треба про козаків, кожум'яку, Київську Русь... І не у траурному відтінку, а з героїчними намірами, тільки після цього вже про стрільців, УПА... Треба щось, що звичне зробити незвичним. Ось що зараз потрібно! І терміново, бо вже Бєдна Настя, і вся херня забила наші програми. А Леся + Рома хоч і фігня але хоч у нас зроблене, а треба більше такої нашої херні і тільки тоді з'явиться неХерня. До цього потрібно дійти, а не нам його дадуть.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 11:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ще я пропоную для пошвидшення ввести в шкілбну програму Пощаяка, Іздрика, АНдруховича і Забужко!!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 12:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2 Chumachok
Погоджуюсь з тобою, не можна відразу зірки з неба хапати. Треба пройти довгий щлях спроб і помилок, так завжди і у кіноіндустрії. Треба творити різне: розумне і не дуже, для широкого загалу і для вибраних, для малечі і академіків. Тобто щоб усі верстви українського населення потребували українського кіно. У процесі творення вийде щось путнє. Треба просто трішки підтримати своє. А то багато хто як тільки баче, що фільм український, то перемикає швидко на інше. Не має значення, що дивитись - тільки не українське...
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 1:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за розуміння, Полтавочко Wink

Я от про що. Я зіткнувся з такою картиною, що в українській літературі шкільної програми нема творів для дітей. Зовсім!!! Чи Ви вважаєте, що Федько Халамидник, де батько насмерть забив сина за ніщо підходить для дітей 12-15 років? Чи Жовтий Князь, Сад Гетиманський, Марія...
Чи ж цого хоче дитина у такий віковий період?! Я виховую дітей і можу сказати, що вони дуже вразливі і сприймають дуже серйозно усе. Вони хочуть щось про безтурботне кохання, про лицарів, про перемоги, про щастя і насолоду. У цей вік формується поняття про людське щастя. А про яке щастя можне говорити, коли звідусіль: "СМЕРТЬ!", "КРІПАКИ", "НЕВОЛЯ", "ТОРТУРИ", "КАТОРГА"... Яке враження? Гнітюче. Знаєте, я якось 2 місяці шукав україномовну фантастику українських авторів. І знаєте, які були результати? "Сонячна машина" і ще щось. Оце і все! І це при тому, що брати наші менші пропонують її безліч. І от з ким би я не говорив із своєї групи то вонги так і кажуть, що то (українська література) щось у стилі Horror Survival. Уся! А ні?
От і про Шухевича таке ж кіно вийде. Він бився за ідею! Браво, класно!
Я гордий від того. І помер! І все!!!! Чи зараз це треба? У твоїй групі таке дивитимуться?? НІ!!?? А потім ще скажуть, що то якийсь гівнюк і на 5 років уперед закриють очі на укр. кіно індустрію. Спочатку треба щось просте і веселе.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 7:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чумачок..ти прав але не у всьому...такі твори в школі розвивають любов дол ВОЛІ...це є наша історія...хоча веселішого і безтурботного треба додати все ж!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 8:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Твори завжди якійсь дають читати про біди, кріпацтво. Я розумію,- це історія. Але ж не завжди кріпацтво і неволя була в голові людей. Он Твен писав про підлітків-бешкетників, що курили і тікали з дому. А в нас, то пішла втопилася і з своєю дитиною всередині, то ще щось. ЖАХ!
Класно писав Довженко. Там такі приколи, ми цілий урок з того приколювалися! Якось так твір називається, не памятаю. Там він описує своє дитинство. Баба завжди молила Бога, щоб той йому, за потоптану капусту, ніжки, ручки, попку і шарики открутив!!!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 8:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зачарована Десна...і не за потоптану капусту а по видрану моркву
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові