На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Як ми творили революцію!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2005 12:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ще у мене в дома жили 2 пані зі Львова, сім"я зі Львова і купа дівчат і хлопців зі Львівського меду:))) в різний час відповідно
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2005 11:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Stomat, ти молодець! Просто супер, що ти надав домівку революціонерам!

Шкода, що я не живу в Києві. До нас ніхто не приїжджав, до Полтави... Правда може й були, але мало. Ми все робили власними силами Smile Exclamation
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа січня 26, 2005 8:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У вас теж молодці...всі молодці....спочатку, коли кияни і студенти вийшли всі були в шоці...а потім коли зібрались люди з регіонів то просто ТОРБА всім
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: четвер січня 27, 2005 4:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Невже наша революція уже закінчилась і ніхто не хоче навіть згадати... А лише неділю назад тільки й розмов було про неї. Швидко забуваємо... Confused
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: четвер січня 27, 2005 4:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Революцію ніхто не забуде,таке неможливо забути.А те що про неї мало стали говорити,то напевно пов"язано з тим що тепер вся увага прикута до дій влади.
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер січня 27, 2005 11:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я думаю, що усі трошки втомилися, виснажилися.
Я сидю біля ящика і радіо і лише чекаю новин, а інше мене не цікавить.
Але революція згадується лише з друзями і то при доброму настрої. 2 місяці революційного становища - не мило по тазику ганяти.
Революція була і це вже ніхто у нас не забере. Наші враження назавжди з нами. З часом вони обростуть усілякими там: "Я там в танкє гарєл...", "Наш трюм затопила вода...", "І тут у нас кончіліся патрони" і т.д. Але те, що ми розповідатимемо внукам про це - точно. Можна влаштувати клуб шанувальників помаранчевої революції - "Молодь за помаранчеву революцію".
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер січня 27, 2005 11:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А на мою думку, "революція" була собі і все...і ніц про неї щось писати і т.д. ми побороли...а нашо то описувати, головне суть а опис і спогади то фігня всьо
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Олорін
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 5:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я сам із Луганська і революційні течії у нас не були такими помітними як на заході, але розповім як це проходило у нас і яку брав участь я. Ще за місяць до виборів я почав ходити по місту із помаранчевою стрічкою на руці (раніше в нас просто ніде було дістати нічого жовто-гарячого кольору). У нас це був не абиякий ризик, тому що багато людел дивились на це скосо, а декілька разів навіть зривали ії з мене. В той же час агітував усіх своїх знайомих за Ющенка і треба визнати що багато хто погодився зі мною і голосував за нашого кандидата (і я переконаний, що навіть після переголосуванні результати були сфальшовані, тому що у нас 10-15% і більше голосувало за Ющенко, а не 8% як це показали вибори)! За мої погляди я трохи не поплатиася 5-кою в універі, тому що коли всіх згоняли на мітинг за Я., то я (благо мене підтримало ще декілька студентів) висловив все що думаю про провладного кандидата викладачеві і він запевнив мене в тому що гарної оцінки я не отримаю (добре що потім з цього предмету відмінили екзамен, а то й досі б бігав здавав цей предмет). Після другого туру, коли на Майдані вже було багато народу у нас нарешті зібрали перший мітинг на підтримку Ющенка. І хоча нас було близько 5000 всеж ми відчували те піднесення котре було у Києві. Нажаль у Київ мені поїхати не довелось з різних причин, а щоденні мітинги (ми стояли біля 5-6 годин) були припинені за тиждень через скинів (їх було близько 40 але для стілької кількості людей цього вистачило) які напали на нас із битами і побили чимало людей декілько з них потім потрапили до реанімації, а на прикінці нанесли декілька сінців прихільникам Я., які стояли зовсім поруч, щоб потім казали, що напад був не тільки на прихільників Ющенка. Але справа була вже зроблена і люди побачили іншу сторону компанії і в автобусах все частіше було чути неприязнь до кандидата від влади! Я ж в свою чергу обвісив весь будинок (я мешкаю у приватному секторі але поряд із центральним ринком і тому багато хто міг бачити його) помаранчевою символікою, за що втім згодом поплатився розбитим вікном, але я не жалкував і нічого не знімав з будинку, який так простояв до нового року.
На інаугурації я вперше в житті плакав через виступ політика і почуттів які мене в той час переповнювали, і я впевнений що ми боролися не зря і що отримали людину якій не байдужа доля України, і яка зробить все щоб наше життя стало кращим!
Я вдячний усім українцям які відстоювали наші права на Майдані та об*єднали націю і горд що хоч і маленький але всеж таки внесок в цю революцію зробив і я! Хай буде МИР із всіми нами і щоб те чого ми досягали упродовж багатьох віків - СВОБОДИ - не відібрала ні Московія (адже це справжня назва Росії), ні наші обранці, на зразок Кучми-Януковича! І щоб в нашіх серцях ще довго, а може й завжди залишилась ця революція, яку ми досягли такими зусиллями!!! І я кажу СХІД І ЗАХІД РАЗОМ і ніхто нас не розділить як би він цього не хотів!!!!!!!!!
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 8:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І хто після цього скаже, що Схід і Захід не разом.
Олорін ти родом з Луганська?
Чесно кажучи Вам набагато складніше було боротись, ніж нам.
Підртимка викладачів, друзів, родичів, знайомих, всього оточення важливий фактор! Щира подяка Вам!!!
Пам'ятаю, коли був на Майдані (весь такий помаранчевий) і до нас підійшли люди з Луганська, ми з ними обінмались, фотографувались, спілкуались. Приємно було, що нас дійсно багато, що є раціональна крпалина у всіх кутках України, що владі не всіх вдалось подолати!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Олорін
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 30.01.05
Повідомлень: 29
Звідки: Луганськ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 12:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так я з Луганська і це одна з причин чому я не був у Києві. Я вирішив, що тут з мене буде більше користі ніж там, адже на Майдані людей вже висточало.
Безперечно у нас було складно але ми всі трималися разом і це додавало нам сили для того, щоб продовжувати боротьбу із політичною системою!
_________________
Ми довго боролись за незалежність і тепер не маємо права її втрачати!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 2:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Олорін ти ГЕРОЙ!!!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 6:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Олорін, ти чувак!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 9:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Воістину Схід і Захід РАЗОМ! До початку цих виборів мало хто взагалі думав про те, що нас можна роз"єднати! Це все надумане!
А ОЛОРІН - МОЛОДЕЦЬ! Very Happy
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 30, 2005 9:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

СЛАВА ОЛОРІНУ!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 10:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Олорін
Ти молодець. я пригадую що у Київі на вокзолі допомагав літній жінці піднести сумку до поїзда,вона сама з Дніпропетровська приїхала на Майдан,бо хотіла побачити все своїма очима,І коли я сказав їй що після майдану ми поїдемо підтримувати їх,вона була рада і казала,що їм така підтримка потрібна в край,бо люди були просто залякані,або "наколотиє".Правда шкодую що не поїхали,мабуть було б весело?
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові