На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чи є в вас Firewall?
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Soft і Техніка для меломана + MobileLand
попередня тема :: наступна тема  

Чи Використовуєте ви Firewall?
Так
77%
 77%  [ 7 ]
Ні
22%
 22%  [ 2 ]
Всього голосів : 9

Автор Повідомлення
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 6:51 pm    Тема повідомлення: Чи є в вас Firewall? Відповісти цитуючи

Я зараз тяну з інтернета Outpost Firewall PRO 2.5.375.374.
Мені цікаво: чи користуєтесь ви Файрволлом; якщо так то яким?
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 7:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А що це воно таке, файервол?
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 7:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Что такое firewall?
Firewall необходим всем людям желающим пользоваться сетью Интернет. Без него веб-серфинг (прогулки по Интернет-сайтам) могут быть опасными для вашего компьютера.
Так что такое firewall? Firewall - это программа, защищающая ваш компьютер от различных опасностей, возникающих в сети. Большинство этих опасностей связаны со всякими доморощенными сопляками-хакерами и вирусописателями, которые мешают нормальным людям пользоваться Сетью. Дело в том, что в ОС Windows есть множество так называемых дыр, которыми и пользуются хакеры. Через эти дыры на ваш компьютер могут проникать вирусы и трояны, которые могут украсть важные файлы, с вашего компьютера, сломать Windows, отформатировать винчестер и т. д.
Против таких дел существует программы-файрволы - firewalls. Firewall - это с английского переводится как огненная стена. Программа firewall защищает ваш компьютер от проникновения на него вирусов, троянов и других вредоносных программ. Файрволы также часто обладают множеством дополнительных функций, которые позволяют очень удобно работать с Интернетом: блокировщики рекламы, блокировщики всплывающих окон, кэшеровщики DNS и др.
Сейчас наиболее распространенные программы-файрволы - это Norton Internet Security и Outpost Firewall. Обе эти программы хороши и позволяют с удобством пользоваться Интернетом.
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2005 11:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А де його скачать мона???
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 4:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Stomat написав:
А де його скачать мона???


Можеш пошуками на www.softportal.com.

Але в Віндовсі ХР він вже є (називається брандмауером).
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 4:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Використання фаєрвола є необхідною умовою безпечного інтернету, ну уявіть собі секс без презервативів, тут щось подібне. Не застерігся маєш купу вірусів та всілякої нечисті.
В мене стоїть Outpost, рульна штука, всім раджу.
Основне розібратись в ньому, і не лякатись.
Один раз налаштувавши будете цілком задоволені!!!
Класний плагін, який вирізає усілякі банери і рекламу.
Так що шановні, вперед тянути Outpost!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 01, 2005 7:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Попребую поюзати!!!!!!!!!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 02, 2005 3:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Встановив Outpost Firewall PRO 2.5.375.374, почав юзати і тут він видає, що Інтернет Експлорер було змінено і 3 варіанти дій (заблокувати, додати зміни і ще щось), а варіанту "Відмінити зміни" нема. Сумно. Прийшлось змиритися. Sad
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DonCapone
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 23.07.04
Повідомлень: 98
Звідки: Сіцилія

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 03, 2005 8:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я юзаю Outpost 2.0. Одна з функцій яка мені подобається так це те, що він відрізає рекламні банери і іншу фігню
_________________
Гальма придумали боягузи!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота лютого 05, 2005 1:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене рекламна фігня вирізається Авант броузером:)
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Tanidar
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 05.02.05
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: субота лютого 05, 2005 6:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дома я користуюсь Kerio WinRoute Firewall Pro - роздаю 100 мегабітний лінк на 2 машини. Сподобався різноманітністю можливостей, досить рівним вмонтованим DHCP сервером, також DNS форвардер присутній, прозорий і звичайний проксі сервер, і ще багато чого... Але й без недоліків не обійшлось: при трансфері близько 4-5 мегабайт за секунду, він бере близько 50 процентів потужності Семпрона 2400, також резервує близько 30% каналу під зворотній трафік, низька потужність вмонтованого непрозорого проксі (хоча можливо зумовлена фільтрацією контенту по категоріям) - це ті недоліки які кидаються в очі.

На роботі користуюсь Microsoft ISA 2004 (Internet Security & Acceleration Server). Коментувати не буду - лише скажу що для 30 машин у фірмовій мережі - це все одно що за тараканами з мікроскопом ганятися Smile
_________________
WBR
Tanidar.
Gloria Antiga
___
АЙПИ-НЕТ Пидрахуй
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
TGMx
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 13.02.05
Повідомлень: 28
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 13, 2005 11:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж намагався розібратись у файроволах. Викачав 3шт. і почав юзати... нічого не блокувалось(вікна все вискакували і вискакували) проте швидкості аж ніякої, наче звичний діал ап(хоча нещодавно ВОЛЮ поставив). Вирішив спробувати інший спосіб: завантажив Mozilla Firefox, докачав три-чотири плагіни(Adblock - rullezzz!) й усе тіп-топ! Недоліки лише в тому, що деякі сайти розроблені спеціально під і-нет експлорер(він у мене лишився, проте вже не як основний браузер). Якщо натрапляю на такий сайт - просто відкриваю його через експлорер. Laughing
_________________
Сам п'ю й усіх запрошую. А хто не вип'є - той падлюка! :)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
_саня_
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.10.04
Повідомлень: 21
Звідки: Португалія, в дома Тернопіль

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 14, 2005 8:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А в мене Norton Internet Security 2005
Там є: anti virus, firewall, internet security, anti spam pop-up blocking!
Хоча ZoneAlarm теж не поганий firewall, але я зупинився на Нортоні.
Вже скоро має вийти УНА( Український Національний Антивірус), подивимось чи кращий він за інші !!! Smile
_________________
За Україну !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 6:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Поюзавши файрвол я дійшов висновку, що він мені зовсім не потрібен.
В мене на компі майже нема важливої інформації, а під рукою завжди є мультизагрузочний диск з віндовсом.
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Tanidar
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 05.02.05
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 25, 2005 3:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

_саня_ написав:
А в мене Norton Internet Security 2005:

досить непогано для тих, хто хоче "все в одному"
_саня_ написав:
Вже скоро має вийти УНА( Український Національний Антивірус), подивимось чи кращий він за інші !!! :smile

Можливо я щось плутаю, але УНА був вже 2 роки тому... У всяк випадок у Київі його вже майже забули. Пам'ятаю дискусію доцільності платити за ліцензію на нього більше ніж за антівірус Касперського. Так, він вийшов досить непоганим, але гіршим, ніж той же АВП або мій улюблений Symantec Client Security
_________________
WBR
Tanidar.
Gloria Antiga
___
АЙПИ-НЕТ Пидрахуй
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Soft і Техніка для меломана + MobileLand Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові