На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Protest (Admin to stosujetsia tebe)
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 13, 2004 10:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Podywysja na chas, a todi gowory. Menei tut samomu skuchno to i goworu sam zi sobou
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 17, 2004 5:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На форумі є таке поняття як цензура і правила пристойної поведінки. Тож різні мати і нецензурні слова по мірі можливості я буду вилучати.
Тому слово "урод" було змінене.
Також я переклав на українську мову назви тем, які пише ХостДог.
Зірочки річ важлива, бо показує на скільки аткивний учасник форуму.
Хто має більше зірочок, той має більшу повагу. Правда не завжди.
Cool
Підрозділ з аватарами? Цікава ідея. Треба подумати!
Опиши, що ти там хотів би побачити. Або як він називався і т.д. - представ проект. Тоді й подивимся.
P.S.
Прикольна річ Карпати!!! Я справді відпочив. Знаєте, мені навіть не хотілося повертатися, на стільки все прикольно. Нарешті я відчув себе людиною. Ні інтернету, ні комп'ютера - тільки чисте карпатське повітр'я.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: середа серпня 18, 2004 10:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Адмін,
1. Виправляючи повідомлення, потрібно залишати попередження про це.
2. Слово "урод" російського походження (просто для мене воно звучить менш образливо ніж українське "виродок") не вважається матом, або нецензурним словом. Не віриш мені, дивись лінгвістичний словник. Просто ти змінив повідомлення, бо воно адресувалось тобі, а це є порушення правил спілкування.
3. Зірочки для мене нічого не значать, тим більше якщо ти їх сам собі понаставляв.
4. На переважній більшості форумів Адміни не вибирають собі такі ніки, як ти. Вони просто ставлять собі нормальні ніки, а на місці титула червоними буквами пишуть АДМІНІСТРАТОР ФОРУМУ. А що ти будеш робити, якщо хтось вибере собі нік Administrator? Те саме з модераторами. Ось УА, де написано, що він модератор?
5. З підрозділом не спіши, дай мені спочатку з тобою зустрітися.
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 19, 2004 7:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо ти уважно читав правила користування форумом, то у них сказано, що заборонено ображати інших учасників, адміністрація сайту має право без жодного попередження змінювати текст повідомлення у випадку, якщо воно порушує дане правило, незалежно від того до кого воно було адресоване.
На рахунок зірочок, то це відображення активності учасника, думаю те, що найбільше праці у цей форум вклав я заперечень не викликає.
Взагалі я планую замінити зірочки на спеціальні лінії, де адміни і модери будуть мати окремі позначення, а також спамери.
Так, я погоджуюсь, що більшість адмінів мають окремий нік. Мені особисто подобається саме такий варінат. Вибрати ім'я адміністратор неможливо, тому що це ім'я є забанене для вибору, тобто якщо такий учасник буде я його ліквідую(переіменую)
Те, що #UA# модер буде видно як тільки я введу нову градацію.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 20, 2004 5:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Прикольна річ Карпати!!! Я справді відпочив. Знаєте, мені навіть не хотілося повертатися, на стільки все прикольно. Нарешті я відчув себе людиною. Ні інтернету, ні комп'ютера - тільки чисте карпатське повітр'я

Карпати - це дійсно супер! Жаль, що я там вже два роки не був Sad Надіюсь, що в наступному році я туди нарешті знову поїду. Ну а поки що поїду на тиждень, на свіже повітря, відпочивати в село Anxious
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 23, 2004 1:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я в карпатах теж давно небув, але якщо перед мною постало питання, де краще відпочити в карпатах, чи на селі я б однозначно вибрав карпати.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 26, 2004 6:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я б також вибрав карпати. Але поки, що питання: або в село або дома Rolling Eyes
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: середа вересня 08, 2004 10:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Wymagaju powernenia temy Aaaaaaaaaa!!!!!!!Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu i shcho shcho to spam!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 09, 2004 1:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тому, що форум - це не місце для спаму і спамерів... Свої думки про твоїх сусідів ідіотів можеш писати на чатах, я би подивився, що вони тобі там скажуть. Ти можеш висловлювати свої думки і відкривати теми для дисскусій, а на твоїх сусідів, одногрупників (або ще кого) ідіотів я думаю форумчанам насрати. Якщо тобі цього мало, то назва теми не підійшла би ні одному форуму...
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2004 5:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Phoenix дає дупля.
XostDog - форум місце для дискусій, а не для спаму. Зауваж - я як адмін форумум маю право надати кожному учаснику форуму почесне звання "спамера".
Це як чорна мітка.
Тож дивись не спам. А то... не бачити тобі mp3 диска як своїх яєц..., перепрошую, вух
Very Happy
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2004 4:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

XAMU
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2004 6:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми не хами, ми просто любимо хотдоги. Very Happy Very Happy Very Happy
Тобто ти молодець. ExclamationExclamationExclamation
За твою активність на форумі я дозволяю тобі вибрати собі звання!
Щоправда я маю з ним погодитись, щоб воно було закріплене за тобою.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2004 11:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

КiлеP
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 14, 2004 2:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякою за комплiмент
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 17, 2004 11:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin, de moje zwanja
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові