На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
2PAC-це легенда!!!!!!!!!!!!!
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Світова музична культура
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Darusja
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.02.05
Повідомлень: 27
Звідки: Львів!!!!!!!!

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 4:35 pm    Тема повідомлення: 2PAC-це легенда!!!!!!!!!!!!! Відповісти цитуючи

Exclamation 2PAC-це справжня легенда світової культури хіп-хопу та репу!!!!!!!!!Мені дуже шкода тих людей які не мають ні найменшого уявлення який це класний чувак!!!!!!!!А ше більше шкода тих людей, хто не чув його пісні "Me end my girlfriend"!!!!!!!!! ОДНИМ СЛОВОМ Very Happy 2PAC Very Happy FOREVER!!!!!!!!!!!! Mr. Green
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 4:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо чесно зізнатися ніколи не чув про 2PAC.
Мені соромно Crying or Very sad
Може хтось дасть послухати? Або де закачати?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 6:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це моя позиція, кажу наперед!
Реп фуфло! Одним словом PEACE FREEDOM & ROCK!!!
це моя позиція!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Amy Lee
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.01.05
Повідомлень: 56
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 28, 2005 9:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Embarassed аналогічно ніколи про такого чувака не чула....навіть близько про існування не здогадувалась.
_________________
Если любишь в жизни риск - сформатируй жесткий диск!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Darusja
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.02.05
Повідомлень: 27
Звідки: Львів!!!!!!!!

ПовідомленняНаписане: неділя березня 06, 2005 12:26 pm    Тема повідомлення: 2Pac Відповісти цитуючи

2PAC - це жива легенда,як можна було не чути про нього!!!!Він один із таких легенд як Курт Кобейн,Елвіс Преслі, та інші! З малих років він писав реп,писав про тяжке життя на вулицях Америки,про перестрілки! Щоб якось заробити гроші він продавав наркорту.Згодом його талант замітили продюсери і його пластинки продавались одна за одною! І в 1993 році їдучи в клуб на вечірку(він повертався з поєдинку Тайсона) його вбивають(4 пулі) а друга ранять!!!! Хто був замовником вбивства Паф Дедді ,бо постійно точилася боротьба між двома БАНДАМИ АМЕРИКИ : Вест сайд та Іст сайд!!! До Весту належать:2PAC,50CENT,Basta Ryms та інші,а до Іст сайду:Паф Дедді,Неллі та інші! Але альбоми 2PACa виходять і дальше,багато фактів свідчать що він живий,що спеціально інсценізував смерть! Хто хоче більше дізнатись про 2PACa пишіть мені!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Amy Lee
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.01.05
Повідомлень: 56
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: неділя березня 06, 2005 12:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Історія його життя і справді захоплююча і цікава, але я перший раз такого чую. Курт Кобейн, Елвіс Престлі - це всім відомі легенди, а от 2PAC, то не то. Confused
_________________
Если любишь в жизни риск - сформатируй жесткий диск!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя березня 06, 2005 2:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так би зразу, це ж TUPAK! Чорножопа нєгра, яка торговала норкотою, і була за неї вбита.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Darusja
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.02.05
Повідомлень: 27
Звідки: Львів!!!!!!!!

ПовідомленняНаписане: неділя березня 06, 2005 3:32 pm    Тема повідомлення: !!!!!!! Відповісти цитуючи

Я посіділа в неті і найшла декілька сайтів,де є інформація про 2PACa Отже закордонні сайти:
www.tupacfans.com
www.2paclegacy.com
www.tupac-resurrection.com
www.tupac-online.com
www.members.aol.com/subseven/tupac.html
www.imdb.com/name/nm0000637/
www.imdb.com/title/tt0343121/
www.mtv.com/bands/az/2pac/artist.jhtml
www.jqjacobs.net/andes/tupac_amaru.html
www.apple.com/trailers/paramount/tupac_resurrection
Exclamation А от і українські сайти:
www.lyrics.net.ua/group/2240
www.lyrics.net.ua/song/91746
www.tattoo.net.ua/tattoo/znamen/t/tupac/indexpage1.htm
www.rap.if.ua/forum/ index.php?showtopic=11&view=getnewpost
www.mp3.ua/mp3s/-50-61-63/-54-75-70-61-63
www.mytop-in.net/rating/lutsk/11.html
www.music.com.ua/cgi-bin/forum/readmessage.cgi?f=5&m=80
www.play.lg.ua/public/?file=20031118.txt
На цих сайтах ви знайдете інформацію про його життя,фільми про нього,пісні та кліпи Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Darusja
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.02.05
Повідомлень: 27
Звідки: Львів!!!!!!!!

ПовідомленняНаписане: неділя березня 06, 2005 4:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Exclamation Exclamation Exclamation music.com.ua/cgi-bin/forum/readmessage.cgi?f=5&m=80 народ заходьте сюди там знайдете ссилку на суперовий сайт про 2PACa Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Darusja
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.02.05
Повідомлень: 27
Звідки: Львів!!!!!!!!

ПовідомленняНаписане: неділя березня 06, 2005 4:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тупак Амару Шакур. Не просто гениальный человек, не просто многогранный и талантливый артист. Он олицетворял и олицетворяет по сей день символ страдания и очищения, и не только для черного человека. За время что он провёл на этом свете, всего 25 лет, он прожил жизнь 70 летнего. Он пережил столько, сколько вряд ли выпадет на жизнь кого-то из нас. Он записал 6 альбомов, снялся в 6 кинофильмах, написал много стихов и оставил после себя огромное количество записей, которые, я уверен, мы в скором будущем услышим. Всё его творчество влияло на людей не только в Америке, но и во всём мире. Не думаю, что можно найти другого рэппера, который мог бы похвастаться фэнами в каждой стране мира. Однако этот человек ушёл от нас, по крайней мере, пока это так. Его забрал от нас тот образ жизни, в котором ему пришлось жить, та система, с которой он боролся, которую так ненавидел. Он знал, что не проживёт долго и был готов к смерти. Он часто говорил своим родным: "Я не доживу до 30, когда-нибудь меня убьют...". Теперь нам только остаётся надеяться, хотя что там надеяться, я например, уверен, что теперь он счастлив, сейчас ему хорошо там, на небесах. Он, наверняка, смотрит на нас и улыбается, видя, что то, что он оставил после себя меняет людей к лучшему, учит нас, что его музыка до сих пор поражает людей своей, иногда страшной правдивостью и реалистичностью. Мы будем всегда помнить тебя, Пак. Ты в сердце каждого из нас... R.I.P.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя березня 06, 2005 9:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Реп - кал, слухайте метал!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Darusja
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.02.05
Повідомлень: 27
Звідки: Львів!!!!!!!!

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 07, 2005 1:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

gerguno написав:
Реп - кал, слухайте метал!

Знаєш ти мене вже задовбав!!!!Я слухаю різні стилі,крім попси!!!Я тобі казала подивись спочатку на себе а потім вже критикуй когось Evil or Very Mad
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 07, 2005 7:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зараз подивлюсь.. зачекайте.... ...
ну такий синенький з носиком чувачок. Жаль, що без чубчика.. Десь так , схожий, правда?
По-перше: я критикую не тебе, а M&Ma. Тобто -> закиди, що подивись на себе не доречні.
Я доводжу, що
1. Реп- кал;
2. Не слухайте цього лайна
3. Слухайте метал.

Це все, дякую! Cool Cool
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 07, 2005 7:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

НЕХАЙ ЖИВЕ РОК-Н-РОЛ!!!!!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 08, 2005 11:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2pac - найславетніший репєтос, вонючий ганста нігга - ну знаємо і що від того..ну зробив він вклад наклав...що він в зрівнянні з Гіммі Гендриксом, чи Моррісоном, чи Кобейном...
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Світова музична культура Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові