На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Парламентські вибори 2006. Ваш вибір?
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: четвер червня 09, 2005 12:28 am    Тема повідомлення: Парламентські вибори 2006. Ваш вибір? Відповісти цитуючи

Майже за рік парламентські вибори. Хочеться дізнатись,які настрої ходять у суспільстві? Особисто я голосую за націоналістів!
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер червня 09, 2005 1:54 pm    Тема повідомлення: Re: Парламентські вибори 2006. Ваш вибір? Відповісти цитуючи

Євген написав:
Майже за рік парламентські вибори. Хочеться дізнатись,які настрої ходять у суспільстві? Особисто я голосую за націоналістів!


я ще не вирішив, але не за націоналістів 100%
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: четвер червня 09, 2005 7:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чому таке впевнене НІ!На мою думку це єдиний нормальний вибір.Звичайно є ще "Наша Україна" та "БЮТ", яких я безмежно поважаю,але кожні партії з часом ісякають.І мені здається з ними це вже сталося.Звичайно вони й досі доволі впливові,але їх пік вже позаду.Треба молодої крові.А інші партії так це зовсімне те що потрібно нам зараз.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 09, 2005 11:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Радикалізм зара нідочого. Нам потрібна стабільність. Голосую за правих і хочу, щоб вони йшли разом.
Нацики - це круто, побавитися грізними словами, кидатися репліками "Смерть москалям!"... Та от як до діла, то від них якось мало толку.
П.С. Корчинський також був нациком
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 10, 2005 12:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо стабільності я згоден.Але цей крайній радикалізм вже у минулому.У нас залишилась та сама ідеологія,але мета її досягнення змінилась.А щодо єдності правих.Так Ющенко правий,але його найблище оточення-це кілька людей серед яких Андрій Шкіль,лідер УНА-УНСО.Вони разом боролись у опозиції і коли вони влада вони й досі залишаються разом.Це надійна підтримка.А говорити про те,що ми доведемо країну до збройного конфлікту чи війни так це все байки опонентів.
Р.С.Корчинський був Українським Націоналістом,а не націонал-соціолістом.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 10, 2005 2:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я за здоровий патріотизм та проти націоналізму, бо його важко назвати здоровим
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 10, 2005 4:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Осбисто я визнаився на даному етапі де ставити галочку, але не скажу, бо це буде агітацією яку мені заборнили робити у правилах форуму.
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота червня 11, 2005 12:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тю, я щось не бачив там у правилах такого?!
Та то нішо. Треба працювати і допомогати владі боротися із усякими там "Новимі апазиціанєрамі". Шкіль - непоганий дядько і я його поважаю, але щось ті УНА-УНСО нічого окрім компрометації не роблять. Завжди вони якось не в тему підтримають.
Нічого проти націоналізму не маю (сам ношу червоний тризуб на чорному фоні на наплічнику), але хочеться стабільості та спокою, а вони несуть постійно якесь збурення.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: субота червня 11, 2005 2:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

УНА-УНСО-це є національна революція.Революція-це завжди є протест.Протест звичайно є нестабільність.Але хто вам сказав,що вони не хотять стабільності.З 2001 року вони разом з Ющенко.Вони боролись, допомогали Ющенко вулечними, опозіційними, революційними методами, а зараз вони перестали бути опозицією.Вони є близьки до влади , а це призводить до того, що вони змінюють свої методи.А головне те, що вони змінивши опозицію на владу,змінили вулицю на Верховну Раду. Вони вже не є тими гарячимир хлопцями,які їдуть на війну у Чечню проти Росії. Вони вже діють по іншому, хоча якщо треба вони і зараз готові повернутись до старих методів,але поки це не потрібно.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: субота червня 11, 2005 11:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Євген написав:
УНА-УНСО-це є національна революція.Революція-це завжди є протест.Протест звичайно є нестабільність.Але хто вам сказав,що вони не хотять стабільності.З 2001 року вони разом з Ющенко.Вони боролись, допомогали Ющенко вулечними, опозіційними, революційними методами, а зараз вони перестали бути опозицією.Вони є близьки до влади , а це призводить до того, що вони змінюють свої методи.А головне те, що вони змінивши опозицію на владу,змінили вулицю на Верховну Раду. Вони вже не є тими гарячимир хлопцями,які їдуть на війну у Чечню проти Росії. Вони вже діють по іншому, хоча якщо треба вони і зараз готові повернутись до старих методів,але поки це не потрібно.


Тоді розкажи про їх методи і цілі, може і мене перетягнеш на свій бік Cool
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: субота червня 11, 2005 11:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, що за націоналістів голосувати не буду. А знаєте чого? Бо по-перше, вони не наберуть голосів щоб стати впливовою силою у парламенті, по-друге, не зовсім поділяю їх позиції, хоча футболочку з написом "Дякую Тобі, Боже, що я не москаль" я б собі зробила...

А так, думаю віддам свій дорогоціннний голос за про-президентські сили, бо дуже підтримую нашого Президента. Very Happy
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: неділя червня 12, 2005 5:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ingvar,якщо зацікавився то можу дати тобі силочку на їхній сайт.Там і про цілі, і про методі, і про багато іншого дізнаєшься.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: неділя червня 12, 2005 5:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Poltavochka,набрати достатньо голосів вони взмозі.По-перше тому,що вони йдуть на ціх виборах разом,тобто не буде кілька партій,а буде одна партія,яка потім створить фракцію.А по-друге сьогодні знову відчувається національний підйом.А щодо про-президентські партії та сили так націоналісти одни із них.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: неділя червня 12, 2005 9:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Євген написав:
А по-друге сьогодні знову відчувається національний підйом.


Як не шкода, та національного підйому нема. Нема. Чому нема? - незнаю. Мав би бути. На вулицях так само говорять російською, на лотках - російська музика, у телеефірі - російські серіали. Ігри. Давно бачили україномовні? Козаки і піонерка Ксеня. Нема підйому, хоча влада і говорить. Та поки населення - ця бидлота, не зрозуміє, що живе В УКРАЇНІ, а не на Україні нічого путнього не буде.

З надією.[/i]
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: неділя червня 12, 2005 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну то ти вже загнув.Я не проце казав,то вже якась фантастика.Принаймі ближчі років 15 не меньше.Нажаль, але це так.Я казав про те,що хочь у нас все погано,але все ж ми потроху-потроху рухаємося,а це головне.Головне не стояти на місці. Звичайно хотілося б скоріше зажити в Україні, яку ми собі уявляємо, але така наша українська доля. Тому скажу те, що завжди говорю:" Треба бути оптимістами та прагнути зробити щось для України, щоб нам не було соромно перед майбутнімі поколіннями".
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові