На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Суїцид - вихід з положення?
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Останній Подих
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.09.05
Повідомлень: 20
Звідки: Черкащина, Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 10, 2005 12:52 pm    Тема повідомлення: Суїцид - вихід з положення? Відповісти цитуючи

Шановні! Хто має досвід накладання рук на себе - поділіться враженнями. Хто тільки обмірковує варіанти - теж пишіть.
_________________
Болем здригнулося тіло, вийшло із хрипом повітря, серце здригнулось в останнє і зупинилось. Навіки...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 14, 2005 6:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А разве это будет выход из создавшейся ситуации Confused
Догори
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 14, 2005 4:46 pm    Тема повідомлення: Re: Суїцид - вихід з положення? Відповісти цитуючи

Останній Подих написав:
Шановні! Хто має досвід накладання рук на себе - поділіться враженнями. Хто тільки обмірковує варіанти - теж пишіть.


Із будь-якого положення є вихід, але суїцид це взагалі не вихід це все одоно що здатися перед великими труднощами...
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
Kissочка
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 26.10.05
Повідомлень: 45
Звідки: Скадовськ

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 26, 2005 9:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене донедавно виникали, і не одноразово, думки покінчити життя самогубством....... Але ж це не вихід. Крім того, мені жаль маму: вона найрідніша для мене людина, і вона не переживе, якщо мене не стане Crying or Very sad
А ще - я вірю в Бога. Самогубство - це великий гріх Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 26, 2005 3:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Kissочка написав:
В мене донедавно виникали, і не одноразово, думки покінчити життя самогубством....... Але ж це не вихід. Крім того, мені жаль маму: вона найрідніша для мене людина, і вона не переживе, якщо мене не стане Crying or Very sad
А ще - я вірю в Бога. Самогубство - це великий гріх Exclamation


Оце правильно поблиште такі дурні думки якщо хтось їх має з тих чи інших причин
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 04, 2005 6:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ненавиджу самогубців. Їх навіть в церкві не відспівують. Взагалі самогубство - це ознака слабкості, а я не люблю слабких людей.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Останній Подих
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.09.05
Повідомлень: 20
Звідки: Черкащина, Київ

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 06, 2005 11:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Самогубці - люди, які наважилися зробити грандіозний вибір. Це люди, які просто зробили те, про що інші бояться навіть думати. Вони знають тепер речі, про які людство дискутує на протязі тисячоліть. Це великі люди. А розмови про церкву залиште - церква є лише одним зі способів зазомбувати людину, зробити її покірною вівцею. Церква просто натягую вам на очі шори, аби ви не бачили Справжнього. Окрім того, християнство насаджено нам силоміць, це не українська релігія. Не дуріть себе...
_________________
Болем здригнулося тіло, вийшло із хрипом повітря, серце здригнулось в останнє і зупинилось. Навіки...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 06, 2005 2:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, друже, тоді з тобою окрема розмова.
Якщо ти вважаєш, що християнство насажена релігія, то чому Андрій Первозванний побував тут і напророчив велике місто? Збіг? Якби Християнство було нам далеке по духу, то ми б його не прийняли (як не прийняли російську мову впродовж 400р).
А що таке самогубство? Це смерть, заподіяна собі на всплеску якихось морльних почуттів. Я не правий? Коли людина собі живе, має родину, роботу і друзів, то вона про таке не замислюється. Коли ж усе те замінює алкоголь, наркотики і погана компанія, то висновки напрошуються самі. Нетреба однак говорити, що самогубці це слабкі люди. Вони дуже відважні, хоча лише 1 раз. Хочеш покінчити життя самогубством - маєш повне право, але перед цим слід замислитися про те і тих, що ти лишаєш "тут".
Зроби правильні виснвки.
П.С. Я б не радив виходити з будь-якої ситуції таким чином.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Останній Подих
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.09.05
Повідомлень: 20
Звідки: Черкащина, Київ

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 06, 2005 5:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Chumachok"]Ну, друже, тоді з тобою окрема розмова.
Якщо ти вважаєш, що християнство насажена релігія, то чому Андрій Первозванний побував тут і напророчив велике місто? Збіг? Якби Християнство було нам далеке по духу, то ми б його не прийняли (як не прийняли російську мову впродовж 400р).

А ти не рівняй усіх по собі. Як можеш говорити, ши ми не прийняли російської мови, якщо добра половина народу розмовляє нею?
Заповіді добре знаєш? "Люби ворога свого". Того,хто спалив твою хату, убив рідних. Зможеш??? А підставити щоку у відповідь на удар? Чи не здається тобі, що з тебе роблять просто-напросто покірну тварину, яка боїться справедливо відповісти грубістю на грубість? Чи ти готовий терпіти знущання і принижуватись лише для того, щоб на тім світі існувати без проблем? (Цього, до речі,ще ніхто не довів). І всі оці розмови про рай - хіба це не гра на природньму людському почутті егоїзму?!
_________________
Болем здригнулося тіло, вийшло із хрипом повітря, серце здригнулось в останнє і зупинилось. Навіки...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 06, 2005 11:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людина живе лиш тоді, коли у щось вірить.
Ти можеш щось зробити лише вірячи у те, що можеш це зробити.
Зневіра веде до програшу. А хіба не легше тобі вірити у те, що тобі завжди хтось може і хоче допомогти, що ти не один у цьому світі? Підставити щоку і простити усім... Так, я б повбивав усіх тих, хто знущався з Українського народу, катував мої предків, али чи це допоможе? Гнів породжує гнів. Он у гарячих точках що робиться? Ізраїль-Палестина... Не факт, що до них потрібно повзти на колінах. Це все ідеали, яких, ми, люди ніколи не досягнемо. Саме того ми і люди. У кожного є вибір. Я християнин, хоча батки мене не питали, та я не зречуся віри, бо це чи не єдине, що живило усіх Українців. Коли їх розпинали у Туреччині, катували у московських тюрмах, вбивали поляки. Віра, це зв'язок між поколіннями. Ти не хочеш вірити у Христа - не вір, але знай, у тобі вже є та віра, якої ти ніколи не позбудешся. Совки викорінювали церкву з ужитку і що? Хіба ліпше живеться у шахтарських і індустріальних містечках (не ображайтесь любі вихідці) ніж у карпатських та поліських селах? Я ніколи не відстоював ту позицію, що віру потрібно нав'язувати. Хоч - вір, хоч - ні.
Вибір за тобою.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа листопада 09, 2005 1:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справді - самогубcтво ознака слабкості. Виправданням не може бути жодна проблема, хіба що невиліковність, коли немає сенсу жити, але навіть у такій ситуації треба шукати вихід, і він обов'язково знайдеться. Час лікує всі рани...
Згадаймо Лесю Українку: "Гетьте думи - Ви хмари сумні!" Це справді сильна жінка, чим не приклад для наслідування?!!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 11, 2005 8:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Думаю, що самогубство може бути ознакою великої образи на когось рівно як і слабкість духу вона не виправдовується.

Щодо релгії вона не може бути насаджена як така. Якщо ти виріш, то тобі вже ніхто не нав‘язав. І ніхто тобі не заважає прийняти ту віру яку ти хочеш. Я знаю приклад коли два брати мали одних батьків, та один з нихстав іудеєм інший православним. Хто тут кому нав‘язував?
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
yog
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 08.12.05
Повідомлень: 7
Звідки: Tрускавец

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 02, 2006 5:43 pm    Тема повідомлення: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи


Чувак а ти вкурсі що самогубство це самий страшний гріх Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Кипиша нет и небудет!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 03, 2006 12:57 am    Тема повідомлення: Re: Суїцид - вихід з положення? Відповісти цитуючи

Останній Подих написав:
Шановні! Хто має досвід накладання рук на себе - поділіться враженнями. Хто тільки обмірковує варіанти - теж пишіть.

суицид очень частое явление в наше время... и чаще всего ето случаеться с мужчинами! ... мнение психологов...
женщины, когда у них возникают какие то проблемы они могут:
1) поплакать
2) поделится с подругами\родителями
3)почитать какую нибудь литературу по данной проблеме..
4) сходить к психологу....

мужчины же в етом отношении скорее всего пойдут к психологу (ето почемуто очень трудное решение многие считают, что ето унизительно...), с друзьями тоже наверное не будут советоваться.. а с родителями так тем более! а куда там уже плакать! вот и случаються суициды, потому что все проблемы держим в себе!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 03, 2006 10:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уявіть собі що вас є родина, діти, дружина, робота і все інше, нехай навіть не все йде на краще.... але..... тут ви взяли та й застрелилися із-за якихось труднощів чи проблем..... Якої ві задасти усим тим людям які вас люблюять???
Інша ситуація. Думаю, не набагато краще, якщо у вас є лише половина або четвертина того шо ви маєте і ви робите те саме.

Ніколи не погоджусь шо самогубство це вихід.
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові