На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Який аудіоплеєр the best?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Soft і Техніка для меломана + MobileLand
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 12:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я ще про якусь круту локалку на Оболоні чув
_________________
Rain, rain, go away
Come again another day
All the world is waiting for the sun
(Breaking Benjamin - Rain)
Присвячено виборам в Україні =)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 3:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так - АйПі Нет в мее там знайома живе - ото супер там таке є.....і на троєщині теж нічо товариш каже
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
sanguinary
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 14.02.05
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 14, 2005 6:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кто не стрижен?! Правую ногу на носок ставь! http://www.nemarov.com
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Tanidar
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 05.02.05
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 25, 2005 4:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мій список програм:
Аудіо CD i MP3 - Winamp 5.05 - тому що універсальний + велика база CDDB фірми Gracenote + тому що звик + тому що під Win

Відео різних форматів - Media Player Classic - тому що багато функцій для програвання відео а не для модифікування зображення + йде в стандартній поставці K-Lite Mega Codec Pack

Граббер однозначно EAC - тут немає ніяких сумнівів, крім того в них теж не маленька колекція CDDB з FreeDB.org

codec в MP3 - lame
_________________
WBR
Tanidar.
Gloria Antiga
___
АЙПИ-НЕТ Пидрахуй
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Tanidar
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 05.02.05
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 25, 2005 4:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Локалок на Оболоні досить... Тільки я знаю 5. А от IPNet з самого початку не була локалкою. На Троєщині зараз люди, що раніше розробляли іпнет намагаються побудувати те-ж саме, але клієнтура в них не та %)
_________________
WBR
Tanidar.
Gloria Antiga
___
АЙПИ-НЕТ Пидрахуй
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: субота липня 30, 2005 7:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tanidar I totally agree with yor argument.
Догори
Groove
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 17.01.06
Повідомлень: 4
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 20, 2006 1:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не розумію більшість людей, що писали тут "своє бачення" про гарний плеєр Confused . Тема "Soft і Техніка для меломана" - розумієте "ДЛЯ МЕЛОМАНА" ?! А, що є найважливішим для меломана.... правильно якість звучання і тільки. Що до інтерфейсу, то як на мене найкращий інтерфейс - відсутність його взалі (щось на зразок sasami тільки для відео). Я користуюусь своїм аудіоплеєром лише за допомогою гарячих клавіш і все. Щодо відео відаю перевагу Light Alloy. Так, її написали нащі сусіди з північного сходу, але ж прога не те щоб классна, вона навіть до ресурсів не вибаглива, а про інтерфейс і какзати не треба - все на місті. Аудіо: Apollo - має найкращий аудіо декодєр. Це знають всі, хто ним хоч коли-небудь користувався Cool . Отже, що ми маємо:
Аудіо - Apollo 37zq
Відео - Light Alloy , Sasami.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
eney
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 06.05.05
Повідомлень: 35
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 6:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З аудіо bizzOn 2.6 - найкращий з сучасних аудіо плеєрів, не вибагливий до ресурсів і якість набагато краща ніж у вінампа. Щей наш український Very Happy чого іще треба для повного щастя Cool
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Soft і Техніка для меломана + MobileLand Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові