На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
дружба між пачаном і дівчиною?????
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: неділя березня 19, 2006 9:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
майже не можлива

Чому майже?
acid drinker написав:
"псує"

Чому секс має псувати стосунки? Моеже навпаки - поглиблювати їх?
acid drinker написав:
а хто по вашому

Натяк не зрозумів! Crying or Very sad
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 20, 2006 2:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:

acid drinker написав:
"псує"

Чому секс має псувати стосунки? Моеже навпаки - поглиблювати їх?

вот именно, как раз углубление и портит.. ты начинаешь в какой то мере привыкать к девушке со всеми вытекающими из этого последствиями... я вобще не понимаю, зачем спать с какой-то подружкой, если у тебя есть любимая девушка?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 04, 2006 10:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
вот именно, как раз углубление и портит.. ты начинаешь в какой то мере привыкать к девушке со всеми вытекающими из этого последствиями... я вобще не понимаю, зачем спать с какой-то подружкой, если у тебя есть любимая девушка?

Правильно розумієш. Не раз то перевірено. Справа навіть не у звиканні, а у тому, що відносини стають іншими. Ти починаєш на собі ловити її погляди, інколи кидати ці погляди в її сторону і вона стає вже не другом, а просто коханкою, чи людиною, з якою ти окрім ще своєї дівчини займався, а може і будеш займатись, сексом. І взагалі, чи не бридко б вам було після того, що до самого себе? Чи не почували б ви себе винним?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 04, 2006 10:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Правильно розумієш. Не раз то перевірено. Справа навіть не у звиканні, а у тому, що відносини стають іншими. Ти починаєш на собі ловити її погляди, інколи кидати ці погляди в її сторону і вона стає вже не другом, а просто коханкою, чи людиною, з якою ти окрім ще своєї дівчини займався, а може і будеш займатись, сексом. І взагалі, чи не бридко б вам було після того, що до самого себе? Чи не почували б ви себе винним?


для мене то була не дуже приємна ситуація знаходитись поряд із таким другом... та і не зміг би я друга так використовувати Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 06, 2006 10:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо я все правильно розумію, то ми розвели полеміку на рахунок сексу між дррузями різної статі! Так от, як на мене, то серйозні стосунки можливі лише з тою дівчиною, до якої ти в першу чергу відчуваєш серйозні почуття дружби(пробачте за тафтологію)! Висновки за вами...
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 07, 2006 12:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Якщо я все правильно розумію, то ми розвели полеміку на рахунок сексу між дррузями різної статі! Так от, як на мене, то серйозні стосунки можливі лише з тою дівчиною, до якої ти в першу чергу відчуваєш серйозні почуття дружби(пробачте за тафтологію)! Висновки за вами...

я считаю, что девущка-подруга может быть только в том случае, елси у тебя есть девушка с которой ты встречаешся. т которую ты любишь... чтобы к подруге небыло сексуального влечения!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 13, 2006 7:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Якщо я все правильно розумію, то ми розвели полеміку на рахунок сексу між дррузями різної статі! Так от, як на мене, то серйозні стосунки можливі лише з тою дівчиною, до якої ти в першу чергу відчуваєш серйозні почуття дружби(пробачте за тафтологію)! Висновки за вами...

Мені здається, що ти трошки не так виразив свою думку. Точніше, мені здається. коли ти почуваєш, що дівчина тобі близька з морального, психологічного боку. Бо якщо ти почуваєш дружбу, то важко переключатись на романтичні відносини, на мене.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота квітня 15, 2006 11:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Бо якщо ти почуваєш дружбу, то важко переключатись на романтичні відносини, на мене.

нет, как раз в таком случае и нетяжело на романтику переключаться! потому чтов заимопонимание хорошее и оба знают, чего хотят!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 16, 2006 7:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
нет, как раз в таком случае и нетяжело на романтику переключаться! потому чтов заимопонимание хорошее и оба знают, чего хотят!

А чому тоді хлопець на хлопця не переключається, чи дівчина на дівчину у процесі дружби і спілкування?
Зрозумій правильно, коли тобі дівчина каже дружба, то це і буде дружбою. Вона ставить рамки. Значить, що кіна далі не буде. Хіба дівчина якась мякотіла попалась.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 16, 2006 4:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:
нет, как раз в таком случае и нетяжело на романтику переключаться! потому чтов заимопонимание хорошее и оба знают, чего хотят!

А чому тоді хлопець на хлопця не переключається, чи дівчина на дівчину у процесі дружби і спілкування?
Зрозумій правильно, коли тобі дівчина каже дружба, то це і буде дружбою. Вона ставить рамки. Значить, що кіна далі не буде. Хіба дівчина якась мякотіла попалась.

а может прсото девушка проверяет намерения парня в таком случае? такой вариант тоже может быть! и очень чатос встречаеться, кстати!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 17, 2006 1:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

а может прсото девушка проверяет намерения парня в таком случае? такой вариант тоже может быть! и очень чатос встречаеться, кстати!

Цікавий варіант перевіряння. Давай-но я його відшию і подивлюсь, чи він на стільки мене любить і хоче добитись, що готовий добиватись мене стільки раз, скільки раз я його буду відшивати. Що це за дитячі такі приколи? Вона тоді не думає, що ображає людину, якій вона подобається?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа квітня 19, 2006 12:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Цікавий варіант перевіряння. Давай-но я його відшию і подивлюсь, чи він на стільки мене любить і хоче добитись, що готовий добиватись мене стільки раз, скільки раз я його буду відшивати. Що це за дитячі такі приколи? Вона тоді не думає, що ображає людину, якій вона подобається?

а ты разве так никога не проверяла парней? помоему ето как бы "взаимно".. и парни иногда девушек проверяют. т девушки пареей тоже....я не говорю, что ето в 100% случаев, прсото встречаеться иногда и такое в нашей жизни!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 09, 2006 8:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Народ не рарьте собі мізки така дружба можлива отнаприклад у мене є дівчина яку я дуже люблю і є найкраща подружка яка завжди зрозуміє, і яку я не менше люблю, але по своєму. Wink
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 6:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну все правильно. Для мене мій коханий, а точніше чоловік теж найкращий друг. Самий кращий. Саме йому я можу довірити все. А справжні, розумні жінки, ніколи не мають справжніх подруг. То така грань спілкування. Кожна тримає своє, так само і чоловіки. Всі друзі до пори до часу.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 9:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та, що п'є кислоту написав:
Всі друзі до пори до часу

А тут я готовий посперечатись, але можливо для того потрібно нову тему, а Ви як гадаєте є про, що погомоніти?
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 2 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові