На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Прикольні sms на українській мові
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
VIPuts
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.07.05
Повідомлень: 98
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 02, 2006 1:04 pm    Тема повідомлення: SMS Відповісти цитуючи

Міцні засмальцьовані руки і мязи тверді,наче дуб,на білій,як день,вишиванці блищить український тризуб.В очах крижана недовіра,як глобус блищить голова,давно не гуляла сокира по вулицях міста Москва!
_________________
Українські SMS
www.sms.viputs.net
SMS Українською
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
VIPuts
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.07.05
Повідомлень: 98
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: субота травня 06, 2006 3:33 pm    Тема повідомлення: Супер! Відповісти цитуючи

Супер !
#UA# написав:
Цитата:
НУ ЯК????


_________________
Українські SMS
www.sms.viputs.net
SMS Українською
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: середа травня 10, 2006 8:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

два сонця є у мене
одне світить мені з високих небес
друге читає моє смс.

краще жити ніж не жити
краще пити ніж не пити
краще дати і радіти
ніж не дати а хотіти!

скучає котик по котьонку
скучає рибка по воді
но ти собі не представляєш
як я скучаю по тобі.
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: середа травня 10, 2006 9:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в глибені сибірських рут
там бобри кота їбут**
будеш ти хуйн** писати
будуть вони і тебе їбат**!

іди іди пизду** пизду**
на тебе я положив ху**
таких як ти є доху**
пизду** пизду** любов моя!
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа травня 10, 2006 9:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
два сонця є у мене
одне світить мені з високих небес
друге читає моє смс.

краще жити ніж не жити
краще пити ніж не пити
краще дати і радіти
ніж не дати а хотіти!

скучає котик по котьонку
скучає рибка по воді
но ти собі не представляєш
як я скучаю по тобі.


перше чув, друге якесь банальне. А третє прикольне, кул.
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
P@vlo_UA
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 11.05.06
Повідомлень: 6
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 12, 2006 3:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Котику, ти прокинувся, щоб дізнатись, що я тебе дуже сильно люблю...спи дальше сонечко моє...

Я написав твоє ім'я на сигареті, щоб викурити її і забути тебе...але зрозумів, що дихаю тобою..
[/img]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Andriy&KO
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 02.01.06
Повідомлень: 64
Звідки: Місто Лева - ЛЬВІВ

ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 10:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Odnogo razhu TU v mene sputaesh,sco ja lubly bilshe - tebe chu svoje zhuttja.Ja vidpovim sco zhuttja.Tu pidesh tak i ne diznavshus' sco moe zhuttja - che Tu.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Andriy&KO
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 02.01.06
Повідомлень: 64
Звідки: Місто Лева - ЛЬВІВ

ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sonechko moje nenagliadne!DOBROGO RANKY!A vsezh-taku pruemno zhutu na sviti,rozymitu sco des' poriad bluz'ka dysha.I cekatu momenty,jak cekae parys vitry,kolu zmozhy pocilyvatu Tebe,poduvutusia v Tvoji prekrasni oci!Cilyju,obijmaju,cekaju zystrici.Tu najbilsha radist' v mene!Ja Tebe obozhn'uju!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Andriy&KO
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 02.01.06
Повідомлень: 64
Звідки: Місто Лева - ЛЬВІВ

ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 10:51 am    Тема повідомлення: На мою думку НАЙКРАЩЕ СКАЗАНО!!!! Відповісти цитуючи

Sonechko tu prosto 4udo,ja tebe obozhnuju,l'ybl'y i vzagali ne mo*y *utu bez tebe.Kolu ja tebe ba4y to bozhevoliu vid l'ybovi do tebe.Moja najsolodwa Irusochka![/b]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Andriy&KO
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 02.01.06
Повідомлень: 64
Звідки: Місто Лева - ЛЬВІВ

ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tu bezdoganna i prekrasna,*ino4na,jak ni*nuj promim'.Tu Ziron'ka,tu Sone4ko!Tvij ni*nuj zapah pianut',kolu ja jogo vid4yvaju ja znaju luw odne slovo "HO4Y" tebe!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Andriy&KO
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 02.01.06
Повідомлень: 64
Звідки: Місто Лева - ЛЬВІВ

ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 3:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А кому сподобалися мої смс-ки то заходьте на цю тему там я буду продовжувати(бо там моя тема!!!!)
http://www.medalmusic.com.ua/forum/phpbb/viewtopic.php?t=1933[/url]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
VIPuts
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.07.05
Повідомлень: 98
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 11:55 am    Тема повідомлення: SMS Відповісти цитуючи

8 Березня вже близько,
хай росте у тата п@ська,
довга-довга до коліна,
груба-груба я поліно.
Буде мама наша рада
і подарка їй не нада!!!

Тітка тампекси купила
Де потрібно розмістила
тяне ниточку сілюшка
ТраХ-БабаХ - а це хлопушка

Пришла весна весна
Пора кохання!
Потрібно тра**тись
До рання!
_________________
Українські SMS
www.sms.viputs.net
SMS Українською
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
yarco
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 29, 2006 12:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знаєш, чому я так сильно тебе кохаю? - Тому що інакше не получається...
* * *
Сонце в ліжечко лягає, скоро прийде сон веселий, нагадає він про мене. Нічки доброї бажаю, цьом веселий посилаю!
* * *
Я біля тебе душу відморожу, я за тебе полум'ям згорю!
* * *
Для того, щоб все цвіло потрібна весна, для весни потрібне тепло, для тепла потрібне сонечко, але воно зараз зайняте, бо читає мою SMS!
* * *
Пробач, що я на світі є; пробач, що часто поглядом тривожу; пробач, що ТИ життя моє - інакше жити я не можу...
* * *
...любовь терпелива, любовь нежна, любовь не завистлива, она не делает зла, не радуется несправедливости... Любовь обьясняет все, любовь верит всему, любовь надеется всегда, любовь переносит все, никогда не уставая...
* * *
Розшукуються гарні очі, які без документів перетнули кордон мого серця. Особливі прикмети: вони читають цю SMS!
* * *
Ти усміхнися, і візьми в дарунок світанок, день, зорю і ніжні квіти. Твоя усмішка - запорука, що все гаразд на цьому світі.
* * *
Прислухайся до тихої ночі, і ти почуєш ангела політ, закрий свої чудові очі, і ти почуєш мій привіт...
* * *
Любов - це серце всього. Якщо воно припинить роботу - все решта відмирає, стає зайвим, непотрібним
* * *
Так важко без тебе зараз, коли ти зовсім поруч, але бачити тебе не можу. Так важко усвідомлювати, що ти на відстані кількох подихів, але я не можу з тобою поговорити, боячись втратити бодай той погляд, в який так безмежно закоханий, втратити надію... втратити Тебе...
* * *
Кохання в серці робить все, що зна, воно господар у своїй хатині. Відпочиває сонне в самоті; буває мить, буває вік мина...
* * *
Я більш не буду тебе звать, не буду в грудях струни рвать! Я погашу свої думки, із серця викину квітки, останні сльзи я проллю, і слово зітнеться - ЛЮБЛЮ!!!
* * *
Моє кохання - то любі очі, що ясним світлом осяюють день. Відлуння ніжне твоїхпісень. Моє кохання - то ночі п'яні, медовий трунок солодких мрій... То ти, єдина, - моє кохання, я твій назавжди, до скону твій. Моє кохання - то сни грайливі, в яких бентежить мене твій сміх!
* * *
Як мрію світлу і прекрасну, я образ твій ловлю. Як море любитьсонце ясне так я тебе люблю! Всю ясність серця, що плекаю, віддам ТОБІ, ТОБІ!!!
* * *
Кажуть, потрібна одна хвилина, щоб виділити людину із натовпу. Одна година, щоб оцінити її. Одна ніч, щоб полюбити її, але потрібне все життя, щоб забути її...
* * *
Ти признайся мені, де знайшла ти ті чари? Ти зі мною всі дні, ти в думках і ночами. Ти зі мною ввесь час: вечорами і зрання. Знай, що це до нас завітало кохання.
* * *
Ти іще нічого не сказала, ніби все як є, та душу млоїть щось гірке і порожнє, мов вокзал, звідки відійшов останній поїзд...
Ще не вголос сказане "прощай" та уже спаковані валізи. Хочеш чи не хочеш - відїжджай, поки не скінчився термін візи.
...мовчимо...
Сплива остання ніч на німому, темному пероні...
Їдемо з тобою врізнобіч, хоч в одному, поки що вагоні...
* * *
Що можуть зробити слова? - Більш, ніж того треба. Що може зробити час? - Більш, ніж того треба. Що може зробити страх? - Вберегти від небезпеки. А що можемо зробити ми? - досягнути неба!
* * *
Любов обіцяє нездійсненне ізаставляє вірити в неможливе...
* * *
Нема шляхів для вороття. немає просвітку в майбутнє... Одне на всіх моє життя, одна на всіх моя відсутність...
* * *
Іди! Не бійся! Починай! Хвилини йдуть, а що ти встиг зробити? Усім нам буде пекло чи то рай, але ж нам треба встигнути пожити...
* * *
Не закривай розбитої душі, вона не винна, що так сильно любить. Відкрий її у віршах, у сльозі, нехай розкриється, нехай себе не губить...
* * *
Краса твоя торкнулась мого серця. Ніщо не забере твою красу, так як і тебе із мого серця...
* * *
Я не знаю Дюма, щоб казати великі слова, я не знаю Верлена, щоб писати поеми,але я залишаюся самим собою, щоб сказати: "Я тебе кохаю!!!"
* * *
Кохання – це чудесний фон. Це полотно, що гріє душу. Воно немов небесний сон, з яким я завжди жити мушу...
* * *
На світі є почуття, яке повік не зрозуміти. Як нагорода за життя, іде воно по цілім світі. Прийде воно, торкне лиш руку і зникне вічна темнота. То знай же ти, що це кохання торкнулось серця твого мрій!
* * *
Кажуть,потрібна одна хвилина, щоб виділити людину із натовпу, одна година, щоб оцінити її, одна ніч, щоб полюбити її, але потрібне все життя, щоб забути її...
* * *
Ну що б здавалося слова? Слова та голос більш нічого, а серце б’ється ожива. Коли почую я їх знову...
* * *
Кохати – значить завжди бути поруч, у будь-яку хвилину, кожен день. Кохати – значить ділити все надвоє і дружнє завжди відчувать плече...
* * *
По телефону... Люблю тебе по телефону, живу ним. Чи, точніше, тобою в ньому...
* * *
Знаєш, завжди лягаючи спати, подумки шукаю людину, яку б мені хотілося побачити. І чомусь це завжди...ТИ... Така невідома, малослівна, цікаа, далека...і, водночас до болю рідна...
* * *
Колискову кошеня співає, снів солодких від душі бажає. І тобі тепер хай добре спиться, і весняне сонечко присниться!
* * *
Бажаю кохання, але не такого як сонце, бо воно пече; не такого як вода, бо вона тече; не такого як вітер, бо він гуляє, а такого як небо, бо воно безкрає!
* * *
Не сумуй, що далеко від мене, не сумуй,що не бачиш мене і не думай погане про мене – я назавжди кохаю ТЕБЕ...
* * *
Я б душу віддав, лише за погляд твій один – твої очі для мене рятунок. Я б серце віддав, щоб бути з тобою, а життя – за один лиш ...поцілунок...
* * *

Ти віриш у любов з першого погляду, чи мені ще помозолити тобі очі?
* * *
Я їбу, а ти хуїєш, ти хуїєш, а я їбу. Я їбу як ти хуїєш, коли я тебе їбу!
* * *
Нема тих дівчат, що не дають. Є просто хлопці, які погано просять!
* * *
Не бери в голову, бери в рот: із нього, в крайньому виподку, можна виплюнути!
* * *
В хороших руках і хуй балалайка!
* * *
Секс без дівчини – ознака дурачини!
* * *
Ти дві роботи не роби: або цілуй, або їби!
* * *
Візьми мене в гори і йобни об скали, щоб силу природи відчув я їбалом!
* * *
Напругу досвідчені електрики визначають по висоті матюку!
* * *
Якщо гепард голодний, людина може розвити швидкість до 70 км/год!
* * *
Закриваю очі, бачу лиш тебе. Чи то я випить хочу, чи то мене гребе!
* * *
Охуєнний той секс, після якого навіть сусіди виходять покурити!
* * *
Весна іде, цвіте каміння; хуй стоїть – нема спасіння, а в тебе платтячко рябе, мабуть ви\бу тебе!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
VIPuts
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 15.07.05
Повідомлень: 98
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 29, 2006 4:07 pm    Тема повідомлення: SMS Відповісти цитуючи

viputs.narod.ru - сайт з УКР-SMS
_________________
Українські SMS
www.sms.viputs.net
SMS Українською
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 29, 2006 10:47 pm    Тема повідомлення: ше троха Відповісти цитуючи

Квіти – це гарно
смс – це приємно
„Привіт!” – це банально
погляд – взаємно
люди – це звично
зустріч – неждано
час – риторично
розмова – жадано
відстань – на страшно
дзвінок – це потрібно
згадка – відважно
біль – це так дрібно...


Плачуть груші,
Регоче калина,
Побились за вишні
Суниці й малина,
Матюкається тополя,
Пісні співають сливи…
Отака-от штука ця травка і пиво



Життя – це білі і чорні смуги.
Білі смуги – це щастя і не завжди щастя.
Чорні смуги – це нещастя і завжди нещастя.
Щастя – це дружба.
Не завжди щастя – це кохання.
Нещастя – це ненависть.
Завжди нещастя – це урок хімії.



Знайди того, хто не лише потребуватиме твого тепла, а й сам тебе зігріє. Знайди того, хто ховатиме тебе від усього світу, коли ти в його обіймах, того, хто прокидатиметься раніше, тільки щоб подивитися, як ти спиш. Знайди того, хто візьме тебе за руку, і ти відчуєш щастя. Того, хто прийде до своїх друзів і скаже: «Це вона!».
Того, про кого сміливо скажеш своїм друзям: «Це він!»…


Сиджу на уроках
Та й думку гадаю,
Як сильно й безмежно
Тебе я кохаю…
Де ти, моє онце?
Чому не зі мною?
Коли вже нарешті побачусь з тобою?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Сторінка 8 з 9

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові