На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
За для чого я живу?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 12:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
Slowshadow написав:
ну надо из всякой гадости выбирать лутшее.... етого же никто не запрешает?

я не вважаю, шо обов"язково тре пробувати наркотики, вся видм алкоголю, цигарки.. не вважаю, шо тре пробувати секс чи просто стосунки з кожним стрічним - шоб знати, з ким краще.. людина не створена для деградації, людина має мати принципи, свій погляд - і не обов"язково, шоб він творився через негативний досвід.. людина створена для тепла і сівтла..

ну вот по поводу секса я готов спорить! а что если вышло так, что любимого чнловека нету, и секса то хочеться, ну и приходиться с кем попало.. не будешь же самоудовлетворяться.. или ты думаешь что самоудовлетворение болле безопасное?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 11:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
дихай вільно написав:
Slowshadow написав:
ну надо из всякой гадости выбирать лутшее.... етого же никто не запрешает?

я не вважаю, шо обов"язково тре пробувати наркотики, вся видм алкоголю, цигарки.. не вважаю, шо тре пробувати секс чи просто стосунки з кожним стрічним - шоб знати, з ким краще.. людина не створена для деградації, людина має мати принципи, свій погляд - і не обов"язково, шоб він творився через негативний досвід.. людина створена для тепла і сівтла..

ну вот по поводу секса я готов спорить! а что если вышло так, что любимого чнловека нету, и секса то хочеться, ну и приходиться с кем попало.. не будешь же самоудовлетворяться.. или ты думаешь что самоудовлетворение болле безопасное?

по-перше, це трохи по-різному для хлопчиків і дівчаток. бо я дівчинка. і я думаю, шо фізичні бажання мають дорівнювати бажання душевним, бо тоді є гармонія.
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 3:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
по-перше, це трохи по-різному для хлопчиків і дівчаток. бо я дівчинка. і я думаю, шо фізичні бажання мають дорівнювати бажання душевним, бо тоді є гармонія.

конешно, ето твое мнение! но, не все же девушки думают так ка ки ты? некоторым по приколу секс на один вечер.. люди разные бывают и у всех разные интересы... и я думаю в етом нет ничего плохого!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 9:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
конешно, ето твое мнение! но, не все же девушки думают так ка ки ты? некоторым по приколу секс на один вечер.. люди разные бывают и у всех разные интересы... и я думаю в етом нет ничего плохого!

Не ти випадково казав, що такі дівчата не заслуговують уваги і ти б не став з такою завязувати відносини?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 9:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
жити, шоб жити, шоб кайфувати, шоб от відчувати, шо ти є, шо ти ше живий, шо все добре або принаймні скоро буде добре, шо ти не просто так.. і от шоб якось збагнути, як, якшо не просто так, шоб заповнити саме ту прогалину, яку маєш заповнити, шоб когось виховати, комусь помогти, когось підняти, змінити накраще, словом, шоб жити для інших, бо лиш тоді живеш для себе...

Є раціональне зерно у твоїх словах.
Тільки чи жити геть для всіх? Це ти альтруїстка велика, чи що?
Я вважаю, що не всі заслуговують, щоб я витрачала своє життя на них. Є такі люди, але більшість навряд потребують твого альтруїзму.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
не вважаю, шо тре пробувати секс чи просто стосунки з кожним стрічним - шоб знати, з ким краще.. людина не створена для деградації, людина має мати принципи, свій погляд - і не обов"язково, шоб він творився через негативний досвід.. людина створена для тепла і сівтла..

Я б сказала, що людина створена як для тепла і свтла так і для їх антиподів.
А що ти там про секс казала? Не пробувати сексу чи що? Я щось не зрозуміла. Cool
І ще одне, погляд на життя, що творився на негативній основі у чомусь може і допомагати. Не все таке сонячне і світле. Інколи обпікатись треба. Життя то не великий парник.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
дихай вільно написав:
не вважаю, шо тре пробувати секс чи просто стосунки з кожним стрічним - шоб знати, з ким краще.. людина не створена для деградації, людина має мати принципи, свій погляд - і не обов"язково, шоб він творився через негативний досвід.. людина створена для тепла і сівтла..

Я б сказала, що людина створена як для тепла і свтла так і для їх антиподів.
А що ти там про секс казала? Не пробувати сексу чи що? Я щось не зрозуміла. Cool
І ще одне, погляд на життя, що творився на негативній основі у чомусь може і допомагати. Не все таке сонячне і світле. Інколи обпікатись треба. Життя то не великий парник.
Смотря с какой стороны смотреть для кого-то может быть это солнце,а для кого-то и нет!Каждый жизнь понимает по своему и каждый строит её так как этого хочет он,а не кто иной!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2006 12:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:
конешно, ето твое мнение! но, не все же девушки думают так ка ки ты? некоторым по приколу секс на один вечер.. люди разные бывают и у всех разные интересы... и я думаю в етом нет ничего плохого!

Не ти випадково казав, що такі дівчата не заслуговують уваги і ти б не став з такою завязувати відносини?

серьезные отношения конешно же не завязывал бы, а вот просто поразвлекаться можно!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2006 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
серьезные отношения конешно же не завязывал бы, а вот просто поразвлекаться можно!

Ай-ай-ай!
І це називається джентельмен?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2006 3:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
дихай вільно написав:
жити, шоб жити, шоб кайфувати, шоб от відчувати, шо ти є, шо ти ше живий, шо все добре або принаймні скоро буде добре, шо ти не просто так.. і от шоб якось збагнути, як, якшо не просто так, шоб заповнити саме ту прогалину, яку маєш заповнити, шоб когось виховати, комусь помогти, когось підняти, змінити накраще, словом, шоб жити для інших, бо лиш тоді живеш для себе...

Є раціональне зерно у твоїх словах.
Тільки чи жити геть для всіх? Це ти альтруїстка велика, чи що?
Я вважаю, що не всі заслуговують, щоб я витрачала своє життя на них. Є такі люди, але більшість навряд потребують твого альтруїзму.

якшо мені від альтруїзму добре, то хай буде добре мені. а вже "жертви" альтруїзму - то інше:)
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя червня 11, 2006 11:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:
серьезные отношения конешно же не завязывал бы, а вот просто поразвлекаться можно!

Ай-ай-ай!
І це називається джентельмен?

а что, джентельмен должен себя порядочно вести с "подсктилкой?" Разве ето джентельмен, что окучаевает каждую юбку?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 12, 2006 8:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:
Slowshadow написав:
серьезные отношения конешно же не завязывал бы, а вот просто поразвлекаться можно!

Ай-ай-ай!
І це називається джентельмен?

а что, джентельмен должен себя порядочно вести с "подсктилкой?" Разве ето джентельмен, что окучаевает каждую юбку?

а по-моєму джентельмен з "подстилкой" не має бути порядним, ВІН ВЗАГАЛІ З ТАКИМИ СТОСУНКІВ НЕ МАВ БИ МАТИ!!! якщо він джентельмен, а не така ж "подстилка"..
от.
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 13, 2006 11:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
Slowshadow написав:
acid drinker написав:
Slowshadow написав:
серьезные отношения конешно же не завязывал бы, а вот просто поразвлекаться можно!

Ай-ай-ай!
І це називається джентельмен?

а что, джентельмен должен себя порядочно вести с "подсктилкой?" Разве ето джентельмен, что окучаевает каждую юбку?

а по-моєму джентельмен з "подстилкой" не має бути порядним, ВІН ВЗАГАЛІ З ТАКИМИ СТОСУНКІВ НЕ МАВ БИ МАТИ!!! якщо він джентельмен, а не така ж "подстилка"..
от.

ну понимаешь, природой заложено - мужчина должен "обработать" как можно больше особей женского пола, и никуда от етого не денешся.. а елси девушка сама предлагает, что отказываться???
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа червня 14, 2006 7:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:
Slowshadow написав:
серьезные отношения конешно же не завязывал бы, а вот просто поразвлекаться можно!

Ай-ай-ай!
І це називається джентельмен?

а что, джентельмен должен себя порядочно вести с "подсктилкой?" Разве ето джентельмен, что окучаевает каждую юбку?

А як можна назвати "джентельмена", що от з такими "підстилками" щось має?
Це часом не отаки непристойним словом як "йобар" не називається? Cool
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа червня 14, 2006 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Це часом не отаки непристойним словом як "йобар" не називається? Cool




це називається "кобєль"
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Сторінка 5 з 7

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові