На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чого хочуть хлопці?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 1:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чумачок написав:
Цитата:
Я себе невдахою не вважаю і думаю, що до серйозних стосунків потрібно дуже ретельно готуватися і підбирати ту людину з якою хочеш бути все життя. А тоді вже спати

Я тобі хочу сказати лише одне ти СПРАВЖНІЙ невдаха Crying or Very sad і намагаєшся з того розпачу себе оправдати!
Прикинь, находнш бабу, вам Кльово все, як кажуть тіп-топ, тут ви приходите до моменту, а в ліжку вам просто огидно Sad (всяке буває), це ж життя!
Я як Професор, д.м.н., можу стверджувати, що людська фізіологія потребує періодичного сексу(найоптимальніше раз у тиждень), а стримувати ебе - собі дорожче!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 10:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може ти й правий, але я не невдаха, хоча хто зна?
Я не зможу бути з будь-якою "бабою" тільки через те, що вона - кльова. Я знаю дуже багато гарних дівчат від яких, ну, хлопці, самі знаєте, хочеться на стіну дертися, та у мене з ними лише дружні стосунки. І як би я не хотів, та всередині щось мені забороняє. Мо' таке виховання? Не завжди щастя треба шукати в ліжку. Читни мої попередні повідомлення і ти мене зрозумієш.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
kiomy
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 13.10.04
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 9:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це неправда, що всі хлопці козли! особисто я маю багато друзів хлопців, які з великою повагою ставляться до дівчат та зважають на їхні почуття. А неприємні вийнятки є як серед хлопців, так і серед дівчат!
_________________
Kiomy
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 9:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

kiomy:
Цитата:
Це неправда, що всі хлопці козли!
Цитата:
А неприємні вийнятки є як серед хлопців, так і серед дівчат!

Повністю з тобою згіден! Бидло і хамство не має статі!
Jam, ось тобі опонент жіночої статі!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 9:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це не опонент жіночої статі!

Ви хлопці такі, що бачите і чуєте лише те що хочете Exclamation


До Professorn:

Прикинь, находнш бабу, вам Кльово все, як кажуть тіп-топ, тут ви приходите до моменту, а в ліжку вам просто огидно (всяке буває), це ж життя!


мені тебе шкода! ти таке пережив! це був твій вибір. Ти звичайний пересічний хлопака, який від кожної дівчини хоче лише сексу!
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
jade
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 9:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Невже стосунки між хлопцем і дівчиною повинні зв'язуватись тільки фізично? Закохана людина не прагне тільки сексу!!!Тому ПРОФЕСОРИ мабуть привязують тему до своєї ситуації!!! Є один гарний російський вислів :"У кого чего болит = тот о том и говорит"!!!!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jenny
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.09.04
Повідомлень: 12
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 10:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin написав:
Та я страшний як атомна війна, мене коли люди бачать в обморок падають. У мене немає всіх передніх зубів, про задні я вже й не говорю, до того ж я лисий, а про то шо я негр аж соромно сказати і звуть мене Матакумба з племені Оліграхів.
Так що не дивно що дівки мене не люблять.
Але може знайдеться така козліха яка мене полюбить такого страшного ))))))))))


Це іронія чи самооцінка? Laughing
Я впевнена, що знайдеться така дівчина, яка тебе полюбить "такого страшного", тільки будем сподіватись, що вона не буде "козліха"! Laughing
Вище носа!
_________________
All you need is love,
All you need is love,
All you need is love, love
Love is all you need!
(The Beatles)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Olenka
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 13.10.04
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 10:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Легше за все при перших же перешкодах розривати стосунки. Потрібно розуміти, що життя зовсім не ідеальне і це нормально коли з часом починають виникати проблеми в стосунках з різних питань. Але як можна розраховувати на те, щоб бути з кимось щасливим, якщо лише постійно загострювати проблеми. Як на мене, то найкращою панацею (нажаль і найважчою) є постаратися нагадати один одному про те як може бути класно вам двом, що таке прекрасне ви знайшли в своїй половинці, що змусило вас звернути на неї увагу, хотіти бути разом. тоді, Twisted Evil якщо вам це справді вдасться і , звичайно, якщо ваші почуття достатньо сильні, вам просто стане смішно і соромно Embarassed за ті образи Twisted Evil Twisted Evil (навіть думки) які могли розлучити вас із такою дорогою і коханою людиною!!! Пам'ятайте Ви теж не ідеальні!!!!!!!!!!!!!! Razz
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 11:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Пам'ятайте Ви теж не ідеальні!!!!!!!!!!!!!!


Це точно!!! Особливо я

Цитата:
Та я страшний як атомна війна, мене коли люди бачать в обморок падають. У мене немає всіх передніх зубів, про задні я вже й не говорю, до того ж я лисий, а про то шо я негр аж соромно сказати і звуть мене Матакумба з племені Оліграхів.



Laughing Laughing Laughing
А якщо серйозно, то якщо половинка має дуже багато недоліків, то може тоді краще з нею не бути, а шукати щастя в інших місцях?
Для чого мучати і себе і її?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 11:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
ти таке пережив

Не в тому річ, що я пережив, я лише ствердую, що без хорошого сексу нормальні стосунки неможливі, і що невдалий секс може їх зіпсувати!
Повністю погоджуюсь з тезами Olenka
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 11:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Легше за все при перших же перешкодах розривати стосунки. Потрібно розуміти, що життя зовсім не ідеальне і це нормально коли з часом починають виникати проблеми в стосунках з різних питань. Але як можна розраховувати на те, щоб бути з кимось щасливим, якщо лише постійно загострювати проблеми. Як на мене, то найкращою панацею (нажаль і найважчою) є постаратися нагадати один одному про те як може бути класно вам двом, що таке прекрасне ви знайшли в своїй половинці, що змусило вас звернути на неї увагу, хотіти бути разом. тоді, якщо вам це справді вдасться і , звичайно, якщо ваші почуття достатньо сильні, вам просто стане смішно і соромно за ті образи (навіть думки) які могли розлучити вас із такою дорогою і коханою людиною!!! Пам'ятайте Ви теж не ідеальні!!!!!!!!!!!!!!


Оце і є головне!
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jenny
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.09.04
Повідомлень: 12
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 11:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Чумачок написав:
Цитата:
Я себе невдахою не вважаю і думаю, що до серйозних стосунків потрібно дуже ретельно готуватися і підбирати ту людину з якою хочеш бути все життя. А тоді вже спати

Я тобі хочу сказати лише одне ти СПРАВЖНІЙ невдаха Crying or Very sad і намагаєшся з того розпачу себе оправдати!
Прикинь, находнш бабу, вам Кльово все, як кажуть тіп-топ, тут ви приходите до моменту, а в ліжку вам просто огидно Sad (всяке буває), це ж життя!
Я як Професор, д.м.н., можу стверджувати, що людська фізіологія потребує періодичного сексу(найоптимальніше раз у тиждень), а стримувати ебе - собі дорожче!

А чого ж так слабенько???
_________________
All you need is love,
All you need is love,
All you need is love, love
Love is all you need!
(The Beatles)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jenny
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.09.04
Повідомлень: 12
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 11:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin написав:


Laughing Laughing Laughing
А якщо серйозно, то якщо половинка має дуже багато недоліків, то може тоді краще з нею не бути, а шукати щастя в інших місцях?
Для чого мучати і себе і її?


А де ж ти будеш шукати іншу без недоліків? Одну кинеш через недоліки, перекинешся на іншу, в неї теж недоліки, знов кинеш... І в результаті? Ти один! А чи не легше спробувати змиритися з недоліками, якщо ця людина справді тобі так подобається? Або принаймні не звертати на них стільки уваги. Чи ніхто не погодиться з моєю думкою???
_________________
All you need is love,
All you need is love,
All you need is love, love
Love is all you need!
(The Beatles)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 12:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Jenny
Я у своєму повідомленні написав одне важливе слово на яке ти не звернула уваги - ДУЖЕ багато.
Якщо їх декілька, то хай собі будуть. Проблем у цьому абсолютно немає.
Цитата:
Чи ніхто не погодиться з моєю думкою???

Угу.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 12:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Слухайте нарід чесний, нехочу нікого образити, але в мене відчуття, що три J зговорились!
Jenny ти або фригітна або в тебе великий комплекс на рахунок сексу, невже це так приємно коли тебе ї..ть(вибач, займаєтесь коханням),а в тебе не те, що 0 відчутів, а огида на куски ламає! Я цього не можу зрозуміти!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Сторінка 6 з 10

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові