На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Новий рік, як то воно було?

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Гетьман
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 31.12.04
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 5:58 pm    Тема повідомлення: Новий рік, як то воно було? Відповісти цитуючи

Це один з найкращих Нових Років в моєму молодому житті.
Пропоную всім поділитися враженнями про те хто, як і з ким святкував, які гони були.
Почну із себе.
Зібрався в нас один пацанячий калектів, хлопці сильні і дужі, семеро нас було, ну як в тій казочці.
Хавла було немеряно, бухла аналогічно. По нашим підрахункам на одну человеколюдино вийшло 0,5 л. Із задачею наша команда справилась прекрасно!
Взагалі вечір можна умовно поділити на 2 частини. До і Після.
В проміжку між цим ми помандрували в центр нашого славного міста Львова. Було дуже гарно, прекрасна ялинка, вся помаранчева, величезна кількість бенгальських вогнів, феєрверків, петард, салютів. Таке враження було, що почалась Третя світова.
Абзбашений концерт, шкода, що не чув Ющенка, бо було дуже галасно. Купа нових знайомств, якщо так піде весь 2005 рік, то буде весело.
Я ще раз переконався, що скільки горліки не пий її всерівно мало і доведеться бігти в ларьок.
Лягли спати десь біля 5-ої ранку, процес прокидання був настільки складним і мучітельним, що вжако описати - одним словом коматоз.
Народ, хто бачив Привітання Ющенко напишіть, що там було?
По яких каналах хто виступав, а то я як німець ніхт ферштейн.

P.S.
Закиди стосовно алкоголізму і шкоди від алкоголю залиште МОЗ
Я молодий і хочу відчути усе!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 7:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я був на Майдані. Це було щось! Супер концерт, відірвалися як могли. Тартак і ТНМК дали прикурити. Тай інші гурти не підвели. Супер Very Happy
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Морква
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.11.04
Повідомлень: 35
Звідки: Vice City

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 9:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А в мене більш лажового Нового Року в житті ще не було. ПОВНИЙ АЦТОЙ... Навіть писати не хочу... було так тупо...
_________________
But I 'm a creep, I 'm a weirdo
What the hell am I doing here
I don't belong here
[radiohead: creep]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 1:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я так круто відсвяткував...зі старими друзями зі школи...2 пакетами....і неквеликою кількістю бухла....було зе бест
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 03, 2005 11:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ми з одногрупником пішли на майдан, зустріли там знайомих(вони після півночі вшилися). Концерт просто класний. Ми до 2 год полазили по Майдану (я був би дуже непроти познайомитися з якоюсь гарненькою дівчиною (двома - одна для мене, інша для Дімича) і провести ніч у якомусь затишному місці, накшталт ресторану), але так і пішов додому без гарно проведеної ночі. :(
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 03, 2005 11:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ми з одногрупником пішли на майдан, зустріли там знайомих(вони після півночі вшилися). Концерт просто класний. Ми до 2 год полазили по Майдану (я був би дуже непроти познайомитися з якоюсь гарненькою дівчиною (двома - одна для мене, інша для Дімича) і провести ніч у якомусь затишному місці, накшталт ресторану), але так і пішов додому без гарно проведеної ночі. :(
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові