На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Ірина Білик на заробітках

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа липня 14, 2004 6:32 am    Тема повідомлення: Ірина Білик на заробітках Відповісти цитуючи

Подібна доля як у Скрябіна і у Ірини Білик. Але вона ще гірше - умудрилась засіпвати на "рідній" для неї мові.
Зовсім баба здуріла на старості років. Чомусь зворотніх реакцій не помічено, тобто чомусь російські співаки не починають співати по українські. Але Бог зними.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 09, 2004 4:22 am    Тема повідомлення: Ірина Білик на заробітках Відповісти цитуючи

Мені також не подобається, що Ірина Білик заспівала на "рідній" для себе мові. Скоріж за все на неї хтось вплинув, можливо чоловік або хтось з її оточення.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2004 7:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Увляю картину Ірину Білик примушують говорити по російські, а вона "Ні, та ви що - я ж українка!!!". Ну це ж маразм. Було так: "Будеш петь по русски - панятна?Хорошо!"
Ось так.
Може хтось має своє тракутвання ситуації?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2004 11:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Один знайомий сказав: - По українському співає, на польському теж, тепер російська, ШО ДАЛІ??? Laughing Laughing
------------------------------------------------------------------
Але, то шо заспівала на російській мові - нічого, буває хуже.

Адмін: а, якби, ти спілкувався з поляками, чи туркменами...?
Всі розмовляють на російській мові.
Пономарьов співає на англійській і нічо. До того ж росте покоління яке не розуміє російської Laughing . Я не кажу за Київ. Подивись на захід. Діти 9-10 років беруть дивитися DVD, а половини слів не розуміють.... Я не маю нічого проти росіян. У мене тато так розмовляв. Я всім своїм знайомим кажу - Як Кучма: слово на українській, слово на російській потім матюк...
До того ж то всього на всього збільшення ринку. Я за Ірину. І напевно що більша частина її знайомих розмовляють російською.
Ще для прикладу розкажу історію. Два роки назад їхав в автобусі Laughing в Мукачево Crying or Very sad . Водій розмовляє зі мною на російській.... Я запитую: чому? У відповідь: - А на якій? Тут кого тільки немає. Росіяни, поляки. болгари, румини. Тож я рахую все що не робиться, то на краще. Аби тільки робилося.
:) :) :) :) -------- Закривай тему. ------------------ :) :) :) :)
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 4:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тему не закрию. Для мене це принципове питання.
Я НІКОЛИ не розмовляю на російській, навіть з людьми, які є корінними росіянами.
Нещодавно по справам до мене приїжджав киянин. Корінний - ні слова по українськи.
Я говорив тільки по нашому.
Чому я повинен говорити на чужій для мене мові?
Я що варвар? В мене немає Батьківщини? Чи в чому справа?
Їм треба хай говорять. Я не буду!!!
Я поїду в Київ, Росію - буду говорити так як завжди.

Так якщо спілкуватись з поляками, болгарами і т.д можна використовувати англійську мову. Я так і робив в одному чаті, коли спілкувався з поляками. Всі один одного прекрасно розуміли.

Не подумайте, що я шовініст, зовсім ні. Я поважаю інші мови, країни. Але пам'ятаєте слова Сосюри:
Мова рідна, слово рідне, хто Вас забуває, той у грудях не серденько, а лиш камінь має... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 17, 2004 4:15 am    Тема повідомлення: Ірина Білик на заробітках Відповісти цитуючи

На Україні живемо, по-українськи розмовляємо Exclamation Exclamation Exclamation

А в Росію і не пхнемся.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: субота вересня 25, 2004 9:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я спокійно поставилася до російськомовних пісень. Була польська, була російська - чому ні? Мова як мова.
Значно більше злить політична непринциповість. Хоча й не дивує. Попсючки всі такі - звикли, що за них думає хтось.

А от Океан Ельзи випустив сингл у підтримку Ющенка. Чули?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота вересня 25, 2004 11:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Чули?


Ні Anxious
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 01, 2004 2:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Розумієш цілий час співала на українській, а тут різька переміна!

А новий сингл Океану Ельзи нажаль не чув!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 01, 2004 9:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може я трішки не в тему. Але попрошу хвилинку уваги. Мене пробило писати.


Альбом Білик "Країна"

Цей альбом, як сіль на рану, для мене.
Настільки важкі пісні, одразу спогади лізуть до голови.
Приємні і не тільки. Про біль, який мені завдали. Про власні помилки. І взагалі багато чого іншого.
Чесно кажучи, якби це був форум, де мене ніхто не знаю, я б писав все відкрито. А так не можу.
Бо правду всім знати не треба. Та й не для чого.
Хоча мені було б цікаво почути вашу думку.

Дик, я про альбом говорив.
Так от, він суперкласний, незважаючи, що його написала і співає запроданка.
Вміють запроданці співати, згадаймо Скрябіна.

Дістав ще трохи нової музички (2,5 Гб)
Взагалі в мене укр. музики зараз на 30-40 Гб.
І це не межа.
Отже в мене таке поповнення музики
!Львівська хвиля 1\
!Львівська хвиля 2\
!Львівська хвиля 3\
Drem Stoker\
Kaya\
Mzar\
Nameless\
ParKinson - 17\
Sky\
SOFT\
Vin Znaye\
Voitko\
Ірій\
Аероплан\
Аква Віта\
Актус\
Андрій Ллойд\
Антологія українського року\
Барракуда\
Без Обмежень\
Бомбтрек\
Вечори на хуторі біля Диканьки\
Гурт Разом\
Димна суміш\
Квадрат\
Кобзар\
Ковчег\
Кула\
Ла - Манш\
Львівський рок 2002\
Магія\
Марші\
МЕД\
Монте Крісто\ - маю 4 нових пісні
Monte Cristo - Meni nichogo ne potribno.mp3
Monte Cristo - Moya.mp3
Monte Cristo - Tilky ne stij.mp3
Monte Cristo - Zgaduju.mp3
Нахтігаль\
Польки і вальси\
Це з того, що ви можете не мати, а є таке що ви маєте.
Тож якщо вас цікавить, можете замовляти диски.
УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА БУДЕ ВІДРОДЖЕНА - MEDALMUSIC ОБІЦЯЄ!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 8:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

щодо Океану - десь у Зеленого, здається, проскочило таке інфо.
Взагалі, якщо вони це і роблять, то щось надто тихо. Можна б і активніше.

Білик - ні, вона не різко заспівала російською. Саме тому, що перед цим був польський альбом (поляки були зворушені, навіть сайт їй зробили "українка, яка співає польською"). Російський після того - десь навіть логічне рішення. Але це було б добре як експеримент. Сподіваюся, експеримент не затягнеться.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Medved
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 06.09.04
Повідомлень: 55
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2004 2:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я хочу додати слова І.Франка:
"Людина, яка переходить на мову співрозмовника - слабохарактерна людина"
Біличка такою й виявилася, не змогла відстояти своєї думки. Я думаю що вона не хотіла співати на російській, але шоу-бізнес дело тонкоє.
По-доуге можна сказати що вона це робить через те що українські пісні не є конкурентними на цьому ринку, але ж ми маємо багато прикладів популярних українських співаків, самі знаєте хто.

Єдиною причиною є оточення в якому вона живе і працює
_________________
Давай наливай !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 26, 2005 4:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

NicoSan написав:
Я всім своїм знайомим кажу - Як Кучма: слово на українській, слово на російській потім матюк...
Very Happy
.....
NicoSan написав:
Ще для прикладу розкажу історію. Два роки назад їхав в автобусі Laughing в Мукачево Crying or Very sad . Водій розмовляє зі мною на російській.... Я запитую: чому? У відповідь: - А на якій? Тут кого тільки немає. Росіяни, поляки. болгари, румини. Тож я рахую все що не робиться, то на краще. Аби тільки робилося.
:) :) :) :) -------- Закривай тему. ------------------ :) :) :) :)

Дик, я сам з Закарпаття, на автобусах часто їжджу, але щоб водії розмовляли російською.... - хіба не місцеві.
А на рахунок мови пісень.... Я думаю, що ті, хто співають по російськи дійсно підіймають свій рейтинг. І хто би що не казав, але російський шоу бізнес набагато продвинутіший, за наш Crying or Very sad А на рахунок мови спілкування: я бачив один американський фільм, а там герой каже: ти живеш у моїй країні, то вчися говорити ти зі мною, а не я буду вчити твою нах... мені не потрібну мову. ... ну типу шось так.
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 28, 2005 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Суперечка довкола мови - одвічна для нашого народу... Невідомо коли вона закінчиться...

Щодо того, що Білик співає російською, то звичайно не варто це підносити... Але з іншого боку - хай собі поспіває трохи, але якщо знов повернеться до української, то все гаразд.
Я теж інколи пишу вірші російською, але все ж рідною мовою пишу більше, тай вірші кращі. Згадайте слова Шевченка: "... і чужого навчайтесь і свого не цурайтесь"...Тому не можна відразу ставити хрест - мовляв запроданка і все тут. Може вона після цього зрозуміє, яка мова найкраща!
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові