На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Євробачення 2005
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Ваші топ-10 українських виконавців
попередня тема :: наступна тема  

Чи переможемо ми Є2005
Так
11%
 11%  [ 2 ]
Ні
61%
 61%  [ 11 ]
Ми увесь час будемо перемагати
27%
 27%  [ 5 ]
Всього голосів : 18

Автор Повідомлення
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 15, 2005 4:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ЖАБ ТОПИТИ !!!!
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Tanidar
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 05.02.05
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: неділя березня 20, 2005 11:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DTI написав:
Гринджоли не з Закарпатської області, а з Івано-Франківська.
Це добре, що вони перемогли.
В них є більше шансів виграти Євробачення, ніж в Ані Лорак. А усі протести проти їх перемоги - результат стараннь української народної тварини - ЖАБИ.

Вибачте, але що вони будуть там співати? Ющенко-ТАК? Давити на патріотизм? Європі це не цікаво... не думаю що ми переможемо Crying or Very sad
_________________
WBR
Tanidar.
Gloria Antiga
___
АЙПИ-НЕТ Пидрахуй
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 21, 2005 6:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tanidar написав:
Вибачте, але що вони будуть там співати? Ющенко-ТАК? Давити на патріотизм? Європі це не цікаво... не думаю що ми переможемо Crying or Very sad


Європі якраз це і цікаво. Покищо. Тому треба користатися своїм шансом! Very Happy
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fortis1251
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер квітня 21, 2005 9:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DTI I totally agree with your words.
Догори
Ceriy
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 30.11.04
Повідомлень: 10
Звідки: Lincoln, NE

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 22, 2005 12:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мабуть у цей рік Україна не виграє. Crying or Very sad
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення AIM MSN
sophiyka
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 15.06.05
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: середа червня 15, 2005 8:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

привіт усім!
Знаєте тепер вже після Євробачення можна робити висновки. Можна вести пусті, демагогічні розмови, на зразок, що треба було зробити, як, кого треба було випускати. в яких бікіні і бла-бла-бла..Звісно, я вболівала за Україну, але також я слухала іншу музику, досить таки варту уваги.
по-перше, стосовно 1 туру, де наших хлопців не було. Якщо чесно, то тріумфальний програш Білорусії в уособленні Анжеліки Агурбаш (така собі більш-менш пристойна, але помпезна Маша Распутіна) мене надзвичайно порадувала. Можу наводити безліч аргументів, але її особистістьне варта уваги, так що перейду далі... Мені, наприклад, скаженно шкода хлопця зі Словенії – Як на мене пісня „Стоп” Омара Набера – це справжній хіт. Я його дуже часто переслуховую.... Також, мені не зрозуміло ,чому ми не побачили (тільки не придирайтеся до слів) виконавця з Фінляндії – у яких була також дуже файна пісня.
Переможниця – Хелена Папарізоу – мені також сподобалася, тим паче, що пісенька була для мене знайомою ще до Євробачення (частенько прослуховувала). Гарні танці, рухи, музика... А насамперед хороший промоушин... Здоб ши Здуб, Сербія і Чорногорія, Латвія (двоє таких білявіеньких хлопчика, з піснею, яка нагадує ранню творчість Мартіна Гора (з Депішу)) – також були стьобними.. Ще мене не дуже поперла пісня з Мальти... Я навіть не заікаюсь про голосові данні, бо критикувати нема чого, але пісня була просто банальною „ Анд ай...іяй (щось в такому дусі).... Дуже багато було народності.. Всі думали, що своїм етносом покорять Європу, як Руслана.. але Руслана була тоді єдиною і неповторною.. Хоча, треба визнати, що пісні цього року були сильнішими.. Приємно було слухати..
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
opposition
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 01.06.05
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: субота червня 25, 2005 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Иммиграция в Чехию, Бизнес в Чехии, Трудоустройство, Недвижимость: http://www.cernis.cz
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Fenix
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 26.06.05
Повідомлень: 60
Звідки: Lemberg

ПовідомленняНаписане: неділя червня 26, 2005 11:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Після Євробачення всі побачили що таке Гринджоли...
_________________
It's fun to lose and to pretend
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер липня 14, 2005 1:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ПІСЛЯ ЄВРОСРАЧЕННЯ ВСІ ПОБАЧИЛИ ЩО ТАКЕ ЄВРОСРАЧЕННЯ.. От так я скажу, там було 3 вартих гурти.........Все інше гівно на патичку
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: четвер липня 14, 2005 8:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Stomat написав:
ПІСЛЯ ЄВРОСРАЧЕННЯ ВСІ ПОБАЧИЛИ ЩО ТАКЕ ЄВРОСРАЧЕННЯ.. От так я скажу, там було 3 вартих гурти.........Все інше гівно на патичку


І які саме гурти?
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер липня 14, 2005 10:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

НУ блін НОРВЕГІЯ, ШВЕЙЦАРІя та.....ЗДОБ ШІ ЗДУБ парвда не та пісеня що була
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 15, 2005 3:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дааа,Норвегія -красавці,я на віть ту пісню скачав
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Fenix
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 26.06.05
Повідомлень: 60
Звідки: Lemberg

ПовідомленняНаписане: субота липня 16, 2005 9:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так і я так само думаю але це ПОП конкурс і нічого дивного що вони не перемогли.
_________________
It's fun to lose and to pretend
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: середа листопада 30, 2005 11:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Й так було відомо що вони не переможуть...Тай ще одне бачення на нашу голову, і якщо чесно мені нічого не сподобалось, хіба що Молдавія.
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя січня 29, 2006 12:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

чтобы победить на евровидении, нам нужно отправлять на конкурс Ани Лорак, помоему только она может достойно выступить!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Ваші топ-10 українських виконавців Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові