На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чого я найбільше боюся...
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 16, 2005 11:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На рахунок Страху Божого! Якби в сьогоднішньому суспыльстві люди боялись Кари Господьньої, жити було б простіше, краще і ,мабуть, безпечніше! Коли люди бояться Суду Божго вони тричі думають перед тим як зробити щось лихе! А тепер людям простіше, все, що їх цікавить це гроші, а найбільший страх, це страх, що гроші закінчаться, і прийдеться помирати в бідності, страх смерті сковує суспільство! Ви загляньте в історію, козаки не боялись смерті, вони боялись Гніву Божого, вони боялись втратити честь, шляхетність, благородство, мужність, а не життя! Сьогоднішні страхи приводять до того, що моральний стан людей нижче ніж, мабуть, у деяких тварин!
Ось, цього потрібно боятись! А як такі люди можуть керувати державою, як вони Бога не бояться, це маразм! Вони спершу думають про себе, про свою сім"ю, а потім, якщо випаде вільна хвилинка, то можна буде й про державу подумати, а може й ні!
До речі, через те, що західне суспільство просто тріпотить перед страхом смерті, їх так лякає тероризм, а араби не знають страху смерті! Вони іншого бояться!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 16, 2005 2:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Вони іншого бояться!


Чого саме?
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 16, 2005 3:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Бояться програти війну, втратити свою автентичність, для них обов"язок війни вище будь-якого страху! Бо війна благословена Богом( ну у всякому разі вони в цьому переконані)!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 16, 2005 5:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Бояться програти війну, втратити свою автентичність, для них обов"язок війни вище будь-якого страху! Бо війна благословена Богом( ну у всякому разі вони в цьому переконані)!


Аллах акбар!! Laughing Wink
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа серпня 17, 2005 8:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Бояться програти війну, втратити свою автентичність, для них обов"язок війни вище будь-якого страху! Бо війна благословена Богом( ну у всякому разі вони в цьому переконані)!


На мою думку, Це неприпустимо
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа серпня 17, 2005 8:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Це неприпустимо

Що ти маєш на увазі?????? Що не припустимо???????
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 18, 2005 8:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
ingvar написав:
Це неприпустимо

Що ти маєш на увазі?????? Що не припустимо???????


Такий спосіб життя. Це майже завжди життя заради війни з невірними
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Aquawoman
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.08.05
Повідомлень: 5
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: субота серпня 20, 2005 10:04 am    Тема повідомлення: Re: Чого я найбільше боюся... Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Більш за все я боюсь втратити людей близьких.
А ще більш якщо хтось з их помиратиме на моїх очах. Коли я про це думаю то мене охоплює такий жах, що передати словами це можливо

Я тебе розумію. На жаль, мені вже довелось два роки тому пережити подібне. Бабуся померла не на моїх очах, але коли мама мені про це повідомила, то здалося, наче земля зникла з-під ніг (вибач, якщо неправильно написала - я зазвичай спілкуюсь з усіма російською мовою, а на цьому форумі от намагаюсь не забувати й українську). В мене був такий шок! Бабуся була мені найріднішою людиною. До цього часу не можу звикнути, що її вже немає в живих. Втішаю себе думкою, що все-таки на небесах їх краще... Кажуть, що якщо померлий сниться рідко, то це означає, що йому добре на небесах
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: субота серпня 20, 2005 3:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Інгвар написав:
Це майже завжди життя заради війни з невірними

Але не скажу, що це найгірше! А думаєш прожити сіре, абсолютно нецікаве життя - це краще, та ніколи в світі в це неповірю! Свої особисті проблеми і потреби повинні стати на другий план, коли виникають вищі інтереси, і я з цим погоджуюсь! І як би не було - "Делай, что должен и буть, что будет"!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 22, 2005 8:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Інгвар написав:
Це майже завжди життя заради війни з невірними

Але не скажу, що це найгірше! А думаєш прожити сіре, абсолютно нецікаве життя - це краще, та ніколи в світі в це неповірю! Свої особисті проблеми і потреби повинні стати на другий план, коли виникають вищі інтереси, і я з цим погоджуюсь! І як би не було - "Делай, что должен и буть, что будет"!


Не погоджуюся. Я впевнений що людина сама має бути владна над своїм життям і їй вже вирішувати чи бути йому в‘ялим чи бурхливим
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 23, 2005 4:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З чим ти не погоджуэшся: з тим, що заради вищої мети треба пожертвувати всім, що маєш, і навіть життям покласти! Чому?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Жити сірою мишкою, то навіщо тоді бути людиною, та кращу в зоопарк піти в клітці пожити, там годують і ніц робити не треба! Задоволення від життя - море! Evil or Very Mad
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 25, 2005 8:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
З чим ти не погоджуэшся: з тим, що заради вищої мети треба пожертвувати всім, що маєш, і навіть життям покласти! Чому?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Жити сірою мишкою, то навіщо тоді бути людиною, та кращу в зоопарк піти в клітці пожити, там годують і ніц робити не треба! Задоволення від життя - море! Evil or Very Mad


Я за те щоб жертвувати задля вищих цілей собою. Та я проти того щоб вбивати людей за те що вони іншої віри. Проти всіх камікадзе і інших придурків- шахідів
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові