На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Для тих, хто пам'ятає "Аква Віту"!!!!!!

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Дівчинка.ua
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 23.07.05
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 19, 2005 4:28 pm    Тема повідомлення: Для тих, хто пам'ятає "Аква Віту"!!!!!! Відповісти цитуючи

Люди, якщо серед вас є такі, що були колись прихильниками "Аква Віти", які пам'тають та поважають творчість Ігоря і Іри, заходьте на сайт: WWW.AQUA-VITA.NM.RU Я бачу тут тема ТЕРИТОРІЇ А вже піднімалася раніше. Але скажу одне: так вони змінилися, вони інші, і нам - прихильникам, які пам'ятають цей хіт-парад ще з минулих років, це вже не те, що було раніше. Але це ще один шанс відродити нашу українську музику. В 1995 році вони починали так само як і зараз, але пройшло 1-2 роки і концерти ТЕРИТОРІЇ А проходили із шаленою популярністю. Ті хто пам'ятають ті часи - мене зрозуміють! Тому, давайте дамо шанс ТЕРИТОРІЇ А і підтримаємо її!!!
Ну, а хто пам'тає гурт "АКВА ВІТА" - заходьте до мене на сайт! Давайте разом його створимо, як подарунок Ірі і Ігорю!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
xxWolf
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 29, 2005 8:51 am    Тема повідомлення: Aqua Vita Відповісти цитуючи

Дякую за сайт! То так було класно колись. Згадав дитинство, коли то все так слухалося... Ще раз дякую.
Догори
Дівчинка.ua
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 23.07.05
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 30, 2005 11:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую, за підтримку!!!!.....напиши мені листа, просто час від часу будемо тримати зв'язок. кщо ти не проти! Ось моя адреса: anigel@bk.ru...Я чекатиму!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Дівчинка.ua
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 23.07.05
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 30, 2005 11:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую, за підтримку!!!!.....напиши мені листа, просто час від часу будемо тримати зв'язок. якщо ти не проти! Ось моя адреса: anigel@bk.ru...Я чекатиму!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові