На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Допоможіть у пошуках!

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Галичанин
Гість





ПовідомленняНаписане: середа липня 13, 2005 5:36 pm    Тема повідомлення: Допоможіть у пошуках! Відповісти цитуючи

Шукаю всі альбоми "Лесик Бенд" на касетах чи дисках (все одно) ДО "Доброї Мадонни". Будь ласка, дуже прошу, якщо ви маєте хоч одну таку касету чи можете дістати - пишіть сюди! Я з Києва, але якщо ви з іншого міста й маєте таку касету, я б попросив вас переслати мені ці касети. Невже ніде в країні нема цих пісень? Мені ДУЖЕ хочеться їх послухати!!!
Догори
kaD
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 21.07.05
Повідомлень: 29
Звідки: Файне місто Тернопіль

ПовідомленняНаписане: субота липня 23, 2005 4:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

маю шось біля 10...можу викласти, ше нада?
_________________
Воу воу воу воу єєєєєє
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота липня 23, 2005 7:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Маю всі пісні, Лесика Бенда.
Можу записати диск.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Галичанин
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя серпня 28, 2005 11:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я був би радий, якби Ви записали мені всі пісні, що !НЕ! увійшли до альбомів "Добра Мадонна", "Коли гості в хаті", "Рок-н-роль зі салом", "Блюз для фраєрів", "Дев'ять бабиних приколів". Контактуйте, будь ласка, якщо можна, крізь асю 198219102. Також було б добре, якщо до збірки увійшли б пісні "Добра Мадонна", "Джулія", "Моя Мері", "Горбатий", оскільки їх я маю лише на касеті. Для інформації - я живу у Києві.

Буду вдячний, якщо Ви відгукнетесь.
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 20, 2005 2:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

kaD
ya bachuv na tvomy sayti kypy myzuku. yak ii zkachatu?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові