На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Українські жінки
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 15, 2005 3:32 am    Тема повідомлення: Українські жінки Відповісти цитуючи

Я вважаю що українські дівчата набагато гарніші за дівчат інших слов‘янських національностей.
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 15, 2005 3:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ця аксіома не підягає сумніву. В будь-якому разі для нас.
Але ж лише українки так цінилися і ціну.ться на ринках Туреччини, Греції і т.д. Нажаль і таке є.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Миша
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.04.05
Повідомлень: 11
Звідки: Гостомель, Київська обл.

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 16, 2005 1:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, я повністю згоден!!!!
Наші дівчата найгарніші.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Nemez
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.12.05
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 26, 2005 3:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Найкращі - то без сумніву...
Та недобре - що їдуть працювати в італію, польщу, гвінею там різну...
_________________
Мain СайТ http://korp-group.narod.ru
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота грудня 31, 2005 12:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nemez написав:
Найкращі - то без сумніву...
Та недобре - що їдуть працювати в італію, польщу, гвінею там різну...

да, девушки у нас прекрасные.... а знаешь почему уезжают??? потому что парни "плохие" есть.... вот потому и едут...
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота грудня 31, 2005 3:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А де ж того бичь'я нема. Але невже у нас так мало хороших хлопців?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 03, 2006 12:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
А де ж того бичь'я нема. Але невже у нас так мало хороших хлопців?

не мало, просто на них учень трудно попасть, да и девушки сомневаються, думают . что все одинаковые! а зря так думают!!! ведь у нас в тране есть настояшие джентельмены, верно???
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 17, 2006 11:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На рахунок жінок то це аксіматичне твердження не підлягає сумніву, а от на рахунок того, що
Slowshadow написав:
парни "плохие" есть
, тот тут я гадаю потрібно цілу тему заводити, цікаво чи хтось з дівчат насмілится???????
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота березня 18, 2006 2:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
На рахунок жінок то це аксіматичне твердження не підлягає сумніву, а от на рахунок того, що
Slowshadow написав:
парни "плохие" есть
, тот тут я гадаю потрібно цілу тему заводити, цікаво чи хтось з дівчат насмілится???????

конешно осмеляться! у нас девушки не только самые прекрасные, но еще и самые смелые! ка кговорится: и в горящую избу войдет, и коня на скаку остановит :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота березня 18, 2006 6:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я займаю доволі пацифістську позицію що до цього питання. У кожної національності є красуні, і у нас їх багато. Просто то трохи шовіністичне твердження. Наші дівчата гарні, але повірте ф італійки гарні, і спанки, і француженки, і гречанки.... Усі. Але також є і як вже згадувались і не дуже, це саме стосується і хлопців. Українські хлопці чудові і дівчата також, але як кажуть у сімї не без виродка. Cool
Є виключення. І доволі часто ми потрапляємо на них, а може просто потрапляємо на людей, що потенційно нам не підходять. Завязуємо якісь відносини, потім розчаровуємось і так через декілька раз хлопець приходить до висновку, що всі дівчата хочуть лише грошей, ресторанів... А дівчата, що усі хлопці козли і хочуть сексу, і більше нічого.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя березня 19, 2006 2:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Завязуємо кісь відносини, потім розчаровуємось і так через декілька раз хлопець приходить до висновку, що всі дівчата хочуть лише грошей, ресторанів... А дівчата, що усі хлопці козли і хочуть сексу, і більше нічого.

мда... что тут еще сказать? девушка сказла всю правду, и я ее поддерживаю.. но возникает другой вопрос! ты полюбил девушку..., но она думает, что ты такой как все, и тебе нужен только секс и все! как доказать ей, как заставить ее понять, что она тебе нужна не просто для "перепихона", а для любви, для чувств....а?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя березня 19, 2006 8:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:
Завязуємо кісь відносини, потім розчаровуємось і так через декілька раз хлопець приходить до висновку, що всі дівчата хочуть лише грошей, ресторанів... А дівчата, що усі хлопці козли і хочуть сексу, і більше нічого.

мда... что тут еще сказать? девушка сказла всю правду, и я ее поддерживаю.. но возникает другой вопрос! ты полюбил девушку..., но она думает, что ты такой как все, и тебе нужен только секс и все! как доказать ей, как заставить ее понять, что она тебе нужна не просто для "перепихона", а для любви, для чувств....а?

Дівчата люблять вухами От тільки ще такий малесенький нюанс - вони мають бачити, що ти хочеш не тільки сексу. Тому, на мій погляд я б спочатку радила не брати дівчину штурмом. Погуляти з нею, сходити кудись, може допомогти з чимось, як має якісь проблеми і ти можеш їх вирішити. Отже, показати, що вона для тебе не тільки сексуальний обєкт, але і людина. Саме у першу чергу людина. Бо хлопці, що кажуть: "Люблю, люблю давай скоріш..." Ну... Тут все ясно. Показуй їй на скільки вона для тебе важлива, не тільки на словах, але і справами. До того ж, краще не лізти під спідницю, чи в штани їй вже на першому побаченні. Хоча, скажу ще таке - багато чого залежить від само ї дівчини, бувають такі баришні, що можуть спокійно мати секс на першому побаченні, бувають такі, що секс у вас з ними перший раз можливий лише після штампу у паспорті. Треба ретельно вивчити особину, з якою хочеш мати справу.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 20, 2006 2:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Дівчата люблять вухами

конешно ушами.. ососбенно блондинки! :)
Цитата:
ОТому, на мій погляд я б спочатку радила не брати дівчину штурмом.

а вдруг девушка подумает, что ты неуверен в своих силах и вобще "никакой"??? в большинстве случаев "быстрота" - залог успеха... хотя знаете, сколько я девушек потерял изза своей быстроты.. тут для каждой девушки свой подход нужен!
Цитата:
Погуляти з нею, сходити кудись, може допомогти з чимось, як має якісь проблеми і ти можеш їх вирішити. Отже, показати, що вона для тебе не тільки сексуальний обєкт, але і людина. Саме у першу чергу людина.

ну ето реальные замашки на любовь! :)
Цитата:
Бо хлопці, що кажуть: "Люблю, люблю давай скоріш..." Ну... Тут все ясно. Показуй їй на скільки вона для тебе важлива, не тільки на словах, але і справами.

ну , елси бы я был девушкой, я бы сразу послал парня, если бы он мне такое сказал!
Цитата:
До того ж, краще не лізти під спідницю, чи в штани їй вже на першому побаченні.

ой, опять быстрота... опять про меня.. ты читаешь мою биографию, или что? откуда все знаешь... говоишь не лезь под юбку? а если девушка на это намекает? что тогда делать?
Цитата:
Хоча, скажу ще таке - багато чого залежить від само ї дівчини, бувають такі баришні, що можуть спокійно мати секс на першому побаченні,.

вот с такими девушками у меня почимуто самое лутшее взаимопонимание......
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 21, 2006 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:

Дівчата люблять вухами

конешно ушами.. ососбенно блондинки! :)
Цитата:
ОТому, на мій погляд я б спочатку радила не брати дівчину штурмом.

а вдруг девушка подумает, что ты неуверен в своих силах и вобще "никакой"??? в большинстве случаев "быстрота" - залог успеха... хотя знаете, сколько я девушек потерял изза своей быстроты.. тут для каждой девушки свой подход нужен!
Цитата:
Погуляти з нею, сходити кудись, може допомогти з чимось, як має якісь проблеми і ти можеш їх вирішити. Отже, показати, що вона для тебе не тільки сексуальний обєкт, але і людина. Саме у першу чергу людина.

ну ето реальные замашки на любовь! :)
Цитата:
Бо хлопці, що кажуть: "Люблю, люблю давай скоріш..." Ну... Тут все ясно. Показуй їй на скільки вона для тебе важлива, не тільки на словах, але і справами.

ну , елси бы я был девушкой, я бы сразу послал парня, если бы он мне такое сказал!
Цитата:
До того ж, краще не лізти під спідницю, чи в штани їй вже на першому побаченні.

ой, опять быстрота... опять про меня.. ты читаешь мою биографию, или что? откуда все знаешь... говоишь не лезь под юбку? а если девушка на это намекает? что тогда делать?
Цитата:
Хоча, скажу ще таке - багато чого залежить від само ї дівчини, бувають такі баришні, що можуть спокійно мати секс на першому побаченні,.

вот с такими девушками у меня почимуто самое лутшее взаимопонимание......

Справа у тому дивлячись для чого тобі дівчина. Якщо вона тобі подобається не тільки як сексуальний обєкт, то раджу зкористатись порадами з мого старого посту, а якщо онлі секс насінг мор.... Тоді можна і на першому побачені під спідницю лізти і просто цілуватись та і все що ти хочеш, але знову ж таки, бажано щоб і вона того хотіла. Серед нас же немає маньяків та насильників, правда? А якщо дівчина і сама не проти, іти тільки за то вперед, чого тут чекати!
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа березня 22, 2006 8:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Серед нас же немає маньяків та насильників, правда? А якщо дівчина і сама не проти, іти тільки за то вперед, чого тут чекати!

конешно маньяков насильников нету:) просто одни девушки расположены даже на секс на первом свидании, а другие даже поцеловать взасос не дают.. и это абсолютно не означает, что первые относяться к девушкам легкого поведения, а вторые нет!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові