На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Поновлення стосунків
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа січня 18, 2006 3:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

иногда, в некоторых ситуациях, легче построить новые отношения, чем возобновить старые! потому что чувства у же не те... хотя некоторые говорят, что ссоры и расставания укрепляют отношения... но я етому не верю! много раз пытался вернуть утраченное, иногда получалось, иногда нет...
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа січня 18, 2006 6:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Я все їй розповів у 3 смс-ках. Ніколи ще я стільки змісту і почуттів не вкладав у такі стислі межі. Ми теоретично домовилися зустрітися після 8.01.06

Вона не відповіла на мої новорічні та Різдвяні привітання. І більше не відповідала...
Crying or Very sad


Ромче, друже, не сиди на місці. Купи квіти і розкажи все що вдічуваєш. Тут або пан або.... вибачте
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 20, 2006 12:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Chumachok написав:
Я все їй розповів у 3 смс-ках. Ніколи ще я стільки змісту і почуттів не вкладав у такі стислі межі. Ми теоретично домовилися зустрітися після 8.01.06

Вона не відповіла на мої новорічні та Різдвяні привітання. І більше не відповідала...
Crying or Very sad


Ромче, друже, не сиди на місці. Купи квіти і розкажи все що вдічуваєш. Тут або пан або.... вибачте

да, цветы и рассказ от чистого сердца - это последний шанс, если нет - значит не судьба! хоть и больно будет, но ничего время все залечит! главное быть оптимистом и верить, что все лутшгее впереди! :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 23, 2006 5:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не мовчи Чумаче, бо нам теж дуже цікаво. Ми з тобою Cool
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 23, 2006 6:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ех, народ...
Я не хочу нав'язуватися їй.
Насильно милим не будеш.
МАбуть любов саме в тому і поляає, щоб завжди робити її щасливою... З тобою чи без тебе.
Я спробую один раз, але мабуть через трохи часу - місяць-два і дам їй спокій назавжди (у разі негативної відповіді - 99%), чого б то мені не коштувало. Нехай її не турбує, що мені боляче - у неї і так багато своїх проблем - нехочу бути ще одним грузом.
Хай хоч хтось із нас буде щасливим. Confused
Але я вічно буду поряд з нею, як не тілом, так душею. Завжди буду готовий піти на будь-що заради неї, навіть якщо це ніколи їй не знадобиться.

Друзі і подрузі, не робіть дурних помилок і непродуманих вчинків, бо ми починаємо цінувати лише те, що втратили...
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 23, 2006 6:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Ех, народ...
Я не хочу нав'язуватися їй.
Насильно милим не будеш.
МАбуть любов саме в тому і поляає, щоб завжди робити її щасливою... З тобою чи без тебе.
Я спробую один раз, але мабуть через трохи часу - місяць-два і дам їй спокій назавжди (у разі негативної відповіді - 99%), чого б то мені не коштувало. Нехай її не турбує, що мені боляче - у неї і так багато своїх проблем - нехочу бути ще одним грузом.
Хай хоч хтось із нас буде щасливим. Confused
Але я вічно буду поряд з нею, як не тілом, так душею. Завжди буду готовий піти на будь-що заради неї, навіть якщо це ніколи їй не знадобиться.

Друзі і подрузі, не робіть дурних помилок і непродуманих вчинків, бо ми починаємо цінувати лише те, що втратили...


звісно шо тобі самому вирішувати.... дивись як тобі кращше буде Cool
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 24, 2006 12:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Ех, народ...
Я не хочу нав'язуватися їй.
Насильно милим не будеш.
МАбуть любов саме в тому і поляає, щоб завжди робити її щасливою... З тобою чи без тебе.
Я спробую один раз,

да, всегда случаеться, если любишь человека, а он тебя нет.... попробуй еще раз1 может получится??? расскажи ей о своих чувствах! покажи ето на емоциях! чтобы она поняла, что ето не просто слова! а "крик души!" а если конешно нчиего не получится, то надо забывать.. время залечит, а тм гляди и новую любовь встретишь... никогда не знаешь. что будет завтра! етим и интересна наша жизнь!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 24, 2006 1:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже Дякую за підтримку.
Ви не думайте, що я якийсь слизняк, чи рюмсало просто якось така тема, що ніхто перед нею не встоїть, яке б сереце не було камінне
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 24, 2006 10:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Дуже Дякую за підтримку.
Ви не думайте, що я якийсь слизняк, чи рюмсало просто якось така тема, що ніхто перед нею не встоїть, яке б сереце не було камінне


Ніхто нічого подібного не думає, ба, мабуть багато хто з нас був на твоєму місці Smile
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: четвер січня 26, 2006 2:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Chumachok написав:
Дуже Дякую за підтримку.
Ви не думайте, що я якийсь слизняк, чи рюмсало просто якось така тема, що ніхто перед нею не встоїть, яке б сереце не було камінне


Ніхто нічого подібного не думає, ба, мабуть багато хто з нас був на твоєму місці Smile

конешно многие были! а те кто небыл, тем еще предстоит!!! жизнь такая, никуда не денешся! где найдешь, где потеряешь, никогда не знаешь!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Миша
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.04.05
Повідомлень: 11
Звідки: Гостомель, Київська обл.

ПовідомленняНаписане: четвер січня 26, 2006 9:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чуваки!
Ви збожеволіли, це якесь шоу Нагієва "Вікна".
Я розумію, що Чумачку погано, я розумію (по собі знаю) що всім буває погано, яле не можна таких речей виносити на розгляд всього форуму, такі речі можна обговорювати тільки віч-на-віч і тільки з близькими друзями. Ви б ще тут голосуваня створили з темою "що робити Чумачку" з різноманітними варіантами відповідей та потім провели референдум. Фігня якась.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 27, 2006 1:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Миша написав:
Чуваки!
Ви збожеволіли, це якесь шоу Нагієва "Вікна".
Я розумію, що Чумачку погано, я розумію (по собі знаю) що всім буває погано, яле не можна таких речей виносити на розгляд всього форуму, такі речі можна обговорювати тільки віч-на-віч і тільки з близькими друзями. Ви б ще тут голосуваня створили з темою "що робити Чумачку" з різноманітними варіантами відповідей та потім провели референдум. Фігня якась.

нет, мы не сумашедшие!!! просто нельзя в себе все таить! прально все человек сделал, что написал! данным проблемам посвящены целые форумы !! просто советы посторонних людец многда пмают себя правильно повести в определенной ситуации!!!!!!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 27, 2006 10:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
Миша написав:
Чуваки!
Ви збожеволіли, це якесь шоу Нагієва "Вікна".
Я розумію, що Чумачку погано, я розумію (по собі знаю) що всім буває погано, яле не можна таких речей виносити на розгляд всього форуму, такі речі можна обговорювати тільки віч-на-віч і тільки з близькими друзями. Ви б ще тут голосуваня створили з темою "що робити Чумачку" з різноманітними варіантами відповідей та потім провели референдум. Фігня якась.

нет, мы не сумашедшие!!! просто нельзя в себе все таить! прально все человек сделал, что написал! данным проблемам посвящены целые форумы !! просто советы посторонних людец многда пмают себя правильно повести в определенной ситуации!!!!!!


Я згодний, таке собі не треба держати. А якщо нема поряд з ким поділитись фізично. То нічого нема в тому шоб зробити це в такий спосіб
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота лютого 04, 2006 12:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я її відпустив...
Назавжди...
Нехочу руйнувати її щастя.
Якщо доля нас поєднає так тому і бути, як ні, значить ні.
Кожен має заслужити своє щастя, видно своє я ще не заслужив.
Думаю, це останнє моє повідомлення з цього питання.
Усім дякую за розуміння.
Успіхів Вам.
Пам'ятайте - ми цінуємо лиш те, що втратили.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота лютого 04, 2006 1:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:

Пам'ятайте - ми цінуємо лиш те, що втратили.

ого! вот это фраза настоящего мудрого человека! Н у вобщем. ка кговорится "чем смогли- помогли!"
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 2 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові