На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Руслана її виступ на Євробаченні, наслідки для України та ін

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота липня 17, 2004 6:58 am    Тема повідомлення: Руслана її виступ на Євробаченні, наслідки для України та ін Відповісти цитуючи

Прийми вітання Україно. Сталось те напевно
про що не мріяв жоден українець. Наша співачка перемогла на конкурсі Євробачення.
А здійснила це чудо українська співачка Руслана, за що їй великий уклін від всієї української нації.
Це не просто перемога конкурсі - це ствердження української нації серед всієї Європи. Євробачення -
це не тільки змагання співаків, це змагання політиків. Тож Україна краща серед інших держав.
МИ ще раз доказали, що українська мова одна з наймилозвучніших мов світу.
Сам конкурс проходив доволі мляво, але доти доки не вийшла на сцену - наша гордість Руслана.
Її запальний танець вразив всіх, стільки бажання, енергії в поєднанні з прекрасним голосом вразив усіх,
усі глядачі в залі (у переважній більшості турки ) були просто зачаровані. Про це зокрема свідчить кількість
балів, які отримала Руслана від Туречинни.
Невеличкий постскриптум, який напросився після виступу Руслани на конкурсі Євробачення.
Почну з приємного. Такої теплої зустрічі українських виконавців ще напевно не було. В аєропорту, пресконференціях, всюди, де з'являлась Руслана її обнімали, цілували, підносили до небес, але що цікаво робили це люди, які ніякого!!! відношення до творчості немають, тим більше вони навіть не знають укоаїнської мови. Підолашні мужі в Київській раді сушать собі голову над тим, що буде далі. А далі буде весело. Необхідно збудувати палац, який вмістив би 5000 глядачів, а на даний момент такого немає в Україні, є також проблеми із іншими організаційними моментами. Я б сказав, що для столиці перемога Руслани стала лишнім гемо...( вибачте гайморитом).
Ну а наш шановний Леанід Данілавіч одразу нагородив Руслану званням народного артиста України. Я так думаю, що це було пора зробити давно.
Але, як мовлять, собаки скавулять, а караван йде. Тож хай Руслана своїм ходом ознаменує підйом України, української мови і всієї нашої культури. А пси хай гавкають далі....

Laughing Laughing Laughing Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: середа серпня 04, 2004 9:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для мене перемога Руслани була шоком... Я подумав, що весь світ чокнувся. Я звичайно радий за Україну, але вибрати Руслану!..
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 2:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наслідком цієї перемоги стане шукання кошті на наступне проведення євробачення у Києві. Але це вже Руслану нехвилює! Crying or Very sad
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 13, 2004 10:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ne bijsja, jak potribni budutj groshi towony znajdutjsja.

Na mou dumku, наступне євробачення bude odne z najkrashchyh.

Zapamjatajte moi slowa
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 17, 2004 3:51 am    Тема повідомлення: Руслана її виступ на Євробаченні, наслідки для України та ін Відповісти цитуючи

Я з тобою згідний!

Руслана зробила свою справу, а тепер Міністерство культури має зробити свою.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові