На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чому нас ділять на західняків і східних?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 8:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Роблю купу зауважень - Адмін - Шовіністи буають тільки російські та французькі. Мова іде не від влади а від мистецтва - правильно риба каже. Галичина - колиска нації - не погоджуюсь ніяк.
Мову треба впровадити в телебаченння і радіо. А україномовним може стати лиш наступне покоління Києва.
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 10:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо б не Галичина України б не інсувало, української мови також!!! Стомат ти в цьому сумніваєшся?
Де є україномовне населення? В Галичині і впродовж всієї історії саме Галичина була оплотом нації, саме в нас була створена УПА!
Які можуть бути питання?
Київ - це столиця, і колиска України! Але саме поняття "українства" зберігались і зберігаються в Галичині!
Хто в перважній більшості був на Майдані?
Західняки!!!
В мене є сумніви, що кияни поїхали б до Львова захищати свої права.
А ми поїхали, всі свідомі поїхали захищати свою честь та гідність, право на існування, право бути громадянином великої держави Україна!!!
Киянам звичайно велика подяка, за підтримку, без неї помаранчева революція не відбуалсь!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 11:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну Ад ти даєш! Від кого, а від тебе я такого не сподівався! Що ж ти так визвірився? Та не можна так! Так, звичайно наш любий Дантист запарився не по "дєтскі", але як можна собі таке позволяти? Як гнів вже через вуха лізе, то піди в спортзал та побий грушу, чи дівчину якусь... Спусти пар!
А тепер до теми:
Admin написав:
Якщо б не Галичина

Ну не гарно себе хвалити, а якщо говорити про історичну справедливість то Київ в різні часи себе по різному поводив, і не завжди був серцем України, от тоді на перше місце виходив Львів.
Admin написав:
Хто в перважній більшості був на Майдані?
Західняки!!! Киянам звичайно велика подяка, за підтримку, без неї помаранчева революція не відбуалсь!

Нема чого роздувати прорахунки колишньої державної вертикалі! Був би не Янук, а до прикладу Тигипко чи той же віце-прем"єр Кінах, хто зна як би там київляни себе повели!
А на рахунок "західняків", то мабуть кожен щирий галичанин вимріював свою неньку Україні, а тут мало того, що Кучма(фія) не давав 14 років жити, а тепер, ще й напівкровку москальську, кримінала, ну це було вже занадто - от й вибухнув народний гнів!
Admin написав:
В Галичині і впродовж всієї історії саме Галичина була оплотом нації, саме в нас була створена УПА!

В принципі заперечень нема, хіба, що УПА була створена на Волині, але волиняки то також наші - "западенці"!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 11:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ProfessorN
Як на мене то, я спокійно висловив свої думки, і нічого кримінального в своїх словах не бачу.
Я себе не хвалю, просто констатую факт. Якщо ти згадаєш розвиток історії України, то саме на західній Україні було продовжено існування Київської Русі у вигляді Королівства Галичина, першим королем був Данило Галицький. Якщо згадати більш близьке 19-20 століття, то під гнітом Російської імперії, українське населння було повністю асимільоване на східній Україні, в той час як на Західній Україні, яка була під Австро-Угорщиною та Польщею, відбувався поступовий культурний розвиток, який призвів до появи частки свідомого населення, яке під впливом різних факторів, стало на ноги і стало фундаментом для подальшою Національно-Визвольної боротьби ще у 20-их роках 20 століття. Сам знаєш про діяльність ОУН.
Я вже не говорю про 40-50 роки, часи існування УПА.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 11:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чому всі ніколи не згадують Київ - ніколи нема згадок хоча б про Симона Петлюру, Павла Петровича Скоропадського, Грушевського, про інтелігенцію опору
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 1:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Cтомат не присвоюй чуже Скоропадський такий же киянин, як Нельсон Мандела!
А історичну роль Киэва ні я, ні Ад не применшували! Ми сперачаємся про іторичне місце Галичинни і стверджуєм, що Україна єдина, від Сяну до Дону!
Дантист написав:
А чому всі

Ну так візьми й згадай - всі цікаво буде!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 4:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галичина більш духовний оплот нації.
Адмін нагадаю що Схід зазнавав страшного штучного голодомору,в якому 80% населення,коріного,вимерло.А хто залишився поїхав у Сибір.От і наслідки.І ця велика трагедія по сьогоднішній день дає про себе знати. А Киянам треба віддати належне,тому що вони поступили чесно,справедливо,і правильно. І приймали нас як своїх Українців, і за це перед ними я знімаю шапку. Погодься булоб тяжко без їхньої допомоги.Україна моглаб знову розділитись.Вони вправі називатись столицею. І ні під чиїм гнітом Україна не розвивалась би, і той оплот пригнічували що на Сході,що на Заході.Агресор народу ніколи добра не бажав.
А Україна є соборна держава із величним минулим в якому свій вклад зробив кожен регіон.
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 6:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Повністю згоден!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 8:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дійсно в Галичині живе дух українства повсюди, але повірте, набагато легше бути українцем, коли всі навколо - українці. А коли всі вважають, що спілкування українською - то приниження, то дуже непросто протиставити себе суспільству.

Історично на західну Україну менше тиснули ніж на східну, от і простіше було.

Знаєте, я з дитинства щороку їздила до бабусі в Івано-Франківськ. Там багато хто кепкував з мене, називаючи "москалькою" лише за те, що я спілкувалась українською БЕЗ їхнього діалекту. А поверненувшись в Полтаву, я ставала "бандерівкою", бо розмовляла на западенський манер. Повірте, було не дуже весело...
Тому зараз я намагаюсь спілкуватись чистою Українською мовою, і мені все одно з якого краю нашої держави особа!
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Олорін
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 30.01.05
Повідомлень: 29
Звідки: Луганськ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 10:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я УКРАЇНЕЦЬ! Хоч і розмовляю переважно російською мовою. Важко розмовляти українською, якщо навколо 99,99% людей розмовляють російською (однак принанні удома я намагаюсь спілкуватись виключно українською!). І взагалі не можна ділити людей тільки через те, на якій мові вони розмовляють! У нас у Луганську вважають себе українцями відсотків з 80-90! Інша справа виховання і гоніння які раніше були на укаїномовне населення (принанні у мене діда і бабусю шукали і майже вислали тільки через те, що вони розмовляли українською і були українцями (було це десь у 30-40-х роках 20 століття), у підсумку вони зхмушені були перейти на російську і змінити прізвище)! А те, що у нас переважна більшість голосувала за Януковича, так це тільки через те що про Ющенка не можна було знайти майже ніякої інформації та у всіх гадзетах були такі наїзди на Ющенка, що важко було у це не повірити, тим більше, що це повторювалось кожен день по декілька разів!
Я щиро вдячний західній Україні за те, що вона зберігла для нашого покоління українську мову і свідомість (цікаво що було б там, якщо б москалі панували там трохи більше часу), але не треба вважати східну Україну нижче за себе тільки за те, що через знущання Росії ми розмовляємо на іншій мові! МИ ВСІ УКРАЇНЦІ І МИ ВСІ ЄДИНІ! Нас ніхто не зможе роз*єднати, крім нас самих, якщо будемо порушувати мовні питання (адже у Львові дуже не люблять російськомовне населення (був там один мій знайомий, який зовсім на знає українську, у вересні))!
Я вважаю, що школа ПОВИННА сприяти розвитку української мови на сході! Може одним з виходів є запрошення вчителів із заходу, щоб дитина частіше чув українську мову! А ще можна підвищувати платню за викладництво на українській мові (і не копійки, як це є зараз)! І треба, щоб більшість ЗМІ та художньї літератури були українською мовою, тому що зараз їх майже зовсім нема (хотів купити книжку на рідній мові та за 2 тижні пошуків так нічого і на знайшов)!
_________________
Ми довго боролись за незалежність і тепер не маємо права її втрачати!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 11:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Poltavochka написав:
Дійсно в Галичині живе дух українства повсюди, але повірте, набагато легше бути українцем, коли всі навколо - українці. А коли всі вважають, що спілкування українською - то приниження, то дуже непросто протиставити себе суспільству.

Ну просто супер!
Ніхто б краще не висловився б!
Молодець!

Ви там на західній тішитеся, що Ви - оплот чи ще щось, та знайте, що за останні 14 років ваше оплотство деградувало, а от ми (центр) - покращили свої результати. Скоро час за сходом.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: середа лютого 16, 2005 5:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Західна Україна деградувала? Не чув ще такого.. Центр - так, свідомість добре підскочила! Сам по собі знаю!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: середа лютого 16, 2005 6:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok дякую.

Олорін, ти дійсно герой нашого часу! У мене всі друзі спілкуються російською, а я намагаюсь завжди українською, це складно. Хоча більшість з них прагне перейти на українську повністю, вдома майже всі спілкуються українською, а в компаніях... Не знаю, мабуть бояться виділитися...
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 17, 2005 5:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я не боюся! Непострижений(2 дні тому був), слухаю рок, розмовляю майже чистою українською!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2005 9:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ніхто на Заході не деградував,і побійся цих слів,бо за логікою випливає що після успіхів у Центрі й на Сході вас теж чекає така участь !!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові