На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чому нас ділять на західняків і східних?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2005 6:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

То це ж не я казав, що ви там деградували..
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2005 7:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Обурює, що кажуть що західна Україна деградувала? Дійсно це неприємно, але скажіть чи є там хоча б одна сім"я в якій не було б матері, брата, свата...що виїхали на заробітки закордон?! Мій рідний дядько з сім"єю в Іспанії(до того жив в Івано-Франківську). Як це називається??? Може вибух любові до Батьківщини???
В Полтаві, наприклад, люди намагаються викручуватись на місці. Думаєте це простіше? Навряд... це не пливти за течією!

А про революцію, що без львів"ян не було б її. Це ще як подивитись. Якби в перші дні кияни не вийшли на вулиці, то не було б чого приїжджати і вам...

Я дуже люблю Івано-Франківськ, це моє друге рідне місто, де минуло моє дитинство. А взагалі Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ!
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 9:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж дуже люблю свій Івано-Франківськ! Люди тут нормальні, НЕ ДЕГРАДОВАНІ.
В перші дні Революції тут на мітингу було до 80 тисяч людей при населенні в 250 тис., тобто майже 1/3 жителів. Я був на мітингу теж.
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 15, 2005 4:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чого ви вз"їлися.? Це перемога нас усіх...І Львівян...і Донечан...
ЦЕ ВСЕ УКРАЇНА НЕМАЄ НІ СХОДУ НІ ЗАХОДУ !!!!
Я живу в Україні,а не на Заході чи Сході...
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 15, 2005 9:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dudik Ти справу кажеш! Говоримо тут чому нас ділять, а самі себе ділимо...
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа березня 16, 2005 1:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, не питання Дуд класно сказав!
Полтавочка написав:
Говоримо тут чому нас ділять, а самі себе ділимо...

Полтавочка написав:
Обурює, що кажуть що західна Україна деградувала? Дійсно це неприємно, але скажіть чи є там хоча б одна сім"я в якій не було б матері, брата, свата...що виїхали на заробітки закордон?! Мій рідний дядько з сім"єю в Іспанії(до того жив в Івано-Франківську). Як це називається??? Може вибух любові до Батьківщини???
В Полтаві, наприклад, люди намагаються викручуватись на місці. Думаєте це простіше? Навряд... це не пливти за течією!

А про революцію, що без львів"ян не було б її. Це ще як подивитись. Якби в перші дні кияни не вийшли на вулиці, то не було б чого приїжджати і вам...

І це нормальні послідовні думки людини, яка виступає за консолідацію нації! Зрозуміє лише, якщо це був вибух гніву!
Але в принципі "обсирати"(пробачте за вислів) це мабуть улюблена справа "справжнього" українці, і за неї не беруться хіба ліниві!
А все через заздрість!
Та на нормальні ми українці! Такі як і інші, просто трішки пихатіші, ну "трішечки", але ж правда втому, що Львів зробив 30-50% "революції"! Я все розумію, але ж бутьте об"єктивними - Івано-Франківськ хоч би увесь виїхав(їх у дійсності
ДТІ написав:
при населенні в 250 тис.,
), то зі Львова і третина було б більше, але усі ми Галиччани, а Галиччина то сила, а Ukraine - the best!
А справа честі кожного Львівянена є встати (при потребі) на захист рідної держави! І ми ніколи не відступали, і не відступим!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер березня 17, 2005 1:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn, трохи перегинаєш....
Не можна говорити хто скільки % "революції" зробив. Це неетично і некоректно. Це перемога всієї нації, всього чесного українського народу і з Божого благословення. І говорит зараз, що хтось зробив більше просто негарно.
От тому нас і ділять, неважно на кого - східня чи західняк, багатий чи бідний, чи ще щось - просто комусь це було вигідно. Щоб брат ішов на брата, син піднімав руку на батька, батьки покидали своїх дітей, українець осуджував свого побратима. СХАМЕНІТЬСЯ!!! Це ж деградація нації...
Так не повинно бути...
Ми повинні не тільки стояти за своїх рідних, чи близьких, але і за того хто зараз поруч і потребує твоєї допомоги.

Poltavochka : за кордон ніхто не виїжджав від доброго життя. Хто не бажає жити, а не існувати, хто не бажає своїм дітям свтлого майбутнього? Коли є можливість ти починаєш за неї хапатися... В мене питання: Чи не поїхала б ти, якби в тебе була така можливість? Невже відкинула б можливість зажити як людина? Чи не прояв це заздрощів?

В першу чергу, нам потрібно навчитись прощати. Виходити з того, що всі ми люди, ніхто не ідеальний, і кожен може допуститись помилки. Перш ніж засудити когось, варто спочатку попробувати зрозуміти...

з Богом....
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...


Редаговано: Valigura (четвер березня 17, 2005 1:38 pm)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер березня 17, 2005 1:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може й перегнув, але нелюблю коли недооцінюють! Бо розмова вийшла за рамки толерантності і мовби, що львівяни так "безплатноє приложеніє"! А це зовсім не так! От мені й прикро стало! Crying or Very sad
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер березня 17, 2005 2:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не можу з тобою не погодитись. Але ми здається тутечки не зовсім чужі люди один-одному. Тому, ще зважаючи на назву теми, нам потрібно домагатись компромісу. А не розпалювати ворожнечу.

Тема, я так зрозумів, для аналізу того чуму і як нас ділять на східняків і західняків. Для цього багато не треба: головне, щоб комусь нав"зати або просто виголосити думку, що хтось кращий за іншого, а готових підтримати і розвивати цю тему хватає.
Це все провокація.
Живи так, щоб твоя правиця не знала, що робить лівиця. Це я до того щоб ніхто не рахував свої заслуги, ніколи не підвищував себе над іншим. Кожен в певні моменти робить все від нього залежне і може зробити за один день більше ніж хтось за все життя. Але на його місці можеш опинитися ти. Тому не вварто робити в середині держави нищу і вищу раси.
Це не дасть нам нормального поштовху для розвитку нації...
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 18, 2005 11:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хай будуть друзі і хай будуть вороги,
І чесний бій, і відступи хвилинні,
Хай палить душу полум’я жаги,
Та не пошли нам, доле, половинність.

Півдруг, пів недруг… Де в них знак межі?
Напівлюбов з півненавистю рівні
Напівсвої – це значить не чужі,
І все-таки… І все-таки не рідні!

Хай буде навпіл час тяжкий біди,
Хай буде навпіл радість і повинність,
Один сухар, один ковток води,
Та не пошли нам, доле половинність.
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bonya
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.03.05
Повідомлень: 33
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 18, 2005 9:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нехотілося б , звичайно , додавати жару , та все ж поділюся побаченим учора :
Їде в маршрутці хлопець років 18-ти . Дзвонить телефон , хлопець :
-Так , так мамо, все файно......
Ховає телефона . І через три хвилини звнову чую його голос "Астанавітє за паваротам"
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 18, 2005 10:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valigura, повір я не писала того із заздрощів.... Які там заздрощі близькі, рідні люди змушені підтирати (вибачте) зади якимсь янкі чи ще комусь... Хоча вдома мають вищу освіту, стаж... я чесно не хотіла б поїзати за кордон. Можливість була. Було і бажання, та вчасно схаменулась....
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 21, 2005 11:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Їхати чи не їхати це, звичайно справа кожного... Але, повір причин і виправдань буває дуже багато і щоб їхати, і щоб не їхати.
Не зовсім розумію, що ти маєш на увазі під "підтиранням задів", я вважаю, що це не буквально. Але є люди, які тим займалися б і тут. То, в принципі, яка різниця де вони це будуть робити?

В одного хлопчини батько працював стоматологом. Мав свою сформовану клієнтуру, а отже мав непоганий дохід. В медінститут поступив сам, правда, ще в "ті часи", але це майже нічого не міняє. Влаштував свого сина по своїх стопах, звичайно давши певну суму "на лапу" кому було потрібно. Але через певний час не витримавши витрат, він їде на заробітки в Англію і зовсім не по спеціальності. Син вивчився, пішов працювати, але батько не повертається в докторську галузь. Це я до чого. Чи сподобалось йому там "підтирати зади"? Він розказував, що там і робочий заробляє напогано, а якщо це ше перевести в наш рівень то це ще більші статки. Нелегко - а де легко? Напевно, тільки там де нас нема....
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 04, 2005 2:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так правда твоя ,це справа кожного із нас куда йому їхати ,і де працювати,ну і що що робота не престижна,зате є за що жити,це ж не на завжди,є скрутні часи,коли ладен любу роботу виконувати ,лиш би прожити,зате гроші своєю працею здобуті.
Я пам"ятаю як люди із-за кордону приїздили до Києва,щоб підтримати нас,себе...значить вони ладні працювати і тут лиш би це було можливо, а скільки нашого цвіту в діаспорі,це ж є наша культура,освіта,наука, люди далеко не тупі,а що їх туда відправило?
А на рахунок поділу на східняків чи західняків, то маю надію що нам усім хватить розуму зрозуміти що в єдності наша сила...
І ЩЕ РАЗ "РАЗОМ НАС БАГАТО НАС НЕ ПОДОЛАТИ"
_________________
Слава Україні ! ! !
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Гість






ПовідомленняНаписане: неділя липня 31, 2005 9:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

gerguno I completely agree with you.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові