На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Нові українські групи, яких ми не знаємо.
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Миша
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.04.05
Повідомлень: 11
Звідки: Гостомель, Київська обл.

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 18, 2005 4:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я знаю деякі групи перелічені у першому пості, і от шо я вам про них можу сказати:
Группа "Фонарь" має походження з міста Ірпінь, що знаходиться прямо під Києвом, хлопці вони якщо окремо непагані але грати вони не вміють а просто кривляються. Як для мене їх лозунг: чим гірше тим краще. В мене десь є декілька їх пісень і навіть відео (фільм "непрофесіонали")
Група "Щастя" - прикольна київська група, найбільшою кульмінацією їх мистецтва я вважаю відкриття "рок екзистенції" десь у 2000 році. Першою піснею яку вони тоді зіграли був гімн України у роково-панковському ключі, кращого гімну я ще ніколи не чув. Тепер вони його чомусь не виконують, дуже якось їх просив але вмовити не зміг. Недавно в інеті читав що вони випустили новий диск, на їхньому сайті викладені маленькі шматочки нових пісень.
Група "Катрусин кінозал" виконує дуже багато каверів, мені більше з усіх подобається їх гітарист, дуже добра в нього техніка. Нормальних записів, на жаль, у них нема. Якось я чув від друзів що десь місяць чи два тому вони розпалися, але може це тільки чутки.

Є в нашому (київському) регіоні ще кілька веселих гуртів:
- Царське село (чув що 6 грудня вони будуть виступати в якомусь новому клубі в районі метро "берестейська").
- Перлина степу (теж будуть виступати 6 грудня). Я з ними добре знайомий. Мені подобається. Їх сайт, якщо не помиляюся www.dyrpen.org/ps (є пісні для закачки)

Далі буде
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 18, 2005 7:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Закачав усі пісні з сайту
Народ, раджу послухати.

Перша думка була хибна.
Варта уваги лише однойменна пісня "Перлина степу", зате дуже кльова
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Миша
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.04.05
Повідомлень: 11
Звідки: Гостомель, Київська обл.

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 21, 2005 7:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Повір мені, на коцерті це звучить веселіше.
Доречі це старе демо і не дуже класний запис (барабани електронні та інші косяки). На живих репетиціях вони звучать просто класно, на концертах - як звукорежисер накрутить.
Тут можна почитати та скачати щось із творчості групи "Фонарь" http://music.lib.ru/fonarx/
Михась
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Гість






ПовідомленняНаписане: середа листопада 23, 2005 5:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хлопцi, ну хто менi скаже нарештi, хто ж такий В.В.Х. - це iнiцiали
якоicь дуже вiдомоi людини, але хто це? дуже треба Smile
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: четвер грудня 15, 2005 5:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а хто чув про такий гурт - Irenia? що то воно?
Догори
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа січня 11, 2006 6:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Закачав усі пісні з сайту
Народ, раджу послухати.

Перша думка була хибна.
Варта уваги лише однойменна пісня "Перлина степу", зате дуже кльова


цілком з тобою згодний інші треки недороблені якісь Confused
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6
Сторінка 6 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові