На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Дівчата, чому Ви не при владі?
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 01, 2004 6:29 am    Тема повідомлення: Дівчата, чому Ви не при владі? Відповісти цитуючи

Пройшов той час, коли чоловіки були слухняною часткою в жіночої еліти (Матріархат давно позаду) . Як наслідок чоловіки на Олімпі , а жінки, м'яко кажучи, на Парашці (є така гора на Вкраїні).
Скільки жінок при владі в Україні, ні навіть взяти глобальніше, цілий світ - одиниці.
Назвіть мені 10, ну нехай 5 вчених жінок, які зробили вклад у науковий прогрес.
Далі, назвіть мені 10 відомих письмениць. (Ну нехай 10 письмениць ще можна видумати)
До чого я все це веду?
Чекаю від вас шквалу критики і образ типу "Всі чоловіки Козли", але цим Ви не зміните ситуації.
Чому так склалось, чому вас називають слабша половина людства?
Деколи жінка своїм довгим язиком може
зробити болячіше, ніж удар по пиці якогось бугая.
Так шо женщини за вами напевно майбутнє.
Уявіть собі, що все навпаки, жінки при владі, програмують (ну це вже фантастика, з їхньою логікою), пишуть наукові праці, роблять видатні відкриття.
А чоловіки тим часом прасують, перуть, варять їсти.
ЖАХ! Птьху, птьху, птьху.
Краще здохнути!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 01, 2004 1:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З усіх письменниць України мені найбільш симпатична Карпа. Чому? Тому Що не феміністка.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 04, 2004 1:17 pm    Тема повідомлення: Re: Дівчата, чому Ви не при владі? Відповісти цитуючи

Admin написав:

Деколи жінка своїм довгим язиком може
зробити болячіше, ніж удар по пиці якогось бугая.


Є слова які залишаються в душі на все життя, незалежно від того хто їх сказав - чоловік чи жінка
!
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 04, 2004 1:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я так і не почув відповідь на своє питання!!!


_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 10:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на мою думку прийде той час коли жінок будуть поважати і взагалі кардинально зміниться ставлення до них!
Вже багато жінок вибилися на керуючі посади, зокрема у Латвії жінка - президент! Багато жінок є директорами, просто у нашому метушному житті це не помітно. Жінки не кричать: Я, Я, Я....вони просто діють! І там де керує жінка, там все набагато злагодженіше!
(Просто ви чоловіки дивитеь лише прямо як у тунелі, а жінки бачать все навколо! Не треба вимагати все зразу!)

Це жахливо як ви так зневажливо ставитесь до жінок- керівників, водіїв,...

_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jenny
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.09.04
Повідомлень: 12
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 11:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Jam написав:
на мою думку прийде той час коли жінок будуть поважати і взагалі кардинально зміниться ставлення до них!
Вже багато жінок вибилися на керуючі посади, зокрема у Латвії жінка - президент! Багато жінок є директорами, просто у нашому метушному житті це не помітно. Жінки не кричать: Я, Я, Я....вони просто діють! І там де керує жінка, там все набагато злагодженіше!
(Просто ви чоловіки дивитеь лише прямо як у тунелі, а жінки бачать все навколо! Не треба вимагати все зразу!)

Це жахливо як ви так зневажливо ставитесь до жінок- керівників, водіїв,...


Погоджуюся на всі сто! От ви хлопці всі хочете зустрічатися з дівчатами, мати з ними стосунки і при цьому зовсім їх не поважаєте і не ставитеся до них як до рівних! ПИТАННЯ ДО ХЛОПЦІВ: ви б зустрічалися з дівчиною, яка б вважала вас НИЖЧОЮ ІСТОТОЮ??? Сумніваюсь... Twisted Evil
_________________
All you need is love,
All you need is love,
All you need is love, love
Love is all you need!
(The Beatles)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 11:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
не ставитеся до них як до рівних

Якщо ти зустрічаєшся з хлопцем, який до тебе ставиться як до нижчої то справді нижча( як тварина), а він правильно робить!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 12:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Отакі ви хлопці жорстокі і категоричні! Інколи подумати незавадить
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jenny
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.09.04
Повідомлень: 12
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 06, 2004 10:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Цитата:
не ставитеся до них як до рівних

Якщо ти зустрічаєшся з хлопцем, який до тебе ставиться як до нижчої то справді нижча( як тварина), а він правильно робить!


Ну це вже взагалі! Ні в кут ні в двері! Це що за голос (чи то пак писк) з-під каблука почувся? Що, спускаємося до образ?
Не повірите, але я особисто на цьому форумі не навела жодного прикладу зі свого життя, а тим більше - з особистого. Взагалі-то я писала це повідомлення до нашого шановного АДМІНа, який сказав: Уявіть собі, що все навпаки, жінки при владі, програмують (ну це вже фантастика, з їхньою логікою),
Бачу, моя стріла по дорозі влучила у болюче місце зовсім іншої особи... Шкода... Не знала, шановний Professorn, що це у вас така болюча тема. Перепрошую якщо зробила боляче... Не навмисно!


Теж мені "Сильна половина"... Тьху! Аж противно то читати!

Шановний АДМІН!!! Ви такими темпами не побачите жодної представниці нашої статі на цьому форумі, і за аналогією, у реальному житті також. Будете собі обговорювати і надалі феномени пива, горілки, бренді-коли, а також нові способи застосування сірників, яєць та використаних контрацептивів!
_________________
All you need is love,
All you need is love,
All you need is love, love
Love is all you need!
(The Beatles)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 06, 2004 10:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ Jenny
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 06, 2004 1:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановні дівчата, не треба на мене кидатися.
Я не можу відподвідати за слова усіх учасників форуму. Думка Professorа є його особистою думкою. Я з ним не погодужюсь в цій думці, яку він висловив (не я один Іво теж проти)!!!
Можливо у пана Професора складний день.
Не думайте він не такий поганий просто має свій погляд на життя!


Цитата:
Погоджуюся на всі сто! От ви хлопці всі хочете зустрічатися з дівчатами, мати з ними стосунки і при цьому зовсім їх не поважаєте і не ставитеся до них як до рівних! ПИТАННЯ ДО ХЛОПЦІВ: ви б зустрічалися з дівчиною, яка б вважала вас НИЖЧОЮ ІСТОТОЮ??? Сумніваюсь...

Ніхто не каже, що ви нижчі істоти!!! Все абсолютно навпаки!
Хіба я хоч десь написав про таке?
Звичайно ніхто б з нас не зустрічався з нищою істотою. Ми хочемо мати біля себе людину, яка б нас розуміла, була більше ніж другом.
А друзів ми, як відомо обираємо не на колір і не на смак, обираємо рівних серед себе!!!

Дівчата ви або не зрозуміли птиання або я його неправильно сформулював.
Повтроюю ще раз Чому Ви не при владі?
Приклад з Лтавією для мене не аргумент.


Цитата:
Шановний АДМІН!!! Ви такими темпами не побачите жодної представниці нашої статі на цьому форумі, і за аналогією, у реальному житті також. Будете собі обговорювати і надалі феномени пива, горілки, бренді-коли, а також нові способи застосування сірників, яєць та використаних контрацептивів!


Це справа кожної людини обирати з ким спілкуватись, а з ким ні.
Тож якщо ви приймете рішення не писати тут я вас зрозумію.
Це вибір вільної людини!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jam
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 16.09.04
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 10:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin написав:

Дівчата ви або не зрозуміли птиання або я його неправильно сформулював.
Повтроюю ще раз Чому Ви не при владі?
Приклад з Лтавією для мене не аргумент.
[/size]


мен здається ми відповіли! не потрібно все вимагати вже, майте витримку!
_________________
У кожної людини є своя думка, яка має право на існування і повагу, незалежно від того правильна вона чи ні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
jade
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 12:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так гарно ми спілкуємось на форумі, що аж не очеться більше сюди заходити!!!! Взагалі людство кладається з чоловіків і жінок, які співіснують вже ......тисячоліття!! Подивившись як ви тут грузите один одного = хто кращий, а хто гірший, приходить розчарування, що ви не поважаєте одну людину -БОГА який створив нас такими які ми є !!!! І нема гірших і кращих, сильніших і слабших- ми всі рівні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 1:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тема закрита у зв'язку з відсутністю відповіді.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2004 9:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вважаю непогано б було щоб жінки були б при владі. Розбавили б холодну чоловічу розсудливість своєю гарячою жіночою хитрістю (можливо і не хитрістю але якимось гарячим почуттям).
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові