На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Арія у місті Лева
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 1:56 am    Тема повідомлення: Арія у місті Лева Відповісти цитуючи

Арія виступатиме з програмою "Крещеый огнем" у Львові, палаці спорту "Україна" (ПС"Спартак"), ця новина мене просто шокувала, я негайно придбав собі квиток, я небув на попередніх їх виступах у Львові, що й хочу компенсувати.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 9:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ти не один фанат Арії, Phoenix також помішаний на ній.
Думаю для нього це справжнє свято.
Я швидше всього не піду, бо взагалі не знаю творчості цієї гурпи, і тим більше вона москальська.
Але бажаю тобі відірватися по повній програмі!!!

Наприклад я хотів би, щоб до міста Лева приїхали такі групи як Друга ріка, Мері, Океан Ельзи!!!


_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 08, 2004 12:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По п'яні пишу це повідомлення, доки згадаю, що там відбувалося, я в просто шоці, вуха ще досі не можуть відійти, настільки було класно, що не передати словами, співали пісні "Колезей", "Крещеный огнем", "Битва", "Зомби", "Король дороги ", "Штиль" та всякої іншої музики (рокової), якби вони ще заспівали "Беспечный ангел ", "Закат" та взагалі б я всю їхню рок музику послухав на цьому концерті. Boo hoo!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 08, 2004 7:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pilip
Аш перегаром чути, видно дали собі життя
І це добре, в житті треба знаходити відпочинок!!!

P.S.
Вчора Ясний сокіл став Неясним, але це все історія.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 09, 2004 3:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я не люблю Арію. Пісні ні про що... Нудно якось. Музика непогана, але не супер...
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 18, 2004 12:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe] написав:
А я не люблю Арію.


Ти собі не люби, але я притримуюсь своєї думки!
Кожен має свої смаки на музику!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 18, 2004 7:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe] написав:
А я не люблю Арію. Пісні ні про що... Нудно якось. Музика непогана, але не супер...


Моє покоління наприклад росло разом з Арією. Зараз ще враховуєш час. Тоді Арія була одна з перших російських рокових груп яка "піднялась" на хвилі "перестройки".
Проте, напевно, потрібно було в той час жити щоб відчути смак Арії.
А до слів потрібно прислухатись....
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2004 8:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не сперечаюсь. Арія, може, для пострадянського простору і була геніальною, визначною і т.п. але у музику вона нічого нового не принесла. До неї були і Iron Maiden і багато інших. Я не люблю фальшивих культів. І мушу зазначити, Арія зараз не була б відомою, не пощасти їй десять з гаком років (чи коли там) тому. А російський та український андерграунд ховає в собі стільки класних груп, що вистачить з верхом. От. Музика повинна подобатись, а не викликати ностальгію чи, наприклад, повагу, тому що це російська чи українська група. Я можу поважати Руслану, але слухати цей нехай фолк, але все одно поп не можу. Те саме з Арією

PS Щодо слів. Почитайте безперечні шедеври групи КоРн чи Меріліна Менсона чи Пінк Флойда чи Металіки (не слухати, лише почитати) і порівняйте з Арією.
PPS Вибачте за словесний понос, але не стримався. Люблю я порозмовляти про музику, а надто трохи посперечатися. Дякую вам,якщо прочитали і, будь ласка, не бийте ногами по нирках Wink
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 20, 2004 12:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe] написав:

PS Щодо слів. Почитайте безперечні шедеври групи КоРн чи Меріліна Менсона чи Пінк Флойда чи Металіки (не слухати, лише почитати) і порівняйте з Арією.

Корн, Мерліна Менсона, Металіку слухаю лише в певних випадках, залежить від настрою, а Арію під будь-який настрій Laughing Confused Twisted Evil Crying or Very sad Wink
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 20, 2004 10:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9 і купа неясних символів
Як можна порівнювати Iron Maiden, Corn, Pink Floyd, Мериліна Менсона і Арію. Я бачу ти зовсім не розбираєшся в році. Iron Maiden стоїть на грані панк-року і важкого року, Corn і Мерилін Менсон відносяться до важкого dark rock, Pink Floyd не памятаю, а Арія це класичний рок-металл.
А слова пісень мають філософський зміст і наприклад фантаст сергій Лукьяненко дуже часто використовує слова пісень в своїх творах. Тим більше слова майже всіх пісень писала їм поетесса Маргарита Пушкіна.
Пісні Арії не викликають в мене ностальгії бо я в ті часи ще в підгузниках ходив, мені просто дуже подобається їхня творчість, як і тисячам арійців у всьому СНД.

Пилип
Дуже шкодую, що не був на Арії, просто не хотілось іти самому. Хоча їхнього нового соліста Артура Беркута я не поважаю...
Щож буду чекати, може Кіпелов приїде.
А всім хто любить Арію я раджу послухати Stratovarius i Nightwish.
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 21, 2004 7:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По- перше, читається Сет, а все інше, то моя справа.
По-друге KoЯn, а не Corn
По-третє, я порівнював лише лірику
По-четверте. Не хочу нікого образити, але КоРн - то є ню-метал, Мєрлін - індастріал, Пінк Флойд - спочатку психоделік, а потім арт-рок а Айрон Мейден ой як схожий на Арію музикою. А після того, як я дізнався, що їм вірші пише поетеса, вони ще більше впали в моїх очах.
На цій мажорній ноті пропоную дискусію завершити і більше не флудити
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 21, 2004 2:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ти піднявся в моїх очах. Бачу ти розбираєшся в році можливо краще за мене. Ця дискусія не є флулом, оскільки це здорова дискусія. Я думаю на форумі ніхто не буде заперечувати суперечці знавця музики і слухача року. І хоча ми один одного напевно не переконаємо але чому б не подискутувати...
По-перше... приємно познайомитись Сет, тепер я буду знати як тебе називати, як єгипетського бога зла і пустелі.
По-друге правильним написанням назв групп я не цікавлюсь.
По-третє лірика написана на різних мовах не є однакова, окільки в різних мовах є різні метафори. А подібна тематика притаманна багатьом, не тільки рок-группам.
По-четверте в Арії порівняно з Iron Maiden більша майстерніть володіння гітарою. Тим більше Iron Maiden застосовує в основному важкі затяжні аккорди, а Арія металічні і простий проігриш гітарою без акустики. На інші рок-групи Арія схожа тільки стилем пісні куплет-приспів-куп.-прис.-проігриш-куп.-прис. Саме своєю самобутністю вона мені і подобається.
А на рахунок поетесси не бачу нічого поганого. Музиканти складають музику, поети пишуть пісні.

P.S. А тобі музика Цоя подобається (це так щоб я мав уявлення про тебе).
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 22, 2004 7:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені теж приємно познайомитись. Фенікс - це палаючий птах. Мені завжди подобався вогонь (що видно з аватару). А про Арію пропоную завершити дискусію, бо одним вона на КоРн схожа. Абсолютно байдужих до неї людей вкрай мало. Її або обожнюють, або гм... зневажають.
Про Цоя я скажу так. Те, що я чув - мені сподобалось, але не питай, що то було, бо мені стане соромно, що його я чув так мало. Якщо руки дійдуть, послухаю, але зараз в мене атестація, тому Цой трохи зачекає. Поправка: музика трохи простенька, а вірші гарні. Однак я, як представник трохи іншої генерації виріс на іншій музиці. Мені подобається дещо з ню-металу (окрім КоРна, мабуть ще й П.О.Д.), індастріал, емо-рок (Muse) тощо. З українською понад усе люблю Тартака. Непогані групи - Нумер 482, Скрябін, Друга Ріка. З андерграунду - Тол. Ну і ще поодинокі випадки. Можу якось прислати свого плейлист, якщо зроблю його читабельним
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2004 12:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Проти Цоя я нічого немаю він загинув, за те, що співав правду, та взагалі пісні в нього афігенні.
Що до Нумер 482, то я недавно про них почув, і нічо мені сподобавлась ця група.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2004 2:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сет
Гаразд закінчуємо дискусію! Дружня нічия (все-таки ніхто нікого ні у чому не переконав)! Приємно було подискутувати...
З Цоя в мене на компі можу порадити альбоми "Группа крови", "Ночь", "Черній альбом" "Звезда по имени Солнце".
Я зараз підсів на фінський рок (Stratovarius, Nightwish, тобі можу порадити послухати Children of Bodom, але цю группу дуже важко знайти тому успіхів), а Нумер 482 треба буде і самому послухати.
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові