На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Любовь: ваше мнение
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя січня 29, 2006 12:59 am    Тема повідомлення: Любовь: ваше мнение Відповісти цитуючи

У меня вот есть очень интересный вопрос: а стоит ли влюбляться? или проще просто общаться с человеком не испытывая никаких чувств к нему и быть готовым в любой момент расстатся, или всетаки лутше влюбляться душой и сердцем?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 30, 2006 12:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це почуття проникне у твоє серце, переверне там усе догори дригом, зігріє, запалить, розімліє, зробить надчутливим дот того чи іншого і останнє, що воно зробить - це спитає тебе про те, чи впустиш ти його.

Перед коханням усі рівні і безпомічні.
Нехай воно прийде у твоє серце, зробить тебе щасливим і буде вічним і майже головне - взаємне.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 30, 2006 12:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Це почуття проникне у твоє серце, переверне там усе догори дригом, зігріє, запалить, розімліє, зробить надчутливим дот того чи іншого і останнє, що воно зробить - це спитає тебе про те, чи впустиш ти його.

Перед коханням усі рівні і безпомічні.
Нехай воно прийде у твоє серце, зробить тебе щасливим і буде вічним і майже головне - взаємне.

да ето правда.... но это как говорится одна сторона медали! любовь зла.... сначал влюбляешся в человека, понимаешь, что без него ты никуда.. потом проходит время..и вы расстаетесь.... это самое печальное... потому что душенвая боль намного больнее чем физическая.. после расставание жизнь теряет смысл и цвет... но как говорится время лечит, все проходит.. забываеться! но всетаки я За то, что влюбляться нужно, потому что ето самое прекрасное чувство!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 30, 2006 4:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Навіть незважаючи на всі наслідки - ТАК.
Людина створена для цього чудового почуття.
Все зникає розчиняється у просторі: гроші, кар'єра, речі, але любов вічна.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 30, 2006 5:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

цілком згодний... в нього можна вірити або ні..... то коли воно прийде ви самі зрозумієте що то ВОНО. І самі не зможете нічого зробити.... воно захлесне вас цілком.... мало хто потім шось хоче із цим робити (вириватись з нього) та буває по-різному.... бажаю шоб у вас "по-різному" не траплялося Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 03, 2006 1:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
цілком згодний... в нього можна вірити або ні..... то коли воно прийде ви самі зрозумієте що то ВОНО. І самі не зможете нічого зробити.... воно захлесне вас цілком.... мало хто потім шось хоче із цим робити (вириватись з нього) та буває по-різному.... бажаю шоб у вас "по-різному" не траплялося Wink

..... когда придет ЛЮБОВЬ, первое время вы будете парить в облаках и ничего и никого не ощущуать! просто как "нирвана"!а потом, "опустившись на землю" вы поймете, какое счастье к вам нагрянуло и то, что его нужно беречь и оберегать!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 03, 2006 10:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

..... когда придет ЛЮБОВЬ, первое время вы будете парить в облаках и ничего и никого не ощущуать! просто как "нирвана"!а потом, "опустившись на землю" вы поймете, какое счастье к вам нагрянуло и то, что его нужно беречь и оберегать!


думаю що це треба розуміти і з "облаками" і без них. Це зрозуміла річ Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота лютого 04, 2006 1:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Slowshadow написав:

..... когда придет ЛЮБОВЬ, первое время вы будете парить в облаках и ничего и никого не ощущуать! просто как "нирвана"!а потом, "опустившись на землю" вы поймете, какое счастье к вам нагрянуло и то, что его нужно беречь и оберегать!


думаю що це треба розуміти і з "облаками" і без них. Це зрозуміла річ Wink

но тут тоже впринцыпе нужно быть осторожным, чтобы не ошибится! потому что как известно когда люди полчают то, чего они долго ждали - они не знают что с этим теперь делат! и очень многие ошибаються из-за недостаточности жизненного опыта!!!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 06, 2006 5:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
ingvar написав:
Slowshadow написав:

..... когда придет ЛЮБОВЬ, первое время вы будете парить в облаках и ничего и никого не ощущуать! просто как "нирвана"!а потом, "опустившись на землю" вы поймете, какое счастье к вам нагрянуло и то, что его нужно беречь и оберегать!


думаю що це треба розуміти і з "облаками" і без них. Це зрозуміла річ Wink

но тут тоже впринцыпе нужно быть осторожным, чтобы не ошибится! потому что как известно когда люди полчают то, чего они долго ждали - они не знают что с этим теперь делат! и очень многие ошибаються из-за недостаточности жизненного опыта!!!


таке враження що тобі хочеться просто посперечатися Embarassed
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 07, 2006 1:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Slowshadow написав:
ingvar написав:
Slowshadow написав:

..... когда придет ЛЮБОВЬ, первое время вы будете парить в облаках и ничего и никого не ощущуать! просто как "нирвана"!а потом, "опустившись на землю" вы поймете, какое счастье к вам нагрянуло и то, что его нужно беречь и оберегать!


думаю що це треба розуміти і з "облаками" і без них. Це зрозуміла річ Wink

но тут тоже впринцыпе нужно быть осторожным, чтобы не ошибится! потому что как известно когда люди полчают то, чего они долго ждали - они не знают что с этим теперь делат! и очень многие ошибаються из-за недостаточности жизненного опыта!!!


таке враження що тобі хочеться просто посперечатися Embarassed

нет, я не хочу спорить! я просто люблю дисскуссировать на разные интересные темы! :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 07, 2006 11:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
ingvar написав:
Slowshadow написав:
ingvar написав:
Slowshadow написав:

..... когда придет ЛЮБОВЬ, первое время вы будете парить в облаках и ничего и никого не ощущуать! просто как "нирвана"!а потом, "опустившись на землю" вы поймете, какое счастье к вам нагрянуло и то, что его нужно беречь и оберегать!


думаю що це треба розуміти і з "облаками" і без них. Це зрозуміла річ Wink

но тут тоже впринцыпе нужно быть осторожным, чтобы не ошибится! потому что как известно когда люди полчают то, чего они долго ждали - они не знают что с этим теперь делат! и очень многие ошибаються из-за недостаточности жизненного опыта!!!


таке враження що тобі хочеться просто посперечатися Embarassed

нет, я не хочу спорить! я просто люблю дисскуссировать на разные интересные темы! :)


диви не перестарайся Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: четвер березня 02, 2006 2:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а еще я хотел спросить у форумчан: а чувствовали ли вы когда нибудь настоящую любовь? не просто влюбленность, а действительно любовь? я скажу честно, любви я еще не чуствовал, просто симпатия, привязанность.. вот такие чувста... а что думаете вы по этому поводу?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер березня 02, 2006 2:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
а еще я хотел спросить у форумчан: а чувствовали ли вы когда нибудь настоящую любовь? не просто влюбленность, а действительно любовь? я скажу честно, любви я еще не чуствовал, просто симпатия, привязанность.. вот такие чувста... а что думаете вы по этому поводу?


як ти називаєш "настоящую" вже більше трьох років....
мені пощастило Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 02, 2006 10:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прожила я не так і багато. Та дещо і бачила. Бачила самі різні відношення людей до кохання. Історії про це незкінченні. Можна розповідати і розповідати, годинами без упину.
Хоча, як подумати, то я і сама не так давно ще мала зовсім на нього протилежний погляд.
Розповім Вам одну історію. Можливо когось заставить задуматись, хтось просто скоро пролистне і все, діло власне кожного. Я ж просто хочу поділитись. Може вона Вас чомусь і навчить, а хтось може перегляне своє ставлення до кохання взагалі. Хто зна?
Отже, була собі дівчина 17 років. Чудовоий вік. Все тільки починається. Здається, що краще - радій життю, кохай, будь коханою.
Дівчина була доволі симпатична, з претензіями на деяку геніальність.
У школі задніх не пасла. Президент школи, редактор газети, хорошистка, чудова людина, гарна подруга. Все ніби саме їй давалось, пливло у руки. Не було одного. Якою би вона не здавалось самовпевненою, вона не мала того мінімуму, що так хочуть усі дівчата. Кохання... Своїм авторитетом, чоловічими рисами у характері вона могла зробити одною лівою будь якого хлопця. Напевне її боялись. Надто самовпевнена, незалежна... Вона і сама не придавала тому значення.
„Кохання? Навіщо воно? Лишня трата часу, я за той час встигну краще написати статтю для газети, ніж з кимось там цілуватись по куткам...” Все у такому сенсі. Ви зрозумієте... Маленька бізнес леді.
Дівчина закінчила школу, вступила у престижний університет. Жила, вчилась. Планувала посвятити себе науці, стати відомою у науковій сфері. Чоловіка у її планах не було. На нього не було у майбутньому ні часу, ні бажання.
У дівчини було ще одне хобі. Вона дуже любила сьорфати по нету. Була користувачкою декількох форумів, чатилась у неті. Може їй так не було самотньо і там вона знаходила людей, що її цікавили. Вона мала друзів з усіх куточків землі. Давно помітила, люди що її цікавлять мають бути старші її на років 10. А хто у житті подумає, що 17 річна дівчина може на таке претендувати? Нет то був самий гарний вихід.
Отже, одного разу на його просторах вона зустріла чоловіка. Чоловіка, старше її на 20 років. Вони довго переписувались, потім виявилось що вони користувачі одного форуму. Довго переписувались, придивлялись. Саме цікаве, вони постійно про щось сперечались, ділились думками. Увесь форум затамувавши подих дивися за цим, цією естафетою.
Прийшов момент, вирішили зустрітись. Вона йшла на зустріч і перший раз у житті боялась не виправдати очікувань. Підсвідомо вона хотіла йому сподобатись. Побачились... Була перша зустріч, друга, третя... Потім збились з ліку. Театри, ресторани, постійна підтримка, допомога, галантність, ввічливість, цікавість... І сама не розуміючи як то сталось дівчина закохалась. Закохалась по самі вуха. Він на неї не тиснув ні морально, ні у фізичному плані. Все гармонійно вилилось у почуття. У тому, що її кохають вона вже знала ще на перших побаченнях. Пройшов рік. Були і проблеми з батьками, вона мусила все кинути і піти з дому, з одним паспортом. Їй сказали, що вона більше не дочка їм, її не хочуть бачити. Що ж їй залишалось... З перших днів, вона відчувала що може покластись на нього. Коли вона пішла з дому, то пішла до нього. Вони по новому побудували життя. Купили квартиру, зробили власний дизайн. Зараз у них має народитись дочка. Він має вже 2 сина, а від неї отримає довгоочікувану дочку.
Зараз та дівчина, а точніше майбутня мама, молода журналістка, дружина, і просто жінка, не жалкує і каже, що знайшла своє щастя. Може колись вона і зробила доволі різкий рух, залишила все, почала будувати своє, власне життя. Їй довелось дуже швидко подорослішати. Вона не відчуває, що вчинила неправильно.
Батьки... Зараз вони її інколи навідують... Хоча батько так і не простив. „Бог йому суддя”,- каже вона. Всіх він нас розсудить. Вона зробила свій вибір. Інколи за кохання треба боротись. Воно того вартує.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 03, 2006 11:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Прожила я не так і багато. ...


чудова історія Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові