На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Любовь: ваше мнение
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 03, 2006 7:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чудова, чи не дуже... Але все ж я просто сподіваюсь це підтвердить те, що кохання не має вікових обмежень. А також те, що інколи заради нього потрібно боротись.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 11:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І ще питання, а як ви вважаєте, чи можуть закохуватись люди різних вікових категорій. Напрклад, їй 19, йому 40. Або навпаки, щоб жінка була старша хлопця? Чи може бути між такими людьми щось спільне?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 2:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

думаю що може бути багато чого спільного
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 2:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Чудова, чи не дуже... Але все ж я просто сподіваюсь це підтвердить те, що кохання не має вікових обмежень. А також те, що інколи заради нього потрібно боротись.

конешно не имеет ограничений! как в прошлом векетак и сейчас! вот у меня мой дед, страше моей бабушки на 11 лет.... представляете??? ей было 19, ему 30... ето даже в наше время не очень привычно смотрицца! :) что любовь с людьми делает....
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 09, 2006 8:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:
Чудова, чи не дуже... Але все ж я просто сподіваюсь це підтвердить те, що кохання не має вікових обмежень. А також те, що інколи заради нього потрібно боротись.

конешно не имеет ограничений! как в прошлом векетак и сейчас! вот у меня мой дед, страше моей бабушки на 11 лет.... представляете??? ей было 19, ему 30... ето даже в наше время не очень привычно смотрицца! :) что любовь с людьми делает....

Ну... Взагалі, наше суспільство ще до того не звикло. Воно дивиться на такі пари, як на мавпочок, що втікли з зоопакру. Чудненько так...
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 10, 2006 1:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Ну... Взагалі, наше суспільство ще до того не звикло. Воно дивиться на такі пари, як на мавпочок, що втікли з зоопакру. Чудненько так...

рассказываю интересуню историю по пооду возраств.. вобщем етим летом в стречался с девушкой моего возраста. у нее была родная сестра 3,5 или 4 годика, точно не помню, так вот, мы иногда когда гуляли брали ее с собой.. вы даже не представляете какими глазами смотрели на нас прохожие, ообенно бабки ит дедки! ну представте идут парень с девушкой и ребенок с ними бежит, веселится и т.д... один раз даже спросил парень, типа ето ваш ребенок, я сказал, что да.... он был в шоке! вот такие то ситуации бывают! тут я даже поднял проблему не столь ворастного барьера, сколь ранних браков :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 24, 2006 10:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:

Ну... Взагалі, наше суспільство ще до того не звикло. Воно дивиться на такі пари, як на мавпочок, що втікли з зоопакру. Чудненько так...

рассказываю интересуню историю по пооду возраств.. вобщем етим летом в стречался с девушкой моего возраста. у нее была родная сестра 3,5 или 4 годика, точно не помню, так вот, мы иногда когда гуляли брали ее с собой.. вы даже не представляете какими глазами смотрели на нас прохожие, ообенно бабки ит дедки! ну представте идут парень с девушкой и ребенок с ними бежит, веселится и т.д... один раз даже спросил парень, типа ето ваш ребенок, я сказал, что да.... он был в шоке! вот такие то ситуации бывают! тут я даже поднял проблему не столь ворастного барьера, сколь ранних браков :)

У такому питанні взагалі, хотілось. щоб суспільство розуміло, хоча я відверто забила на його думку. Де б була зараз я, якби жила повністю по його законам і його думкою...?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 12:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

У такому питанні взагалі, хотілось. щоб суспільство розуміло, хоча я відверто забила на його думку. Де б була зараз я, якби жила повністю по його законам і його думкою...?

конешно! общество обществом, но у каждого человека должно быть сове мнение! не нужно быть как все... потмоу что в таком случае общество превращаеться просто в "стадо!"
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
конешно! общество обществом, но у каждого человека должно быть сове мнение! не нужно быть как все... потмоу что в таком случае общество превращаеться просто в "стадо!"

Що зараз і стається. А шкода, молоде покоління і на стільки відірване саме від себе. Ніякого почуття себе, ніякого відчуття себе. Так і народжується стадо. Немає власної думки на речі, і беруть першу ліпшу.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Що зараз і стається. А шкода, молоде покоління і на стільки відірване саме від себе. Ніякого почуття себе, ніякого відчуття себе. Так і народжується стадо. Немає власної думки на речі, і беруть першу ліпшу.



я думаю що це слід було й чекати після совдепії... всі забиті як отара...
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:


я думаю що це слід було й чекати після совдепії... всі забиті як отара...

Інколи мене це відверто шокує. У багатьох людей нрави і звички, як у середньовіччі. Куди ми котимось?...
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 27, 2006 8:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
ingvar написав:


я думаю що це слід було й чекати після совдепії... всі забиті як отара...

Інколи мене це відверто шокує. У багатьох людей нрави і звички, як у середньовіччі. Куди ми котимось?...


назад в стадний стрій... натягнемо скоро шкіри і вперед, треба тільки мамонтів клонувати і все...
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 28, 2006 12:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
ingvar написав:


я думаю що це слід було й чекати після совдепії... всі забиті як отара...

Інколи мене це відверто шокує. У багатьох людей нрави і звички, як у середньовіччі. Куди ми котимось?...

в пешеру катимся опять.. правильно ingvar сказал... к етому все и идет.. все циклическое в нашей жизни, поколения, люди, население Земли в целом!"
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 28, 2006 9:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Є навіть спіральна, здається, теорія у філософії. Тобто, вона полягає у тому, що все рано чи пізно повернеться на свої кола, у первозданний стан.
Взагалі, багато науковців, зараз кажуть, що саме наше покоління несе велику відповідальність за майбутнє усієї планети, від нього залежить чи буде це майбутнє взагалі. Але дивлячись на сучасну молодь, мені важко давати хоч які небудь оптимістичні прогнози на майбутнє.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 12:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Є навіть спіральна, здається, теорія у філософії. Тобто, вона полягає у тому, що все рано чи пізно повернеться на свої кола, у первозданний стан.
Взагалі, багато науковців, зараз кажуть, що саме наше покоління несе велику відповідальність за майбутнє усієї планети, від нього залежить чи буде це майбутнє взагалі. Але дивлячись на сучасну молодь, мені важко давати хоч які небудь оптимістичні прогнози на майбутнє.

да, аналогиченое мнение... какая жизнь у нас .. такая и любовь... отношения стояться не на чувствах, а на каких то интересах, взаимной выгоде... партнерстве просто-напрсто.. вот какие отноешния, такие и семьи, а соответсвнно и дети!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові